jtayl.org

Здолбунівчани присоединились к акции “Воздействуй на бюджет своего города!”

У суботу, 30 липня Здолбунів підтримав акцію “Впливай на бюджет свого міста!”, що проводиться одночасно учасниками партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в 17 містах різних регіонів України. Акцію провів аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН».
Метою акції було інформування жителів міста з основних питань місцевих бюджетів та результатів першої в Україні комплексної оцінки місцевої соціально-економічної та бюджетної політики. Всі зацікавлені містяни отримали буклети «Де твої гроші в місцевому бюджеті?» та Пам’ятку «Як контролювати свої гроші в місцевому бюджеті: 10 порад для активних мешканців», а також особисті консультації та роз’яснення стосовно місцевих бюджетів від активістів. Здолбунівчани також отримали візуалізований бюджет міста на 2016 рік.
Також кожен бажаючий долучився до частинки бюджетного процесу міста, а саме заповнивши спеціальну форму, де вказали власні пропозиції, куди варто спрямувати увагу місцевої влади та бюджетних коштів у наступному році. Пропозиції були найрізноманітнішими, однак лідерами виявились наступні:
✔ почистити озеро у Гідропарку (Вісімку)
✔ зробити ремонт пішохідних доріжок по вул. Шевченка, заасфальтувати ділянку від РДА до СБУ,  вулицю Польову
✔ вирішити проблему з безпритульними собаками
✔встановити смітники на Площі Героїв Майдану, і загалом більше сміттєвих урн по всьому місту
✔ більше дитячих майданчиків, створити дитячий розважальний центр типу Леопарку у Рівному
і багато інших пропозиції.
Варто відзначити такі цікаві та влучні пропозиції як:
✔створити службу побутової допомоги у нашому місті (щоб не приходилося викликати з Рівного сантехніків, електриків і т.д., а будинкоуправління ламає голову чим їм після реформування займатися-ось вам ідея)
✔у спекотну погоду освіжувати вулиці із поливальних машин
Загалом 20 здолбунівчан подали 39 пропозицій. Всі вони будуть детально проаналізовані і конкретні та ті, що стосуються компетенції міської ради, будуть направлені до неї.
Здолбунівчани виявились напрочуд активними: незважаючи на палюче сонце, уважно слухали активістів та вносили свої пропозиції. Одна жителька підмітила, що “Здолбунів – це не місто, це – нація”. Так ось, здолбунівська нація цікавиться майбутнім свого міста, саме тому було вирішено що акція буде проведена ще раз на День Незалежності. Ми чекаємо саме Вашу пропозицію!
________________________________________________________________________
Акція «Впливай на бюджет свого міста!» проводиться одночасно учасниками партнерства «За прозорі місцеві бюджети!» в 17 містах різних регіонів України, в рамках ініціативи «Громадянське суспільство та ЗМІ – за прозорі місцеві бюджети!». Ініціатива виконується Одеською обласною організацією ВГО «Комітет виборців України», Фундацією «Відкрите суспільство» та громадським партнерством «За прозорі місцеві бюджети!», за фінансової підтримки Європейського Союзу та Посольства Фінляндії в Україні. Більш детально про ініціативу на сайті партнерстваhttp://probudget.org.ua

Все они будут детально проанализированы и конкретные и касающиеся компетенции городского совета, будут направлены к ней.
Здолбунівчани оказались на удивление активными: несмотря на палящее солнце, внимательно слушали активистов и вносили свои пропозиціїОдна жительница подметила, что “Киев – это не город, это – нация”Так вот, здолбуновская нация интересуется будущим своего города, именно поэтому было решено, что акция будет проведена еще раз в День НезалежностіМи ждем именно Ваше предложение!
________________________________________________________________________
Акция «Воздействуй на бюджет своего города!» проводится одновременно участниками партнерства «За прозрачные местные бюджеты!» в 17 городах разных регионов Украины, в рамках инициативы «Гражданское общество и СМИ – за прозрачные местные бюджеты!»Инициатива выполняется Одесской областной организацией ВОО «Комитет избирателей Украины», Фундация «Открытое общество» и общественным партнерством «За прозрачные местные бюджеты!», при финансовой поддержке Европейского Союза и Посольства Финляндии в УкраїніБільш детально об инициативе на сайте партнерстваhttp://probudget.org.ua
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Щелевой кирпич: виды и особенности
Щелевой кирпич является очень популярным строительным материалом, ведь по своему составу и характеристикам полностью соответствует популярному керамическому кирпичу. Основой для изготовления щелевого кирпича выступают исключительно натуральные материалы – глина и вода. Вследствие этого, кирпич отличается не только прочностью и надежностью, но и безопасностью. Все потому, что даже при длительном воздействии влаги, высоких температур и даже открытого огня, он не выделяет в атмосферу вредных для здоровья человека веществ. Благодаря данным техничес...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7