jtayl.org

Здолбунівчани присоединились к акции “Воздействуй на бюджет своего города!”

У суботу, 30 липня Здолбунів підтримав акцію “Впливай на бюджет свого міста!”, що проводиться одночасно учасниками партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в 17 містах різних регіонів України. Акцію провів аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».
Метою акції було інформування жителів міста з основних питань місцевих бюджетів та результатів першої в Україні комплексної оцінки місцевої соціально-економічної та бюджетної політики. Всі зацікавлені містяни отримали буклети «Де твої гроші в місцевому бюджеті?» та Пам’ятку «Як контролювати свої гроші в місцевому бюджеті: 10 порад для активних мешканців», а також особисті консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів від активістів. Здолбунівчани також отримали візуалізований бюджет міста на 2016 рік.
Також кожен бажаючий долучився до частинки бюджетного процесу міста, а саме заповнивши спеціальну форму, де вказали власні пропозиції, куди варто спрямувати увагу місцевої влади та бюджетних коштів у наступному році. Пропозиції були найрізноманітнішими, однак лідерами виявились наступні:
✔ почистити озеро у Гідропарку (Вісімку)
✔ зробити ремонт пішохідних доріжок по вул. Шевченка, заасфальтувати ділянку від РДА до СБУ,  вулицю Польову
✔ вирішити проблему з безпритульними собаками
✔встановити смітники на Площі Героїв Майдану, і загалом більше сміттєвих урн по всьому місту
✔ більше дитячих майданчиків, створити дитячий розважальний центр типу Леопарку у Рівному
і багато інших пропозиції.
Варто відзначити такі цікаві та влучні пропозиції як:
✔створити службу побутової допомоги у нашому місті (щоб не приходилося викликати з Рівного сантехніків, електриків і т.д., а будинкоуправління ламає голову чим їм після реформування займатися-ось вам ідея)
✔у спекотну погоду освіжувати вулиці із поливальних машин
Загалом 20 здолбунівчан подали 39 пропозицій. Всі вони будуть детально проаналізовані і конкретні та ті, що стосуються компетенції міської ради, будуть направлені до неї.
Здолбунівчани виявились напрочуд активними: незважаючи на палюче сонце, уважно слухали активістів та вносили свої пропозиції. Одна жителька підмітила, що “Здолбунів – це не місто, це – нація”. Так ось, здолбунівська нація цікавиться майбутнім свого міста, саме тому було вирішено що акція буде проведена ще раз на День Незалежності. Ми чекаємо саме Вашу пропозицію!
________________________________________________________________________
Акція «Впливай на бюджет свого міста!» проводиться одночасно учасниками партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в 17 містах різних регіонів України, в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!». Ініціатива виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні. Більш детально про ініціативу на сайті партнерстваhttp://probudget.org.ua

Все они будут детально проанализированы и конкретные и касающиеся компетенции городского совета, будут направлены к ней.
Здолбунівчани оказались на удивление активными: несмотря на палящее солнце, внимательно слушали активистов и вносили свои пропозиціїОдна жительница подметила, что “Киев – это не город, это – нация”Так вот, здолбуновская нация интересуется будущим своего города, именно поэтому было решено, что акция будет проведена еще раз в День НезалежностіМи ждем именно Ваше предложение!
________________________________________________________________________
Акция «Воздействуй на бюджет своего города!» проводится одновременно участниками партнерства «За прозрачные местные бюджеты!» в 17 городах разных регионов Украины, в рамках инициативы «Гражданское общество и СМИ – за прозрачные местные бюджеты!»Инициатива выполняется Одесской областной организацией ВОО «Комитет избирателей Украины», Фундация «Открытое общество» и общественным партнерством «За прозрачные местные бюджеты!», при финансовой поддержке Европейского Союза и Посольства Финляндии в УкраїніБільш детально об инициативе на сайте партнерстваhttp://probudget.org.ua
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Исследования состояния окружающей среды для проектов строительства
Сегодня возводится множество зданий, сооружений для различных производств, а также всех видов транспортных коммуникаций, современный подход к их возведению предполагает обязательные экологические изыскания для строительства любых объектов.  Это необходимо для того, чтобы определить, насколько пагубными могут быть последствия от реализованного проекта для окружающей среды. Такой анализ позволяет предотвратить нарушение экологии, минимизировать вмешательство во внешнюю среду или ликвидировать вовсе. На сегодняшний день важность и обязательное осу...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7