jtayl.org

Юные дарования в сфере компьютерной графики и Web-дизайна

У представленні своїх робіт взяли участь 50 учнів із 20 загальноосвітніх навчальних закладів району.
Роботи учасників було продемонстровано у 5 номінаціях: електронний малюнок, презентація в середовищі PowerPoint, відеоролик, флеш-анімація та web-дизайн (створення сайту).

Переможцями конкурсу стали:
у номінації створення малюнка за допомогою графічних редакторів на тему “Емблема XXX Всеукраїнської олімпіади з інформатики ” (яка відбудеться у м. Рівне весною 2017 року)
І місце – Франчко Вікторія, учениця 9 класу Гільчанської ЗОШ І – ІІІ ступенів
ІІ місце – Сергійчук Вікторія, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії
ІІІ місце – Ковальчук Владислав, учень 8 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ступенів
у номінації створення презентації засобами MS PowerPoint на тему ” Україна вишивана”
І місце – Кардаш Андрій, учень 8 класу Здовбицької ЗОШ І – ІІІ ступенів
ІІ місце – Свячук Олександра, учениця 9 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4
ІІІ місце – Плакас Ірина, учениця 10 класу Здолбунівської гімназії
у номінації створення Flash-анімації на тему “Технології майбутнього”
І місце – Франчко Вікторія, учениця 9 класу Гільчанської ЗОШ І – ІІІ ступенів
ІІ місце – Корольчук Василь, учень 8 класу Білашівського НВК
у номінації створення відеоролика на тему “Хлопці VS Дівчата”
І місце – Гуменюк Богдан, учень 7 класу Новомильської ЗОШ І-ІІ ступенів
ІІ місце – Левчук Іванна, учениця 9 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Метелко Тетяна, учениця 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6
у номінації web-дизайн (створення сайту) на тему “Здолбунівщина туристична
І місце – Орлов Андрій, учень 11 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1
ІІ місце – Дзюра Ольга, учениця 11 класу Гільчанської ЗОШ І-ІІІ ступенів
ІІІ місце – Швейда Богдан, учень 8 класу Здолбунівської гімназії
заохочувальними призами від спонсорів конкурсу нагороджено
Августюка Романа, учня 8 класу Мізоцького НВК (номінація “Електронний малюнок”)
Боярчук Олександру, ученицю 10 класу Здовбицької ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація “Презентація”)
Сидорука Олександра, учня 10 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 (номінація “Відеоролик”)
Гмирака Івана, учня 7 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (номінація “Електронний малюнок”)
Барановича Віталія, учня 7 класу Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація “Електронний малюнок”)
Александрука Андрія, учня 7 класу Глинської ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація “Web-сайт”)
Корнійчук Анну, ученицю 6 класу Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6 (номінація “Презентація”)
Корнійчук Ірину, ученицю 7 класу Спасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (номінація “Презентація”)
Ліщука Ярослава, учня 7 класу Новомощаницької ЗОШ І-ІІ ст. (номінація “Презентація”)
Призерів було нагороджено дипломами та цінними подарунками, які презентували дітям організатори та спонсори – комп’ютерна академія «ШАГ»; відділ освіти Здолбунівської районної державної адміністрації; голова Здолбунівської районної організації Аграрна партія України, директор Мізоцького м’ясопереробного підприємства ТМ “Мізочпродукт” Олександр Мойсейович Андріюк; приватний підприємець Олександр Миколайович Романишин. Усім конкурсантам було вручено сертифікати за участь та солодощі.
Під час конкурсу учасники показали свої таланти, порадувати глядачів оригінальними сюжетами, надзвичайною кольоровою гамою та різноманіттям своїх робіт, поділитися власними уявленнями про навколишній світ та своє місце у ньому, вразили своїм молодечим запалом.

Ірина Година, вчитель інформатики Гільчанської ЗОШ I-III ступенів, ведуча конкурсу
В представлении своих работ приняли участие 50 учащихся из 20 общеобразовательных учебных заведений района.
Работы участников было продемонстрировано в 5 номинациях: электронный рисунок, презентация в среде PowerPoint, видеоролик, флеш-анимация и web-дизайн (создание сайта).

Победителями конкурса стали:
в номинации создание рисунка с помощью графических редакторов на тему “Эмблема XXX Всеукраинской олимпиады по информатике ” (которая состоится в мРівне весной 2017 года)
И место – Франчко Виктория, ученица 9 класса Гильчанськои ООШ i – III ступеней
II место – Сергейчук Виктория, ученица 10 класса Здолбуновской гимназии
III место – Ковальчук Владислав, ученик 8 класса Здовбицької ООШ i-III ступеней
в номинации создание презентации средствами MS PowerPoint на тему ” Украина вышивана”
И место – Кардаш Андрей, ученик 8 класса Здовбицької ООШ i – III ступеней
II место – Свячук Александра, ученица 9 класса Здолбуновской СОШ І-ІІІ ступеней № 4
III место – Плакас Ирина, ученица 10 класса Здолбуновской гимназии
в номинации создание Flash-анимации на тему “Технологии будущего”
И место – Франчко Виктория, ученица 9 класса Гильчанськои ООШ i – III ступеней
II место – Корольчук Василий, ученик 8 класса Білашівського НПК
в номинации " создание видеоролика на тему “Парни VS Девушки”
И место – Гуменюк Богдан, ученик 7 класса Новомильської ООШ i-II ступеней
II место – Левчук Иванна, ученица 9 класса Гильчанськои ООШ i-III ступеней
III место – Метелко Татьяна, ученица 10 класса Здолбуновской СОШ І-ІІІ ступеней № 6
в номинации web-дизайн (создание сайта) на тему “Здолбунівщина туристическая
И место – Орлов Андрей, ученик 11 класса Здолбуновской СОШ І-ІІІ ступеней № 1
II место – Дзюра Ольга, ученица 11 класса Гильчанськои ООШ i-III ступеней
III место – Швейда Богдан, ученик 8 класса Здолбуновской гимназии
поощрительными призами от спонсоров конкурса награждены
Августюка Романа, ученика 8 класса Мизоцкого НПК (номинация “Электронный рисунок”)
Боярчук Александру, ученицу 10 класса Здовбицької ООШ І-ІІІ ст(номинация “Презентация”)
Сидорука Александра, ученика 10 класса Здолбуновской СОШ І-ІІІ ст№ 5 (номинация “Видеоролик”)
Гмирака Ивана, ученика 7 класса Здолбуновской СОШ І-ІІІ ст№ 6 (номинация “Электронный рисунок”)
Барановича Виталия, ученика 7 класса Глинской ООШ І-ІІІ ст(номинация “Электронный рисунок”)
Александрука Андрея, ученика 7 класса Глинской ООШ І-ІІІ ст(номинация “Web-сайт”)
Корнийчук Анну, ученицу 6 класса Здолбуновской СОШ І-ІІІ ст№ 6 (номинация “Презентация”)
Корнийчук Ирину, ученицу 7 класса Успенский ООШ І-ІІІ ст(номинация “Презентация”)
Лищука Ярослава, ученика 7 класса Новомощаницької ООШ i-II ст(номинация “Презентация”)
Призеров наградили дипломами и ценными подарками, которые подарили детям организаторы и спонсоры – компьютерная академия «ШАГ»; отдел образования Здолбуновской районной государственной администрации; председатель Здолбуновской районной организации Аграрная партия Украины, директор Мизоцкого мясоперерабатывающего предприятия ТМ “Мізочпродукт” Александр Моисеевич Андриюк; частный предприниматель Александр Николаевич Романишин..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Распашные ворота: особенности конструкции
Еще до недавнего времени ворота распашного типа были единственными в своем роде. Однако и сейчас они не теряют своей популярности по многим причинам. Сейчас для того, чтобы заказать современные распашные ворота https://msc-group.ru/products/vorota-i-kalitki/vorota-raspashnyie.html, достаточно посетить сайт специализированной компании "МонтажСтройКомплект", где ознакомиться с особенностями их конструкции и актуальными ценами. При этом, можно быть уверенным в качестве ворот, ведь компания заслужила доверие своих клиентов, благодаря использованию...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7