jtayl.org

ЗЕОН рассказал какие и где можно получить административные услуги

Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» підготував інформацію про те, які суб’єкти надають та які адміністративні послуги можна отримати в Здолбунівському районі, а також сформував перелік місць та організацій, де безкоштовно в районі можна отримати сервіс доступу до електронних та адміністративних послуг.
ЗВІТ Адміністративні послуги на ЗДОЛБУНІВЩИНІ
3 березня у м. Здолбунів під час прес-конференції Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» презентував звіт про те де і які адміністративні послуги можна отримати в Здолбунівському районі. Звіт містить інформацію, які види адміністративних послуг можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг, районному управлінні юстиції, нотаріусів та в бібліотеках, де є можливість отримати доступ до електронних та адміністративних послуг. Також у звіті міститься перелік та огляд послуг, які можна отримати на веб-сайті Кабінету електронних сервісів Міністерства юстиції України.
«Ми зібрали та систематизували інформацію про те де і які адміністративні послуги можна отримати в Здолбунівському районі. Кожен мешканець зможе відкрити наш звіт і зрозуміти за якими адміністративними послугами можна звернутися до ЦНАПу, управління юстиції чи нотаріусів, які згідно нових змін до законодавства отримали право надавати адмінпослуги. Також у нашому звіті ми даємо посилання на он-лайн ресурси за допомогою, яких громадяни зможуть не виходячи з дому отримати адміністративні послуги або документи з державних реєстрів Міністерства юстиції України. Зокрема, мова йде про Єдиний державний портал адміністративних послуг та веб-сайт Кабінету електронних сервісів Мінюсту. Окрім цього, ми у звіті підготували перелік та адреси бібліотек району, де кожен бажаючий може отримати сервіс доступ до електронних та адміністративних послуг»,розповів керівник проекту Анатолій Бондарчук.
Керівник Центру надання адміністративних послуг Світлана Муляр коротко озвучила перелік послуг, що надає ЦНАП. Головним його завданням – є надання високоякісних та доступних публічних послуг для громадян району. Також пані Світлана відмітила, що більшість послуг ЦНАПу є безкоштовною, проте частина платною.
«На даний час, ми нічого не заробляємо, але якщо в майбутньому Центр перейде до територіальної громади, то 100% зароблених коштів перейде до місцевого бюджету», – каже Світлана Муляр.
Перелік адміністративних послуг, які надаються в ЦНАП затверджено розпорядженням голови РДА від 18.11.2014 № 406, що включає 57 адміністративних послуг. Проте, станом на 1.03.2016 Центр надає 36 адміністративних послуг (з детальним переліком послуг можна ознайомитися у звіті в розділі «Центр надання адміністративних послуг»). 
Більше інформації про роботу Здолбунівського ЦНАПу можна дізнатися переглянувши відео – візитівку ЦНАПу.
 .
Про адміністративні послуги, які відповідно до останніх змін у законодавстві про державну реєстрацію, отримали право надавати нотаріуси розповіла Алла Чайковська. Так, нотаріуси стали повноправними реєстраторами без будь-яких обмежень щодо реєстрації бізнесу та реєстрації прав на нерухоме майно.
«Тепер нотаріуси можуть надавати послуги з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно на їх обтяжень та з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців. Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно є зрозумілою для нотаріусів і освоєна у повному обсязі. Щодо реєстру фізичних осіб, будучи на практичних заняттях і освоївши деяку частину теоретичного матеріалу, бачимо, що нам дуже важко буде працювати з цим реєстром. Ми будемо надавати цю послугу, але охопити повністю цю реєстрацію ми не зможемо. Крім того, всі приватні нотаріуси працюють без найманих працівників, тобто ми особисто виконуємо всю роботу і фізично одночасно всю не зможемо зробити. Тому ми підтримували ідею створення Здолбунівського реєстраційного бюро», – прокоментувала Алла Чайковська.
З метою забезпечення відкритості та прозорості роботи, створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації шести бібліотек району запроваджено електронні сервісні послуги, які можна отримати скориставшись доступом до Інтернету.
«З 2005 року Центральна районна бібліотека підключилась до доступу громадян до урядової інформації. Ми розробили закладки, на яких є перелік послуг, які надаються. У нас вже є група користувачів, що замовляють білети на потяги, на автобуси і ця категорія користувачів збільшується. Актуальним є й замовлення насіння (воно дешевше, ніж на базарі). Також ми допомагаємо реєструвати в дитячий садочок, здійснювати комунальні платежі, банківські операції, переплачувати пресу, робити поштові перекази. З 1 лютого стартувала реєстрація на ЗНО і такождопомагаємо реєструвати учнів»,акцентувала директор Здолбунівської ЦСПШБ Інна Миронюк.
Окрім цього, скориставшись доступом до Інтернету в бібліотеках району можна зайти на сайт Здолбунівської РДА (http://zdolbun.gov.ua) у розділ «ЦНАП» та отримати інформацію про перелік адміністративних послуг, які можна отримати в Здолбунівському ЦНАПі.
Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг – http://cnap.rv.ua.
Отримати адміністративні послуги в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг (https://poslugy.gov.ua).
Також отримати документи з державних реєстрів Міністерства юстиції України в режимі on-line. Для цього, потрібно зайти сайт Кабінету електронних сервісів Міністерства юстиції за наступним посиланням – https://kap.minjust.gov.ua.
Прес-конференція відбулася в рамках реалізації проекту «Моніторинг якості надання адміністративних послуг та перспектив електронного урядування у Здолбунівському районі», який здійснює Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».
Реалізація цього проекту стала можливою у результаті перемоги у конкурсі малих грантів «Підтримка місцевих ОГС та громадських ініціативних груп для здійснення демократичних змін в Україні», що проводився у рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що здійснюється за фінансової підтримки Європейського Cоюзу та адмініструється РОГО «Комітет виборців України».
За докладнішою інформацією звертайтесь:
Анатолій Бондарчук, координатор проекту
тел.: +38 096 918 74 08 
E–mail:tolyabondarchuk@gmail.com 
Поэтому мы поддерживали идею создания Здолбуновского регистрационного бюро», – прокомментировала Алла Чайковская.
С целью обеспечения открытости и прозрачности работы, создание механизмов реализации права каждого на доступ к публичной информации шести библиотек района внедрены электронные сервисные услуги, которые можно получить, воспользовавшись доступом к Интернету.
«С 2005 года Центральная районная библиотека подключилась к доступа граждан к правительственной інформаціїМи разработали закладки, на которых есть перечень услуг, которые надаютьсяУ нас уже есть группа пользователей, заказывают билеты на поезда, на автобусы и эта категория пользователей збільшуєтьсяАктуальним есть и заказ семена (оно дешевле, чем на базаре)Также мы помогаем регистрировать в детский садик, осуществлять коммунальные платежи, банковские операции, переплачивать прессу, делать почтовые переказиЗ 1 февраля стартовала регистрация на ВНО и такождопомагаємо регистрировать учеников»,– акцентировала директор Здолбуновской ЦСПШБ Инна Миронюк.
Кроме этого, воспользовавшись доступом к Интернету в библиотеках района можно зайти на сайт Здолбуновской РГА (http://zdolbun.gov.ua) в раздел «ЦПАУ» и получить информацию о перечне административных услуг, которые можно получить в Здолбуновском ЦНАПі.
Ровенский региональный центр предоставления административных услуг – http://cnap.rv.ua.
Получить административные услуги в электронной форме через Единый государственный портал административных услуг (https://poslugy.gov.ua).
Также получить документы из государственных реестров Министерства юстиции Украины в режиме on-lineДля этого, нужно зайти сайт Кабинета электронных сервисов Министерства юстиции по следующей ссылке – https://kap.minjust.gov.ua.
Пресс-конференция состоялась в рамках реализации проекта «Мониторинг качества предоставления административных услуг и перспектив электронного правительства в Здолбуновском районе», который осуществляет Аналитический центр развития города «ЗЕОН».
Реализация этого проекта стала возможной в результате победы в конкурсе малых грантов «Поддержка местных ОГО и общественных инициативных групп для осуществления демократических изменений в Украине», который проводился в рамках проекта «Украинская региональная платформа общественных инициатив», осуществляемого при финансовой поддержке Европейского Союза и администрируется РОГО «Комитет избирателей Украины».
За более подробной информацией обращайтесь:
Анатолий Бондарчук, координатор проекта
тел.: +38 096 918 74 08
E-mail:tolyabondarchuk@gmail.com ..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Органосиликатная композиция: сфера применения и особенности материала
При необходимости защитить поверхности от негативного воздействия влаги и последующего образования разрушительной коррозии, стоит использовать специальные покрытия, одним из которых является органосиликатная композиция. Данный вид покрытий отличается от стандартных эмалей, ведь не только улучшает внешний вид изделий, но и гарантирует их длительную защиту – причем, не только от воздействия влаги, но и температур. Состав органосиликатных композиций В состав органосиликатной композиции входит большое количество силикатов и наполнителей. Данные вещ...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8