jtayl.org

“Врагам на зависть” – председатель РГА комментирует ситуацию в Гільчанській школе

Голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук  прокоментував ситуацію, що склалася у Гільчанській школі. Нагадаємо, один із місцевих сайтів опублікував інформацію про аварійний стан приміщення ЗОШ що у Гільчі, та звинуватив місцеву владу в поганому виконанні своїх обов’язків. Зазначалося, що до початку ремонтних робіт стан школи був добрий, без “грибка, мокрих стін та гнилої підлоги”. Натомість, Сергій Кондрачук дещо спростовує дану інформацію:

 “Мушу відреагувати на певний резонанс у ЗМІ стосовно ситуації, яка виникла у Гільчанській ЗОШ нашого району. Там, як відомо, через несвоєчасне виконання підрядником робіт з перекриття даху підтоплено частину приміщень. Через що нашою місцевою прокуратурою по вказаному факту 25.11.2016 внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення за ч.1 ст.366 КК України – службове підроблення.
Отже, вважаю за доцільне розповісти про наступне. Коли я «прийняв» район, то за досить короткий час ознайомився зі станом справ у кожній нашій бюджетній установі, побував на кожному об’єкті, у кожній школі. І мав з чим порівняти, який стан справ на одних із них, а який – на інших. Деякі заклади, як, наприклад, «малюсенька» школа у Малій Мощаниці, одразу видно, що мають господаря. Бо там все до ладу і всюди чисто. На деяких же ситуація дещо гірша… Наступні фото (підкресюю, усі фото, які прикріплені до цього допису!) – це школа у Гільчі. І ЦЕ ФОТО ШКОЛИ ДО ПОЧАТКУ ТАМ БУДЬ-ЯКИЙ РОБІТ З РЕМОНТУ ДАХУ! Подивіться на той грибок на стінах, плісняву, на ті вікна… Коли я запитав у директора в чому справа, то отримав відповідь, що тече дах. Ну а раз дах тече, то його потрібно змінювати! За необхідними коштами звернулися до обласного бюджету. І область пішла нам на зустріч, виділивши на гільчанський дах майже 1 млн.грн. Решту необхідних коштів (250 тис.грн.) було виділено з районного бюджету. Роботи розпочались десь у червні-липні. Я особисто був на об’єкті чи не щотижня (востаннє – минулої суботи, звідти останні 2 фото до цього посту). На основному даху увесь час працювала достатня кількість працівників, основне приміщення школи перекривалось гарно. При цьому, що разу, будучи на об’єкті, я весь час запитував директора та завгоспа, чи є претензії до підрядника і отримував щоразу відповідь, що ні, жодних претензій немає! Дещо гірше велись роботи по другій частині приміщення, яке власне і підтопило. І що там зараз кожен міг бачити в окремих ЗМІ. Але кожен так само може зараз бачити на моїх фото, що там було до того!
Окремо хочу написати, що на початку цього року Гільчанська ЗОШ мала кошти за заміну 16 металопластикових вікон. Коли я приїжджав у школу, то спеціально зробив фото вікон, які у коридорах. Ці фото теж прикріплено до цього посту. Але керівництво школи чомусь вирішило замінити вікна у спортивній залі, який наразі навіть не використовується! При цьому у вікна, що в коридорах, можна палець вставляти… Ось такий от підхід до енергозбереження. Та, і ще дещо. Минулого року, коли ми провели енергоаудит усіх наших бюджетних установ, було вирішено віддати Гільчанську ЗОШ під обігрів інвестору. Щоб в школі стало тепло, а нам – дешевше. Ми так і зробили. І такий захід, безсумнівно, себе виправдав.
Отже, за майже два роки мого перебування на посаді по Гільчі: в школі встановлено твердопаливну котельню і тепер там реально тепло + економія; в школі замінено певну кількість вікон на металопластикові (які самі вікна замінено – для мене питання риторичне, вирішував не я). На школу виділено понад мільйон на заміну даху. На основному приміщенні дах замінено без суттєвих недоліків (останнє фото до цього посту). По прибудовах до основного приміщення проблеми є, і вони серйозні, але вкотре закликаю, погляньте, як усе там виглядало до початку робіт! І хто мав відповісти за ту плісняву і грибок на стінах, що були до перекриття даху? Папєрєднікі? Директор? А недоліки наші буде усунуто. Про це мені пообіцяв підрядник. Хоч мені з ним десь і не з руки говорити, бо цей об’єкт – один з небагатьох у нашому районі, де замовником є область, а не район! Але я точно не переводитиму стрілки. Бо відповідаю за усе, що робиться в районі. Не залежно від того, хто замовник робіт. І недоліки буде усутуно. І школа отримає не лише гарний новий дах, а й гарні стіни. А наступного року, якщо все буде добре, ще й нову тепломережу. Бо не помиляється лише той, хто нічого не робить. Скільки у цьому році будуємо/ремонтуємо ми – можете полистати мою сторінку на ФБ. Хоч якість роботи робляться чи не у кожному закладі району: десь пару вікон міняється, десь садки з нуля будують. Ворогам на заздрість,”- коментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук.

Наразі розслідуванням даної ситуації займається прокуратура Здолбунівського району.
Більше фото з приміщення школи можна знайти на сторінці у фейсбук Сергія Кондрачука.
Врагам на зависть,”- комментирует председатель Здолбуновской РГА Сергей Кондрачук.

Сейчас расследованием данной ситуации занимается прокуратура Здолбуновского района.
Больше фото из помещения школы можно найти на странице в фейсбук Сергея Кондрачука...

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Сооружения и крыши из ЛСТК
В пятидесятых годах прошлого века в Канаде разработали новую строительную технологию — возведение зданий из легких стальных тонкостенных конструкций (ЛСТК). Это позволило в разы ускорить и удешевить строительство жилых и производственных сооружений, благодаря чему технология остается популярной и сейчас. В ее основе лежит использование профиля из тонкой стали, толщина ее не превышает 4 миллиметров. Особенности профиля Холодногнутый стальной оцинкованный профиль ЛСТК купить можно в следующих формах: швеллерный; С-образный; Z-образный; ∑-образны...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7