jtayl.org

За кулисами работы депутата Верховной Рады

Часто чуємо: що ж ті депутати роблять окрім як кнопки тиснути? Навіщо їм помічники? Чим вони займаються в час вільний від засідань і як працюють їх політичні партії? Кореспондент Здолбунів City побувала там – куди не пускають без перепусток і підготувала відповіді на всі запитання. Найвідповідальніший депутат ВР (за рейтингом Слово і Діло) лідер партії “Народний Контроль”-  Добродомов Дмитро Євгенович погодився на пропозицію Ольги Ферар поділитися найцікавішим зі Здолбуновом. 
Першим було запрошення на засідання комітету з питань запобігання і протидії корупції, оскільки саме Дмитро Євгенович є його секретарем. Взагалі комітет займається переглядом, обговоренням і дає експертні висновки щодо законопроектів. Чи  не містять вони корупціоногенних факторів перед поданням їх до Верховної Ради. Саме на цьому засіданні було затверджено звіт роботи за минулу сесію. В ньому вказано що 91 законопроект саме мають ознаки потенційної корупційної небезпеки. Сама процедура проходить у формі обговорення і голосування. Варто зауважити – присутніми на комітеті було багато журналістів і студенти-юристи. Це є свідченням прозорості роботи даного комітету. У випадку недосконалого розуміння якогось конкретного законопроекту – запрошуються відповідні експерти для роз”яснень, які теж є присутніми і доповідають під час засідання. 
Робочий день якісного депутата вимагає неабиякого терпіння і життєвої енергії. План дня прописаний похвилинно майже до опівночі. Так само детально прописаний і наступний місяць, правда ще з можливістю внесення змін до графіку.
Наступним пунктом знайомства був офіс партії Народний Контроль у Києві. Молода і надзвичайно активна команда займається переглядом усієї інформації що надходить з регіонів. Це дзвінки-звернення, відеосюжети, затвердження і внесення рекомендацій, підготовка дайджесту, документообіг, ведення сайту та ще безліч всього. Сам депутат проводить в офісі ділові зустрічі та детально цікавиться роботою команди. 
Неабияку частину робочого дня складають і виступи на телебаченні. Постійні запрошення на телеканали надходять Дмитру Євгеновичу щоденно. Першого дня це був 3S.tv, наступного запис на 112, а згодом Інтер. Та ще велика кількість інтерв”ю, брифінг. Так політик доносить свою позицію стосовно всього, що цікавить громадян і демонструє своє бачення відповідних проблем чи ситуацій у країні.
28 січня у Верховній Раді точились надзвичайно цікаві дискусії. Було прийнято проект Закону 3812 щодо зміни регламенту ВР про зміни до Конституції України. Пояснювальна записка до проекту закону вказує: Реалізація положень цього Законопроекту на практиці дозволить забезпечити більш демократичну процедуру внесення змін до Конституції України та надасть більше часу для обговорення важливих для конституційного ладу країни змін.
Та була частина депутатів котрі були рішуче проти таких змін до регламенту, що дозволятимуть змінювати Конституцію в новому порядку. Пропоную переглянути за посиланням поіменне голосування. 

Також Верховна Рада України надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата Клюєва С.П. Обговорення було наповнене скепсисом та розумінням того, що сам пан Клюєв далеко за межами країни. Така згода скоріш просто офіційна, хоч і занадто затягнута у часі. 
Що ж роблять помічники депутата? Найвідповідальніше на мою думку- це перегляди всіх звернень від громадян. Їх дуже багато. Кожен лист перечитується і на нього максимально реагується. Помічники також формують графік відповідно від необхідності візитів та важливості зустрічей депутата, згодом узгоджуючи з ним. Добродомов у свою чергу постійно ознайомлюється зі всіма законопроектами що розглядаються на комітеті та на засіданнях Верховної Ради. Радиться з помічниками, формує свою позицію і доносить завдяки пресс-службі – до виборців. Насправді це величезна робота, яка потребує багато сил і від помічників, і від справді відповідального депутата. 
Прозорість, відкритість, готовність продемонструвати свою роботу та гостинність показала абсолютно вся команда пана Дмитра. Неабияк радієш факту- в парламенті є люди небайдужі до України, які готові сміливо і чесно виправдовувати довіру перед виборцями.
Ольга Ферар
Добродомов в свою очередь постоянно знакомится со всеми законопроектами, которые рассматриваются на комитете и на заседаниях Верховной РадиРадиться с помощниками, формирует свою позицию и доносит благодаря пресс-службе – до виборцівНасправді это огромная работа, которая требует много сил и от помощников, и от действительно ответственного депутата.
Прозрачность, открытость, готовность продемонстрировать свою работу и гостеприимство показала абсолютно вся команда господина ДмитраНеабияк радуешься факту - в парламенте есть люди неравнодушные к Украины, которые готовы смело и честно оправдывать доверие перед избирателями.
Ольга Ферар..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Качественная внутренняя отделка квартир в Москве и Подмосковье
Компания «МойДомСтрой» - верный помощник тем, кто хочет получить качественную, добротную, но вместе с тем эстетичную внутреннюю отделку квартир в Москве. Наши специалисты смогут создать интерьер, продуманный до мелочей. Вы получите комфортное и уютное жилище, идеально соответствующее требованиям вашей семьи. Данные работы являются финальной стадией строительства домов «под ключ», капитального ремонта или воплощения в реальность дизайн-проекта. К нам можно обращаться за реализацией любых ремонтно - строительных мероприятий. Наши услуги предостав...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8