jtayl.org

Завершился групповой этап зимнего турнира по мини-футболу

20-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ
З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2015 РОКУ

26 грудня

73
Zimar-Gas – Темп
8:1

74
Стеблівка – ХФК Сапфір
6:2

75
Danger – Б-52
0:5 т.р.

76
ХФК Надія-юнаки – Альфа-Центавра
3:2

77
Зірка – Експрес
3:5

78
Нова Мощаниця – ФК Глинськ
2:4

79
Діана – Метеор
4:2

80
Білашів – ПАТ Волинь-Цемент
3:5

27 грудня

81
Хемп-01 – Ямайка
1:2

82
Альфа-Центавра – Арсенал-Глинськ
3:2

83
Євро-Цементник – FC Germania-2
2:2

84
Медик – Ребелс
3:2

85
ФК Статус – FC Germania
6:2

Серед бомбардирів лідирують:
(голи забиті командам, які зайняли 5-6 місця в групах, в залік бомбардирів не враховуються)

№ п/п
Прізвище гравця (команда)
Забиті м’ячі

1
Гайдук В.(FC Germania)
6

2-5
Гриценко Ю.(Експрес), Оніщук Ю.(FC Germania-2), Сондак В., Савчук Б.(обоє-Діана)
5

6-9
Топоровський Т.(Євро-Цементник), Романець В.(Арсенал-Глинськ),
4

 
Цимбалюк М.(Б-52), Гаркуша Ю.(Медик)
 

10-20
Нікіфоров Д., Бойко Р.(обоє-Зірка), Конюх К.(Медик), Павлюк І.(Білашів),
3

 
Приндета Віт., Зубко С., Савчук С.(всі-ПАТ Волинь-Цемент),
 

 
Кухарчук О.(Шкільна), Ткачук В., Наумець А., Сержанюк О.(всі-ФК Статус)
 

26-27 грудня попередження отримали:
Дубич В., Панасюк О.(обоє-Темп), Гуменюк В.(Zimar-Gas), Лопуга О.(Альфа-Центавра),
Мельничук О., Мазурок Д.(обоє-ХФК Сапфір), Стецюк І.(Зірка), Паробочий В.(Білашів),
Гриценко Ю., Фрідріх В.(обоє-Експрес), Лис Я.(Альфа-Центавра),Топоровський Т.(Євро-Цементник), Бондарук О., Мартинюк В., Усік В.(всі-FC Germania-2),
Грицак О., Конюх К., Пашкевич Д., Возняк О.(всі-Медик)
Два попередження мають:
Гриценко Ю.(Експрес), Мартинюк В.(FC Germania-2), Стецюк І.(Зірка), Возняк О.(Медик),
Яцюк Ю., Топоровський Т.(обоє-Євро-Цементник), Овчарук В.(Дрім-Тім), Власюк В.(Білашів),
Давидюк В.(ФК Здовбиця), Баранов Д.(Шкільна)
Вилучення:
Нікіфоров П.(Зірка)
Штрафники:
Нікіфоров П.(Зірка) – матч №92 (1/16 фіналу)
В 85 матчах командами забито 524 мячі, що становить 6,16 гола за гру.

Положення 2-х команд (матчі з 1, 3 і 4 командами в групах) після групових змагань:
                                                                         І                 В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
BENNY HILL
3
2
1
0
8:2
7

2
FC GERMANІА
3
2
0
1
8:10
6

3
ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК
3
1
2
0
8:7
5

4
МЕДИК
3
1
1
1
10:10
4

5
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА
3
1
1
1
5:5
4

6
ЯМАЙКА
3
1
1
1
4:4
4

 
ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД ПІСЛЯ ГРУПОВИХ ЗМАГАНЬ:
       
          ГРУПА ,,А                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
FC GERMANІА-2
5
3
2
0
19:6
11

2
ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК
5
3
2
0
17:11
11

3
ЕКСПРЕС
5
3
1
1
16:8
10

4
ЗІРКА
5
2
1
2
25:23
7

5
СТЕБЛІВКА
5
1
0
4
13:27
3

6
ХФК САПФІР
5
0
0
5
9:24
0

 
        ГРУПА ,,В                                      І                 В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК
5
4
0
1
25:5
12

2
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА
5
3
1
1
32:7
10

3
Б-52
5
3
1
1
26:6
10

4
ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ
5
3
0
2
17:17
9

5
DANGER
5
1
0
4
7:34
3

6
НЕЖДАНЧИК
5
0
0
5
6:44
0

 
          ГРУПА ,,С                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ
5
3
2
0
19:12
11

2
МЕДИК
5
3
1
1
25:13
10

3
РЕБЕЛС 
5
3
0
2
20:7
9

4
БІЛАШІВ
5
3
0
2
14:14
9

5
ZIMAR-GAS
5
1
1
3
13:18
4

6
ТЕМП
5
0
0
6
5:32
0

 
         ГРУПА ,,D                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
ДІАНА
5
5
0
0
22:9
15

2
ЯМАЙКА
5
3
1
1
11:5
10

3
ФК ЗДОВБИЦЯ
5
2
0
3
5:7
6

4
ХАОС
5
1
2
2
5:9
5

5
ХЕМП-01
5
1
1
3
7:11
4

6
МЕТЕОР
5
1
0
4
6:15
3

      
          ГРУПА ,,E                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
ШКІЛЬНА
5
4
1
0
25:9
13

2
BENNY HILL
5
4
1
0
12:3
13

3
ОЛІМПІК
5
2
0
3
14:15
6

4
ФК ГЛИНСЬК
5
2
0
3
11:12
6

5
НОВА МОЩАНИЦЯ
5
2
0
3
12:19
6

6
ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2
5
0
0
5
8:24
0

 
          ГРУПА ,,F                                      І                В                Н                П             Р/М             ОЧ

1
ФК СТАТУС
4
3
1
0
31:6
10

2
FC GERMANІА
4
3
0
1
18:10
9

3
ДРІМ-ТІМ
4
2
0
2
14:10
6

4
ВІКТОРІЯ
4
1
1
2
15:4
4

5
ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ
4
0
0
4
2:50
0

 
ГРУПА ,,А


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
ЕКСПРЕС

6:0/ 3
0:0/ 1
2:3/ 0
3:2/ 3
5:3/ 3
3
1
1
16:8
10
3

2
ХФК САПФІР
0:6/ 0

1:4/ 0
4:5/ 0
2:6/ 0
2:3/ 0
0
0
5
9:24
0
6

3
FC GERMANІА-2
0:0/ 1
4:1/ 3

2:2/ 1
5:0/ 3
8:3/ 3
3
2
0
19:6
11
1

4
ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК
3:2/ 3
5:4/ 3
2:2/ 1

4:0/ 3
3:3/ 1
3
2
0
17:11
11
2

5
СТЕБЛІВКА
2:3/ 0
6:2/ 3
0:5/ 0
0:4/ 0

5:13/0
1
0
4
13:27
3
5

6
ЗІРКА
3:5/ 0
3:2/ 3
3:8/ 0
3:3/ 1
13:5/3

2
1
2
25:23
7
4

 
ГРУПА ,,B”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

2:3/ 0
5:0/ 3
11:1/3
4:0/ 3
3:1/ 3
4
0
1
25:5
12
1

2
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА
3:2/ 3

15:1/3
12:1/3
2:3/ 0
0:0/ 1
3
1
1
32:7
10
2

3
НЕЖДАНЧИК
0:5/ 0
1:15/0

0:5/ 0
4:6/ 0
1:13/0
0
0
5
6:44
0
6

4
DANGER
1:11/0
1:12/0
5:0/ 3

0:6/ 0
0:5/ 0
1
0
4
7:34
3
5

5
ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ
0:4/ 0
3:2/ 3
6:4/ 3
6:0/ 3

2:7/ 0
3
0
2
17:17
9
4

6
Б-52
1:3/ 0
0:0/ 1
13:1/3
5:0/ 3
7:2/ 3

3
1
1
26:6
10
3

 
ГРУПА ,,C”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
РЕБЕЛС 

2:3/ 0
5:1/ 3
1:2/ 0
7:0/ 3
5:1/ 3
3
0
2
20:7
9
3

2
МЕДИК
3:2/ 3

5:1/ 3
5:5/ 1
10:2/3
2:3/ 0
3
1
1
25:13
10
2

3
ZIMARGAS
1:5/ 0
1:5/ 0

2:2/ 1
8:1/ 3
1:5/ 0
1
1
3
13:18
4
5

4
ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ
2:1/ 3
5:5/ 1
2:2/ 1

5:1/ 3
5:3/ 3
3
2
0
19:12
11
1

5
ТЕМП 
0:7/ 0
2:10/0
1:8/ 0
1:5/ 0

1:2/ 0
0
0
5
5:32
0
6

6
БІЛАШІВ
1:5/ 0
3:2/ 3
5:1/ 3
3:5/ 0
2:1/ 3

3
0
2
14:14
9
4

 
ГРУПА ,,D”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
ДІАНА

4:1/ 3
4:3/ 3
6:1/ 3
4:2/ 3
4:2/ 3
5
0
0
22:9
15
1

2
ФК ЗДОВБИЦЯ
1:4/ 0

0:1/ 0
1:0/ 3
2:0/ 3
1:2/ 0
2
0
3
5:7
6
3

3
ЯМАЙКА
3:4/ 0
1:0/ 3

0:0/ 1
5:0/ 3
2:1/ 3
3
1
1
11:5
10
2

4
ХАОС
1:6/ 0
0:1/ 0
0:0/ 1

3:1/ 3
1:1/ 1
1
2
2
5:9
5
4

5
МЕТЕОР
2:4/ 0
0:2/ 0
0:5/ 0
1:3/ 0

3:1/ 3
1
0
4
6:15
3
6

6
ХЕМП-01
2:4/ 0
2:1/ 3
1:2/ 0
1:1/ 1
1:3/ 0

1
1
3
7:11
4
5

 
ГРУПА ,,E”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
BENNY HILL

1:0/ 3
1:1/ 1
5:0/ 3
3:1/ 3
2:1/ 3
4
1
0
12:3
13
2

2
НОВА МОЩАНИЦЯ
0:1/ 0

2:10/0
3:2/ 3
5:2/ 3
2:4/ 0
2
0
3
12:19
6
5

3
ШКІЛЬНА
1:1/ 1
10:2/3

5:2/ 3
5:1/ 3
4:3/ 3
4
1
0
25:9
13
1

4
ОЛІМПІК
0:5/ 0
2:3/ 0
2:5/ 0

8:2/ 3
2:0/ 3
2
0
3
14:15
6
3

5
ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2
1:3/ 0
2:5/ 0
1:5/ 0
2:8/ 0

2:3/ 0
0
0
5
8:24
0
6

6
ФК ГЛИНСЬК
1:2/ 0
4:2/ 3
3:4/ 0
0:2/ 0
3:2/ 3

2
0
3
11:12
6
4

 
ГРУПА ,,F”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
FC GERMANІА

2:6/ 0
1:0/ 3
5:4/ 3
10:0/ 3
3
0
1
18:10
9
2

2
ФК СТАТУС
6:2/ 3

2:2/ 1
3:2/ 3
20:0/ 3
3
1
0
31:6
10
1

3
ВІКТОРІЯ
0:1/ 0
2:2/ 1

0:1/ 0
13:0/ 3
1
1
2
15:4
4
4

4
ДРІМ-ТІМ
4:5/ 0
2:3/ 0
1:0/ 3

7:2/ 3
2
0
2
14:10
6
3

5
ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ
0:10/ 0
0:20/ 0
0:13/ 0
2:7/ 0

0
0
4
2:50
0
5

2 СІЧНЯ (СУБОТА)
3 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/16 фіналу
1/8 фіналу

86.
9.00
Євро-Цементник – ФК Глинськ     (1)
94.
9.00
Арсенал-Глинськ – (5)                  (9)

87.
9.50
Медик – ХФК Надія-юнаки               (2)
95.
9.50
FC Germania – (6)                        (10)

88.
10.40
Експрес – ФК Здовбиця                  (3)
96.
10.40
Діана – (7)                                       (11)

89.
11.30
Альфа-Центавра – Вікторія            (4)
97.
11.30
ФК Статус – (8)                           (12)

90.
12.20
Ребелс – Дрім-Тім                            (5)
98.
12.20
FC Germania-2 – (1)                      (13)

91.
13.10
Ямайка – Хаос                                   (6)
99.
13.10
ПАТ Волинь-Цемент – (2)           (14)

92.
14.00
Б-52 – Зірка                                      (7)
100.
14.00
Шкільна – (3)                               (15)

93.
14.50
Олімпік – Білашів                            (8)
101.
14.50
Benny Hill – (4)                            (16)

9 СІЧНЯ (СУБОТА)
10 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/4 фіналу
1/2 фіналу

102.
9.00
(11) – (12)                                      (17)
106.
9.00
(19) – (20)

103.
10.00
(9) – (10)                                        (18)
107.
10.00
(17) – (18)

104.
11.00
(15) – (16)                                      (19)
108.
11.00
Матч за 3-є місце

105.
12.00
(13) – (14)                                      (20)
109.
12.00
ФІНАЛ

Сергій Милян
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Строительная арматура: особенности и виды
Строительной арматурой называют специальные прочные стальные стержни, которые предназначены для армирования конструкции здания. Как известно, применение арматуры в строительных работах является обязательным фактором. В противном случае, здание может разрушиться в самые краткие сроки. Полезные свойства арматуры Кроме того, что стальные стержни, армирующие конструкцию строения, значительно увеличивают показатели его прочности, они способствуют повышению показателей стойкости к механическим повреждениям, влаге, перепадам температур, коррозии и дру...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7