jtayl.org

Здовбицькі депутаты готовы снова перекрыть дорогу мусоровозам?

Юрко Шадий, депутат Здолбунівської райради від Самопомочі поширив допис і відео про Здовбицьке сміттєзвалище:
Провели невеличку інспекцію, щодо виконання зобов’язань по впорядкуванню смітника у Здовбиці згідно норм ДБН Здолбунівською міською радою. Хоча контроль мала б здійснювати РДА. Якщо чиновники думають, що відбудуться косметичними змінами то вони помиляються. В рішенні комісії чітко написано: “Впорядкувати згідно ДБН (державно-будівельних норм)” Тримаємо на контролі і чекаємо продовження робіт.

Нагадаємо, що у першій декаді січня в’їзд на сміттєзвалище перекрили жителі села.
Додамо, що Здолбунівська міська рада з того часу вносила деякі зміни до місцевих програм і бюджетних документів, які мають погодити депутати 16 березня, щоб кошти на благоустрій сміттєзвалища виділялися і роботи продовжувалися.
Виконком міськради прийняв теж відповідне рішення:
Р І Ш Е Н Н Я від 24 лютого 2016 року

У зв’язку з набуттям права постійного користування земельною ділянкою для обслуговування сміттєзвалища в урочищі Здовбиця комунальним підприємством « Здолбунівське» № 5622682000..02..001..0806, на підставі пункту 6 частини а, пункту 2 частини б статті 30 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», Закону України «Про державне регулювання у сфері комунальних послуг», статті 7 пункт 4 Закону України « Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

      1.З 1 квітня 2016 року комунальному підприємству «Здолбунівське» приступити до обслуговування сміттєзвалища в урочищі Здовбиця .
      2. Комунальному підприємству «Здолбунівське» до 1.04.2016 року:
      2.1 Виготовити паспорт місця видалення відходів.
   2.2 Укласти угоди на захоронення твердих побутових відходів з підприємствами, організаціями  та підприємцями, які самостійно вивозять сміття на сміттєзвалище.
    2.3 Укласти угоди на захоронення твердих побутових відходів з сільськими та селищними радами, які користуються послугами сміттєзвалища.
    2.4 Звернутися в державну  податкову інспекцію для нарахування  екологічного податку.
   2.5 Додатково ввести в штатний розпис підприємства  робітників,  майстра, та інших працівників, які будуть здійснювати функції по обслуговуванню сміттєзвалища.
    2.6 Виготовити та встановити інформаційний щит, дорожні знаки, вказівники та схему сміттєзвалища, у відповідності до вимог Правил експлуатації полігонів твердих відходів.
    2.7 Розробити інструкцію з техніки безпеки на сміттєзвалищі та призначити відповідальну особу по техніці безпеки.
   2.8 Розробити та затвердити інструкцію про заходи пожежної безпеки, обладнати пожежний щит, призначити відповідальну особу за проведення інструктажів з питань пожежної безпеки на сміттєзвалищі.
  2.9 Укласти угоду з ДПРЧ-18 головного управління ДСНС України у Рівненській області щодо проведення заходів з пожежогасіння на території сміттєзвалища.
     2.10 До 1.05.2016 року виготовити проектно- кошторисну документацію на будівництво контрольно-пропускного пункту.
    2.11 До 1.06.2016 року розробити тарифи на захоронення твердих побутових відходів.
   2.12 До 1.06.2016 року розробити технологічний план захоронення твердих побутових відходів на території сміттєзвалищана 2016 рік.
   2.13 До 1.06.2016 року розробити план заходів, щодо рекультивації частини території сміттєзвалища терміном на 5років.
   2.14 До 1.05.2016 року розробити інструкцію з експлуатації сміттєзвалища.
   2.15 Щорічно до жовтня поточного року проводити лабораторні дослідження грунту, повітря та води навколо сміттєзвалища .
   2.16 Щорічно подавати паспорт сміттєзвалища з відповідними відмітками лабораторних досліджень впливу МВВ на навколишнє середовище  на перегляд в обласну державну адміністрацію.
  2.17 Вести облік завезених на територію смттєзвалища та захоронених твердих побутових відходів згідно вимог законодавства України.
 2.18 До 31.12 .2017 року привести територію смттєзвалища у відповідність до нормативів, які передбачені  Правилами експлуатації полігонів побутових відходів.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на завідуючу комунальним відділом по благоустрою міста Сироту І.Г. , а виконання на директора комунального підприємства «Здолбунівське» Потапчука С.В.

Окрім того міські депутати планують виділити для пожежників окремо кошти на пожежогасіння. Адміністрація контролює хід виконання домовленостей в межах своєї компетенції.
Ось власне це рішення виконкому, яке контролюють здовбицькі активісти. Можна і треба обговорювати якість його виконання проте відвертих завалів і невиконаних рішень поки що здається немає.

Можно и нужно обсуждать качество его выполнения однако откровенных завалов и невыполненных решений пока кажется нет.
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Как избежать утечки газа?
Когда мы слышим о многочисленных жертвах, пострадавших при пожаре, возникшем вследствие утечки газа, то думаем: «Бедные люди, кто-то из пострадавших только-только начинал свою жизнь, кто-то был любим членами семьи и друзьями, кто-то только что нашел свою любовь, а потом жизнь этих людей оборвалась, как ниточка»…. Обычно вслед за этой мыслью сразу же приходит другая: «Как хорошо, что у меня все в порядке, у меня ведь такого точно не будет». А почему мы так думаем? Почему у других людей умирают родственники, гибнут дети, рушатся дома, а мы считае...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8