jtayl.org

ЗЕОН собрал новые предложения здолбунівчан в бюджет города

30 липня у місті Здолбунів відбулася громадська акція «Впливай на бюджет свого міста!». Під час акції активісти Аналітичного центу розвитку міста «ЗЕОН» збирали від мешканців Здолбунова пропозиції до бюджету міста на 2017 рік. Загалом за підсумками акції було зібрано 39 пропозицій до бюджету від 20 мешканців міста. ЗЕОН систематизував всі отримані пропозиції, визначив до чиєї компетенції належить кожна з них та у серпні у формі звернення громадян направить всі зібрані пропозиції до міської ради.
Перелік пропозицій, які надійшли від мешканців міста Здолбунів за підсумками акції «Впливай на бюджет свого міста!»:

Примітка: список компетенцій визначався орієнтовно, оскільки не всі пропозиції
відносяться до компетенції одного субєкта чи потребують уточнення.
«ЗЕОН» вже не вперше проводить збір пропозицій до міського бюджету міста Здолбунова. Вперше збір пропозицій до бюджету стартував у серпні 2015 року. Тоді збір пропозицій до бюджету 2016 року відбувався за допомогою спеціально створеної електронної форми, яка була розміщена на сайті Здолбунів Сіті. За допомогою електронної форми надійшло 30 пропозицій до бюджету міста. Характер пропозицій був різний, зокрема, вони охоплювали широке коло питань від облаштування велодоріжок в міському Гідропарку до встановлення огорожі навколо дитячого садочка, ремонту тротуару та нанесення на дорожнє покриття поряд з навчальними, дошкільними та позашкільними закладами міста пішохідних переходів.
Варто зазначити, що 9 пропозицій здолбунівчан були враховані при складанні плану соціально-економічного розвитку міста Здолбунова на 2016-2020 роки. Шість з них заплановані до виконання уже в поточному 2016 році. Інші три будуть виконанні до 2020 року згідно до плану. Три пропозиції були внесені до цільових програм і на них передбачені кошти у бюджеті міста Здолбунів на 2016 рік. Дві пропозиції були виконані завдяки успішно проведеним громадським кампаніям, ще чотири пропозиції, які надіслали мешканці міста, не відносилися до компетенції міської ради.
З детальним переліком пропозицій та аналіз стану їх врахування можна прочитати ТУТ.
Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» дякує всім тим, хто надав власні пропозиції до бюджету міста та закликає здолбунівчан до ще більшої активності та участі у бюджетному процесі міста. Всі пропозиції, які були отримані під час акції у формі звернення громадян будуть направлені у серпні цього року до Здолбунівської міської ради.
Окрім цього, завжди свої пропозиції можна надіслати на електронну форму. Для цього, просто потрібно натиснути на банер у правому віджеті сайту «Здолбунів Сіті»  і безпосередньо подати власні пропозиції до бюджету міста. Пропозиції, які надійдуть за допомогою даної форми будуть систематизовані і також надіслані до Здолбунівської міської ради.
Пропозиції до бюджету збирались в рамках проекту «Прозорий бюджет міста від здолбунівчан і для здолбунівчан», який реалізується Аналітичним центром розвитку міста «ЗЕОН» в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ — за прозорі місцеві бюджети!», що виконується Одеською обласною організацією «Комітету виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!» за фінансової підтримки Європейського союзу та Посольства Фінляндії в Україні.
Акція «Впливай на бюджет свого міста!» проводиться одночасно учасниками партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в 17 містах різних регіонів України, в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!». Ініціатива виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні.
За докладнішою інформацією звертайтесь: 
Анатолій Бондарчук, координатор проекту
тел.: +38 096 918 74 08 
Для этого просто нужно нажать на баннер в правом виджете сайта «Здолбунов Сити» и непосредственно подать свои предложения в бюджет города. Предложения, которые поступят с помощью данной формы будут систематизированы и также направлены в Здолбуновской городского совета.
Предложения в бюджет собирались в рамках проекта «Прозрачный бюджет города от здолбунівчан и для здолбунівчан», который реализуется Аналитическим центром развития города «ЗЕОН» в рамках инициативы «Гражданское общество и СМИ — за прозрачные местные бюджеты!», что выполняется Одесской областной организацией «Комитета избирателей Украины», Фундация «Открытое общество» и общественным партнерством «За прозрачные местные бюджеты!» при финансовой поддержке Европейского союза и Посольства Финляндии в Украине.
Акция «Воздействуй на бюджет своего города!» проводится одновременно участниками партнерства «За прозрачные местные бюджеты!» в 17 городах разных регионов Украины, в рамках инициативы «Гражданское общество и СМИ – за прозрачные местные бюджеты!»Инициатива выполняется Одесской областной организацией ВОО «Комитет избирателей Украины», Фундация «Открытое общество» и общественным партнерством «За прозрачные местные бюджеты!», при финансовой поддержке Европейского Союза и Посольства Финляндии в Украине.
За более подробной информацией обращайтесь:
Анатолий Бондарчук, координатор проекта
тел.: +38 096 918 74 08 ..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Проведение водоснабжения и канализации в доме
Владельцы загородных домов и дач очень часто сталкиваются с вопросами, которые касаются организации и проведения систем водоснабжения, канализации и отопления. В особенности остро проблема становится в случае отсутствия централизованных систем, к которым можно подключить дом. Проектирование сетей водоснабжения и канализации Системы водоснабжения и канализации проектируются либо в доме, который еще не был сдан в эксплуатацию, либо же в доме, в котором уже проживают люди. Нельзя спорить с тем, что проектирование инженерных сетей на начальном этап...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8