jtayl.org

Здолунів отпраздновал День молодежи

У неділю 26 червня Здолбунівчани отримали велику дозу драйву, адреналіну, позитиву, що супроводжувались мозковим штурмом та фізичним навантаженням. Все це наслідки участі у міському квесті «Здолбунів CITY QUEST» організованому міською громадською організацією «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» у співпраці із відділом молоді та спорту Здолбунівської РДА.
Коментар організатора квесту – Миколи Мокрика:
-Вже традиційно щороку на День молоді, ми намагаємось подарувати чим більше посмішок, емоцій та подарунків для Здолбунівчан, тому проводимо цікавий пізнавальний квест по вулицях рідного міста. Звичайно без наших постійних спонсорів дійство не було б таким цікавим, тому висловлюємо подяку:
Мультиплекс кінотеатру в кіноцентрі ЕРА, Lunch Cafe CENTER, НК Шайба, мотузковому парку в гідропарку «Альма вісімка» за надані призи.


За декілька років уже сформувались команди-ветерани, цього року вони зайняли друге місце – команда Кондратюка Олександра, з незначним відривом, у 3 хв, їх обійшла команда, що в принципі до останнього моменту не мала приймати участь, адже потрібно було відпрошуватись з роботи, але бажання грати та перемагати допомогли їм вчасно зареєструватись і вони зайняли перше місце – команда Ростислава Вишневського. Родзинкою квесту було те, що участь в ньому приймала Кайла – волонтерка Міжнародного Корпусу Миру, яка нещодавно приїхала до Здолбунова та планує провести 2 роки в нашому містечку (детальніше за ПОСИЛАННЯМ). Несподіванкою для учасників та для самої гості нашого міста стало те, що команда в складі якої вона приймала участь зайняла 3 місце. Окрім вище згаданих команд було ще 4 команди, які справились з завданням трішки повільніше. Усі сім команд отримали призи, а це: 1-3 місце сертифікати 200, 150, 100 грн в Lunch Cafe CENTER, 4 місце безкоштовне проходження по мотузковому парку, 5-6 місце квитки в кіно на будь який сеанс, 7 місце – блокноти ручки та брилки, для найменших учасників.
Запрошуємо всіх на наші акції (наступна запланована акція це «Водяна битва» на Івана Купала в гідропарку, яка вже також входить у традицію), та до нашого Ігрового інтелектуального клубу «ЗЕОН». Детальну інформацію можна отримати у мене у ПП – Коля Мокрик.”
Пропонуємо вашій увазі відео “День Молоді / Здолбунів / Квест” від Кардаша Романа

Окрім квесту, здолбунівчан з нагоди відзначення Дня Конституції та Дня Молоді привітав голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук та усі разом виконали Державний Гімн України.


З сайту Здолбунівської РДА:
“В рамках святкових заходів було проведено творчі виступи колективів та окремих виконавців міста Здолбунів та співака Сашка Невже.
Також, протягом дня працювали атракціони для дітей, не лишилися осторонь і молодіжні організації, які проводили майстер-класи, благодійні акції, фотовиставки тощо.

Всі молоді люди просто обожнюють веселитися і, як ніхто, знають, як по-справжньому радіти життю. Саме для цих цілей на території міського гідропарку традиційно було влаштовано масштабні спортивні розваги, зокрема краєзнавчо – туристичний квест, шаховий турнір, спортивні змагання для дітей молодшого і середнього шкільного віку, майстер-клас спортивного туризму та багато іншого.

Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук привітав та нагородив Почесними грамотами найбільш талановитих та активних учасників громадського життя представників молоді.
Крім того, за сумлінну працю, ініціативність у справі естетичного виховання дітей та юнацтва, було проведено нагородження Почесною грамотою Здолбунівської райдержадміністрації викладача по класу баяна Здолбунівської музичної школи Миколу Оксенчука, вчителя Гільчанської ЗОШ I- III ступенів Ольгу Завадську, члена ради громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» Анатолія Бондарчука та волонтера громадської організації «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН» Надію Левчун.”

Именно для этих целей на территории городского гидропарка традиционно было устроено масштабные спортивные развлечения, в частности краеведческо – туристический квест, шахматный турнир, спортивные соревнования для детей младшего и среднего школьного возраста, мастер-класс спортивного туризма и многое другое.

Председатель Здолбуновской райгосадминистрации Сергей Кондрачук поздравил и наградил Почетными грамотами наиболее талантливых и активных участников общественной жизни представителей молодежи.
Кроме того, за добросовестный труд, инициативность в деле эстетического воспитания детей и юношества, было проведено награждение Почетной грамотой Здолбуновской райгосадминистрации преподавателя по классу баяна Здолбуновской музыкальной школы Николая Оксенчука, учителя Гильчанськои ООШ I - III ступеней Ольгу Завадську, члена совета общественной организации «Аналитический центр развития города «ЗЕОН» Анатолия Бондарчука и волонтера общественной организации «Аналитический центр развития города «ЗЕОН» Надежду Левчун.”
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

В Белгородской области заканчивается строительство крупного агропромышленного объекта, объем вложений в реализацию проекта которого оценивается в сумму около 1,8 миллиарда рублей, - Яковлевского завода по производству гранулированных комбикормов. Проект реализует ГК "Агро-Белогорье" - один из крупнейших агропромышленных холдингов страны. Ожидается, что уже через месяц - в январе следующего года - новый завод получит первое сырье для переработки. А еще через месяц обеспечит на свиноводческие комплексы поставку своей первой продукции. Выход на пр...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8