jtayl.org

20-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ
З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ Я.Д ГАЙДУЧИКА СЕЗОНУ 2015 РОКУ
 

19 грудня

55
Шкільна – ДЮСШ-Шкільна-2
5:1

56
Євро-Цементник – Зірка
3:3

57
ХФК Надія-юнаки – Б-52
2:7

58
Метеор – Хаос
1:3

59
Нова Мощаниця – Benny Hill
0:1

60
Danger – Нежданчик
5:0 т.р.

61
ХФК Сапфір – Експрес
0:6

62
Арсенал-Глинськ – Нежданчик
5:0 т.р.

63
Дрім-Тім – FC Germania
4:5

20 грудня

64
Хемп-01 – ФК Здовбиця
2:1

65
Вікторія – ДЮСШ-Здовбиця
13:0

66
Діана – Ямайка
4:3

67
ПАТ Волинь-Цемент – Zimar-Gas
2:2

68
Білашів – Ребелс
1:5

69
Олімпік – Benny Hill
0:5 т.р.

70
Темп – Медик
2:10

71
ФК Глинськ – ДЮСШ-Шкільна-2
3:2

72
FC Germania-2 – Стеблівка
5:0

Серед бомбардирів лідирують:
(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли
5-6 місця, в залік бомбардирів враховуватись не будуть)

№ п/п
Прізвище гравця (команда)
Забиті м’ячі

1
Цимбалюк М.(Б-52)
9

2-8
Лис Я.(Альфа-Центавра), Оніщук Ю.(FC Germania-2), Сондак В.(Діана),
7

 
Ситницький І.(Шкільна), Теребійчук В.(Вікторія),
 

 
Нікіфоров Д., Бойко Р.(обоє-Зірка)
 

9-16
Топоровський Т.(Євро-Цементник), Середюк І.(Арсенал-Глинськ),
6

 
Горобюк В., Демчук В.(обоє-Альфа-Центавра),
 

 
Конюх К., Газицький В.(обоє-Медик), Ткачук В., Любар О.(обоє-ФК Статус)
 

17-23
Гриценко Ю.(Експрес), Більчук В.(Хемп-01), Приступа Ю.(Олімпік),
5

 
Гергелюк О.(FC Germania), Сержанюк О.(ФК Статус),
 

 
Приндета Віт.(ПАТ Волинь-Цемент), Савчук Б.(Діана)
 

19-20 грудня попередження отримали:
Баранов Д.(Шкільна), Стецюк І.(Зірка), Кулєша Н.(ДЮСШ-Шкільна-2), Грицак С.(ФК Глинськ),
Тимощук І., Яремчук М.(обоє-ХФК Надія-юнаки), Холодюк М.(Метеор), Скорий О.(Хаос),
Головай О.(Нова Мощаниця), Перець А.(ХФК Сапфір), Горчак С.(Дрім-Тім), Стельмащук Т.(Ребелс),
Герегелюк О., Поліщук Н.(обоє-FC Germania), Топоровський Т., Яцюк Ю.(обоє-Євро-Цементник),
Давидюк В.(ФК Здовбиця), Кулєша Н.(ДЮСШ-Шкільна-2), Грицак С.(ФК Глинськ),
Нагорнюк В., Бурка В.(обоє-ДЮСШ-Здовбиця), Костенко Є.(Ямайка), Максис І.(Zimar-Gas)
Два попередження мають:
Яцюк Ю.(Євро-Цементник), Овчарук В.(Дрім-Тім), Власюк В.(Білашів), Мельничук О.(Хемп-01),
Давидюк В.(ФК Здовбиця), Головай О.(Нова Мощаниця), Баранов Д.(Шкільна)
Вилучення:
Приндета Вол.(ПАТ Волинь-Цемент)
Штрафники:
Приндета Вол.(ПАТ Волинь-Цемент) – матч №80
В 72 матчах командами забито 446 мячів, що становить 6,19 гола за гру.
 
Положення 2-х команд (матчі з 1, 3 і 4 командами в групах) на 21 грудня:
                                                                         І                 В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
BENNY HILL
3
2
1
0
7:1
7

2
ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК
2
1
1
0
6:5
4

3
ФК СТАТУС
2
1
1
0
5:4
4

4
ЯМАЙКА
3
1
1
1
4:4
4

5
БІЛАШІВ
2
1
0
1
4:7
3

6
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА
1
0
1
0
0:0
1

 
ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД НА 21 ГРУДНЯ:
       
          ГРУПА ,,А                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
FC GERMANІА-2
4
3
1
0
17:4
10

2
ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК
4
3
1
0
15:9
10

3
ЕКСПРЕС
4
2
1
1
11:5
7

4
ЗІРКА
4
2
1
1
22:18
7

5
ХФК САПФІР
4
0
0
4
7:18
0

6
СТЕБЛІВКА
4
0
0
4
7:25
0

 
        ГРУПА ,,В                                      І                 В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК
4
4
0
0
23:2
12

2
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА
3
2
1
0
27:2
7

3
Б-52
4
2
1
1
21:6
7

4
ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ
4
2
0
2
14:15
6

5
DANGER
4
1
0
3
7:29
3

6
НЕЖДАНЧИК
5
0
0
5
6:44
0

 
          ГРУПА ,,С                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
РЕБЕЛС 
4
3
0
1
18:4
9

2
БІЛАШІВ
4
3
0
1
11:9
9

3
ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ
4
2
2
0
14:9
8

4
МЕДИК
4
2
1
1
22:11
7

5
ZIMAR-GAS
4
0
1
3
5:17
1

6
ТЕМП
4
0
0
4
4:24
0

 
         ГРУПА ,,D                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
ДІАНА
4
4
0
0
18:7
12

2
ЯМАЙКА
4
2
1
1
9:4
7

3
ФК ЗДОВБИЦЯ
5
2
0
3
5:7
6

4
ХАОС
5
1
2
2
5:9
5

5
ХЕМП-01
4
1
1
2
6:9
4

6
МЕТЕОР
4
1
0
3
4:11
3

      
          ГРУПА ,,E                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
ШКІЛЬНА
5
4
1
0
25:9
13

2
BENNY HILL
5
4
1
0
12:3
13

3
НОВА МОЩАНИЦЯ
4
2
0
2
10:15
6

4
ОЛІМПІК
5
2
0
3
14:15
6

5
ФК ГЛИНСЬК
4
1
0
3
7:10
3

6
ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2
5
0
0
5
8:24
0

 
          ГРУПА ,,F                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
FC GERMANІА
3
3
0
0
16:4
9

2
ФК СТАТУС
3
2
1
0
25:4
7

3
ДРІМ-ТІМ
4
2
0
2
14:10
6

4
ВІКТОРІЯ
4
1
1
2
15:4
4

5
ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ
4
0
0
4
2:50
0

 
ГРУПА ,,А


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
ЕКСПРЕС

6:0/ 3
0:0/ 1
2:3/ 0
3:2/ 3

 
 
 
 
 
 

2
ХФК САПФІР
0:6/ 0

1:4/ 0
4:5/ 0

2:3/ 0
 
 
 
 
 
 

3
FC GERMANІА-2
0:0/ 1
4:1/ 3

5:0/ 3
8:3/ 3
 
 
 
 
 
 

4
ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК
3:2/ 3
5:4/ 3

4:0/ 3
3:3/ 1
 
 
 
 
 
 

5
СТЕБЛІВКА
2:3/ 0

0:5/ 0
0:4/ 0

5:13/0

6
ЗІРКА

3:2/ 3
3:8/ 0
3:3/ 1
13:5/3

 
ГРУПА ,,B”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

5:0/ 3
11:1/3
4:0/ 3
3:1/ 3
 
 
 
 
 
 

2
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

15:1/3
12:1/3

0:0/ 1
 
 
 
 
 
 

3
НЕЖДАНЧИК
0:5/ 0
1:15/0

0:5/ 0
4:6/ 0
1:13/0
0
0
5
6:44
0
6

4
DANGER
1:11/0
1:12/0
5:0/ 3

0:6/ 0

 
 
 
 
 
 

5
ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ
0:4/ 0

6:4/ 3
6:0/ 3

2:7/ 0

6
Б-52
1:3/ 0
0:0/ 1
13:1/3

7:2/ 3

 
ГРУПА ,,C”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
РЕБЕЛС 

5:1/ 3
1:2/ 0
7:0/ 3
5:1/ 3
 
 
 
 
 
 

2
МЕДИК

5:1/ 3
5:5/ 1
10:2/3
2:3/ 0
 
 
 
 
 
 

3
ZIMARGAS
1:5/ 0
1:5/ 0

2:2/ 1

1:5/ 0
 
 
 
 
 
 

4
ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ
2:1/ 3
5:5/ 1
2:2/ 1

5:1/ 3

5
ТЕМП 
0:7/ 0
2:10/0

1:5/ 0

1:2/ 0

6
БІЛАШІВ
1:5/ 0
3:2/ 3
5:1/ 3

2:1/ 3

 
 
 
 
 
 

 
ГРУПА ,,D”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
ДІАНА

4:1/ 3
4:3/ 3
6:1/ 3

4:2/ 3
 
 
 
 
 
1

2
ФК ЗДОВБИЦЯ
1:4/ 0

0:1/ 0
1:0/ 3
2:0/ 3
1:2/ 0
2
0
3
5:7
6
 

3
ЯМАЙКА
3:4/ 0
1:0/ 3

0:0/ 1
5:0/ 3

 
 
 
 
 
 

4
ХАОС
1:6/ 0
0:1/ 0
0:0/ 1

3:1/ 3
1:1/ 1
1
2
2
5:9
5
 

5
МЕТЕОР

0:2/ 0
0:5/ 0
1:3/ 0

3:1/ 3

6
ХЕМП-01
2:4/ 0
2:1/ 3

1:1/ 1
1:3/ 0

 
ГРУПА ,,E”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
BENNY HILL

1:0/ 3
1:1/ 1
5:0/ 3
3:1/ 3
2:1/ 3
4
1
0
12:3
13
2

2
НОВА МОЩАНИЦЯ
0:1/ 0

2:10/0
3:2/ 3
5:2/ 3

 
 
 
 
 
 

3
ШКІЛЬНА
1:1/ 1
10:2/3

5:2/ 3
5:1/ 3
4:3/ 3
4
1
0
25:9
13
1

4
ОЛІМПІК
0:5/ 0
2:3/ 0
2:5/ 0

8:2/ 3
2:0/ 3
2
0
3
14:15
6
 

5
ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2
1:3/ 0
2:5/ 0
1:5/ 0
2:8/ 0

2:3/ 0
0
0
5
8:24
0
6

6
ФК ГЛИНСЬК
1:2/ 0

3:4/ 0
0:2/ 0
3:2/ 3

 
 
 
 
 
 

 
ГРУПА ,,F”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
FC GERMANІА

1:0/ 3
5:4/ 3
10:0/ 3
 
 
 
 
 
 

2
ФК СТАТУС

2:2/ 1
3:2/ 3
20:0/ 3
 
 
 
 
 
 

3
ВІКТОРІЯ
0:1/ 0
2:2/ 1

0:1/ 0
13:0/ 3
1
1
2
15:4
4
4

4
ДРІМ-ТІМ
4:5/ 0
2:3/ 0
1:0/ 3

7:2/ 3
2
0
2
14:10
6
3

5
ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ
0:10/ 0
0:20/ 0
0:13/ 0
2:7/ 0

0
0
4
2:50
0
5

Милян Сергій, голова ЗРФФ
zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Продолжается реализация проекта по строительству крупнейшего на Дальнем Востоке свиноводческого комплекса на территории опережающего развития (ТОР) "Михайловский". Проект реализует компания "Русагро". Чтобы поддержать инвестора было принято решение о выделении на строительство 5 миллиардов рублей. Средства поступят в виде займа на льготных условиях. Их предоставит Фонд развития Дальнего Востока. Планируемый объем инвестиций в создание свинокомплекса - порядка 40 миллиардов рублей. Мощность его после ввода в строй - 112 000 тонн свинины в год. П...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7