jtayl.org

Здолбунівщина колядует и щедрует

Вже стало доброю традицією відзначення Новорічно – Різдвяних свят у Здолбунівському районі, от і цей рік не став винятком.
26 грудня, напередодні Нового року, на площі у цетрі села Глинськ була урочисто засвічена ялинка. Цьому передувало яскраве мистецьке дійство. З найкращими привітаннями та подякою за гарні здобутки до громади звернувся голова Глинської сільської ради П. Л. Ольховець. Учасниками мистецької програми були різні герої – це і добра красуня Зима в якої душа співуча, і янголи – посланці Небесного Отця, які сповіщають людям радісну звістку про народження Божого Сина, і Новий Рік який побажав усім миру, любові до ближнього, та здійснення найзаповітніших мрій, гурт дітвори презентував танок «Новорічні розваги», гумористичними мініатюрами порадував присутніх Палічук Максим.
Звучали на святі запальні новорічні пісні, колядки та щедрівки у виконанні Олени Кравець, народного вокального колективу «Калинонька», гурту «Швагри МиРоВі», вокальних колективів «Віночок» та «Намисто». Задоволені посмішки, радість, запальний настрій, оптимізм та віра у світле і мирне майбутнє це те що потрібно для вдалого Нового 2016 року.

9 січня 2016 року у СБК с. Івачків відбулося традиційне щорічне свято “Коляда – 2016”. Звучали щирі привітання, колядки і щедрівки, у різдвяному вертепі відтворювалася подія народження Христа.

Вечір 9 січня цього року в храмі ікони Казанської Божої Матері с.Урвенна розпочався вечірнею службою. Богослужіння провели духовенство храму та настоятель Свято-Троїцького храму с.Уїздці отець Віктор, які після завершення вечірні з вітальними та повчальними словами звернулися до присутніх. У своїх проповідях вони прославили Святу Діву Марію і світле народження Богомладенця Ісуса Христа.
На святий вечір Різдв’яних піснеспівів, які вже вдруге організував настоятель храму о.Андрій, завітали церковні хори с.Залісся, с.Уїздці, с.Урвенна, с.Гільча, підопічні Урвенського ПНІ, а також дітки, з чиїх вуст лунали віншівки та мелодійні колядки.
По закінченню святкових колядок щирі слова вдячності виголосив настоятель храму отець Андрій, звернувшись до парафіян із такими словами «Нехай новонароджений Спаситель Христос подарує всім присутнім радість, віру і надію на краще майбутнє».
Всі присутні разом заколядували «Нова радість стала». Колядки залишать добрий слід чистих згадок в душах людей на весь рік.


У селі Здовбиця вже давно стало традицією проводити свято колядок та щедрівок. От і цього року, людно було 10 січня в будинку культури, тут зібралися і дорослі, і діти, щоб прославляти народження Ісуса в колядках та щедрівках. Свято розпочалося із театралізованої вистави “Таїнство народження Ісуса Христа”, яку представили учні Здовбицької ЗОШ (кер. Сірик Н.)
На сцені проходило чарівне дійство вертепу, віншування, запальних українських народних танців, пісень, які дарували присутнім народний фольклорний колектив “Здовбицькі молодички“(кер. Тебенько Р.), дитячий хор (кер. Сірик Н.), вокальний ансамбль дівчат СБК (кер. Мариніна І.), зразковий фольклорний колектив “Любисток“(кер. Гук Ю.). Полонив серця глядачів Стригун Руслан, який виконав різдвяні мелодії на саксофоні, а ” Різдвяна казка” у виконані молодшої групи зразкового танцювального ансамблю “Непосиди” зірвала бурю аплодисментів. Сотня самооборони виконувала колядки та вітали всіх присутніх з Різдвяними святами. Велике задоволення подарували здовбичанам і запрошені гості- зразковий ансамбль народного танцю “Сузір’я” БКЦ виконавши українські народні танці. На закінчення виступив народний аматорський ансамбль “Любава“.
Приємно, що не всихає джерело народних традицій, відроджується культура, духовність, які єднають старше і молоде покоління. Велика подяка всім учасникам і організаторам чарівного свята.


12 січня 2016 року за ініціативи Рівненського обласного осередку Міжнародного фонду «Взаєморозуміння і толерантність» (голова осередку Л.Д. Суковата), учасників Центру соціальної активності літніх людей «КЛУБУ ЖИТТЄЛЮБ», працівників Здолбунівського районного будинку культури в Здолбунівському районному будинку культури відбулося різдвяне свято «Слава у вишніх Богу і на землі мир». Люди поважного віку колядували, щедрували, пили чай з солодощами і багато спілкувались. В гості до Центру з новорічно-різдвяною програмою завітав вокальний ансамбль Здолбунівського районного будинку культури (керівник Михайло Хоменко), веселі, радісні, новорічні пісні подарували літнім людям вихованці Здолбунівського районного центру творчоті дітей та юнацтва Ольга Вдовиченко, Вікторія Кальчук, Максим Хоменко, Богдана Башмакова, учень та викладачі Здолбунівської музичної школи Денис Герасимчук, Олександр Гефтер та Микола Оксинчук.


«Новорічна казка» – таку назву мало свято проведене 13 січня у Здолбунівському будинку культури для 45 дітей вразливих категорій сімей. Захід відбувся у рамках акції «Нехай засяє зірка Різдва в кожній оселі». Діти і їхні батьки, бабусі не лише із задоволенням дивились прекрасну виставу, підготовлену аматорами РБК, а й із задоволенням танцювали, грали у рухливі ігри, розгадували загадки. А ще колядували і щедрували для Святого Миколая, який приходить не лише у грудні місяці, отримуючи від нього щедрі подарунки.
Організаторами заходу є районна організація Товариства Червоного Хреста України (голова – Бєлікова М.М.), районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор – Павлова Т.Ф.) і районний будинок культури (директор Теребійчук В.Г.). Про подарунки для дітей подбали голова Рівненської обласної ради В. Ковальчук, приватний підприємець О.Герба (солодощі) та учні ЗОШ №6, які за ініціативи заступника з виховної роботи Середюк Н.В. зібрали та передали на свято м’які іграшки.

Большая благодарность всем участникам и организаторам волшебного праздника.


12 января 2016 года по инициативе Ровенского областного отделения Международного фонда «Взаимопонимание и толерантность» (председатель ячейки Л.ДСуковата), участников Центра социальной активности пожилых людей «КЛУБА ЖИЗНЕЛЮБ», работников Здолбуновского районного дома культуры в Здолбуновском районном доме культуры состоялся рождественский праздник «Слава в вышних Богу и на земле мир»Люди почтенного возраста колядовали, щедровали, пили чай со сладостями и много спілкувалисьВ гости к Центру с новогодне-рождественской программой посетил вокальный ансамбль Здолбуновского районного дома культуры (руководитель Михаил Хоменко), веселые, радостные, новогодние песни подарили пожилым людям воспитанники Здолбуновского районного центра творчестве детей и юношества Ольга Вдовиченко, Виктория Кальчук, Максим Хоменко, Богдана Башмакова, ученик и преподаватели Здолбуновской музыкальной школы Денис Герасимчук, Александр Гефтер и Николай Оксинчук.


«Новогодняя сказка» – так назывался праздник проведен 13 января в Здолбуновском дома культуры для 45 детей уязвимых категорий сімейЗахід состоялся в рамках акции «Пусть засияет звезда Рождества в каждом доме»Дети и их родители, бабушки не только с удовольствием смотрели великолепное представление, подготовленное любителями РБК, но и с удовольствием танцевали, играли в подвижные игры, разгадывали загадкиА еще колядовали и щедровали для Святого Николая, который приходит не только в декабре месяце, получая от него щедрые подарки.
Организаторами мероприятия является районная организация Общества Красного Креста Украины (председатель – Беликова М.М.), районный центр социальных служб для семьи, детей и молодежи (директор – Павлова Т.Ф.) и районный дом культуры (директор Теребійчук В.Г.)О подарках для детей позаботились председатель Ровенского областного совета ВКовальчук, частный предприниматель А.Герба (сладости) и учащиеся СОШ №6, по инициативе заместителя по воспитательной работе Середюк Н.Взібрали и передали на праздник мягкие игрушки.
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Профессиональный евроремонт с уникальным дизайном с компанией ДизайнРемонт
То, что существуют разные виды ремонта сегодня знают все. Но особой популярностью пользуется евроремонт с уникальным дизайном, который предлагают в студии DesignRemon и который сочетает в себе требования и функциональности, и экологичности, и практичности, и эргономичности, и, конечно же, стилевой и цветовой гармоничности. Ставка на материалы в дизайнерском ремонте квартиры Отличается евроремонт от любого другого тем, что при его проведении используются современные материалы, который поражают своей экологичностью и безопасностью, функциональнос...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7