jtayl.org

Выступления талантов в Глинскую и Мизоче

04 червня 2016 в будинку культури с. Глинськ Здолбунівського району Рівненської області відбувся зональний етап обласного фестивалю аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино!»

Святковий настрій глядачам дарували творчі колективи будинку культури с. Глинськ – народний аматорський вокальний ансамбль «Калинонька», керівник Валентина Третяк; родинний гурт «Швагри МиРоВі», керівник Роман Дзвінка; дитячий танцювальний колектив «Веселка» (керівник Неля Романюк), колективи Глинської загальноосвітньої школи – дівочий вокальний ансамбль «Намисто» (керівник В.Третяк), дитячий вокальний ансамбль «Віночок», (керівник В.Третяк) дитячий вокальний ансамбль «Сонечко» (керівник В.Третяк), гумор читали – Василь Салько, Анатолій Новачук, Максим Палічук, власний вірш декламувала Інна Мазурець. Концертну програму представили ведучі Неля Романюк та Анатолій Новачук.

В музейній кімнаті діяла виставка виробів народних умільців с. Глинськ – вироби з дерева Степана Омелька, художня вишивка картин ниткою Тамари Герасимчук, вишиті бісером ікони Оксани Середюк, вироби з бісеру Юлії Середюк.


На завершення свята до всіх присутніх звернувся сільський голова Петро Ольховець і привітав усіх зі святом, 502-ю річницею заснування с. Глинськ, подякував аматорам сцени, побажав усім миру, взаєморозуміння та Божого благословення.

А 5 червня 2016 року в Мізоцькому селищному будинку культури відбувся святковий захід «Всі ми діти твої, Україно», присвячений Міжнародному дню захисту дітей . Для всіх присутніх гарний настрій дарував вокальний дитячий ансамбль «Веселі нотки» Мізоцької музичної школи (кер.І.Мариніна) та танцювальний колектив «Надія» Будинку школярів та молоді (кер.Н.Одарчук).
Ведуча концерту Ірина Мариніна познайомила глядачів з наймолодшою учасницею свого колективу – маленькою україночкою, донечкою учасника АТО – Надійкою Вітрук, яка і виконала пісеньку «Я – маленька українка».


Протягом всієї концертої програми зал зривався оваціями, гучними оплесками та невпинним захопленням таланту всіх діток. Звучали пісні і про рідну землю, і про матусю, і про всілякі дитячі мрії та захоплення, а щодо танців, то були не лише українські народні, але й фінські, ковбойські. Всі – всі залишилися з хорошими враженнями, а коли ведуча оголосила , що для присутніх дітей в залі безкоштовне морозиво, то варто лише уявити дитяче голосне «ДЯКУЄМО!»(морозиво люб’язно надала ПП Жемга Ірина Вікторівна).
По завершенню концертної програми на селищному стадіоні діти могли проявити свої знання у відгадуванні загадок про сільськогосподарську техніку , яку вони могли не лише побачити, але й позачіпати, посидіти в кабіні. Солодощі та призи для дітей, а також знайомство молоді з технікою організували та провели працівники ООО «Агро- Консалт АВ».

..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Крупный производитель свинины - датская компания РАСК - ввел в эксплуатацию в Рассказовском районе Тамбовской области новый завод по выпуску комбикормов для нужд свинокомплекса. Запущенное предприятие характеризуется высоким уровнем автоматизации производства и способно обеспечить нужными кормами разных представителей стада - готовая продукция насчитывает 7 видов кормов, отличающихся по своей рецептуре и предназначенных для животных, начиная от молодняка до свиноматок включительно. Вложения в строительство завода равны примерно 500 миллиона...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8