jtayl.org

Видео о Здолбуновский ЦПАУ

І не лише паспорт, а й багато інших послуг можна отримати в сучасному Здолбунівському ЦНАПі. ЦНАП розростається. Минув рік роботи Центру надання адміністративних послуг нашого району  в новому приміщенні за адресою: м.Здолбунів, вул.Незалежності, 36. У Центрі створені всі умови для якісного та «прозорого» обслуговування жителів району.
ВІДЕО (незабаром ще один ролик) розроблено в рамках проекту Моніторинг якості адміністративних послуг та перспектив електронного урядування та демократії у Здолбунівському районі

За підсумками роботи 9 місяців можна сказати, що клопітка робота дає результат.
  У Центрі надання адміністративних послуг облаштовано 3 робочих місця для адміністраторів та  1 робоче місце для кадастрового реєстратора управління Держгеокастру у Здолбунівському районі.
 У зв’язку з розширенням на законодавчому рівні переліку адміністративних послуг, що надаються через Центр, збільшено штат працівників до 3 осіб за рахунок переведення державного адміністратора дозвільного центру в Центр на посаду адміністратора. Дозвільний  центр ліквідований відповідно до Закону України №191 від 12.02.2015 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», а функції його переходять до Центру.
Перелік адміністративних послуг, що мають надаватися через Центр, затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 18.11.2014 № 406, що   включає 57 адміністративних послуг.         
 На даний час з Центром співпрацюють 8 суб’єктів надання адміністративних послуг, а саме: відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, служба у справах дітей райдержадміністрації,  управління Держгеокадастру у Здолбунівському районі, Здолбунівський РС УДМС України в Рівненській області, реєстраційна служба Здолбунівського районного управління юстиції, Здолбунівський  районний сектор ГУ ДСНС України в Рівненській області, міжрайонне управління Головного управління Держсанепідслужби в Рівненській області, департамент екології Рівненської облдержадміністрації, які надають 35 послуг, з них 16 дозвільних процедур місцевих та територіальних органів виконавчої влади .
Адміністративні послуги надаються за напрямками:

  • дозвільні послуги у сфері господарської діяльності;
  • адміністративні послуги структурних підрозділів та територіальних управлінь;
  • консультативно-роз’яснювальна робота.

 Основним завданням фахівців  є прийняття та реєстрація звернень громадян та юридичних осіб щодо надання встановленого переліку адміністративних послуг, організація надання послуг в найкоротший термін, надання консультацій щодо переліку послуг та порядку їх надання, видача суб’єкту звернення відповідного рішення.
  На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 15 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг» до роботи через Центр з 2015 року поетапно залучені :
      – з січня  управління Держгеокадастру у Здолбунівському районі,  які надають 14 послуг.  Найпопулярніші послуги – реєстрація земельної ділянки, надання відомостей з державного земельного кадастру, витяг про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, довідка про наявність земельної ділянки (паю), виправлення технічної помилки та інші;
     –   з липня районний сектор управління міграційної служби. Через Центр паралельно надаються 2 послуги – видача паспорта громадянина України та вклеювання фотографії при досягненні 25- та 45- річного віку;
      –  з вересня  реєстраційна служба  Здолбунівського районного управління юстиції. Центр отримав доступ до програми Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Відповідно почали приймати документи та видавати   свідоцтва та витяги щодо   реєстрації речових прав на нерухоме майно. Приймати рішення з даного питання залишилось за реєстраційною службою. З початку  року до Центру   звернулося близько 5 тис. осіб (в тому числі за отриманням документів дозвільного характеру).
Протягом звітного періоду  в Центрі:
       – прийнято від суб’єктів звернень 4482 заяви та інших документів, необхідних для надання адміністративних послуг, з них 60 державним адміністратором дозвільного центру, в тому числі  зареєстровано декларацій – 23 ;
              –    видано позитивних результатів 4403 результатів адміністративних послуг;
       – відмов у наданні послуг – 79;
       – надано понад 600 консультацій
Кількість адміністративних послуг збільшилась за рахунок управління Держгеокадастру у Здолбунівському районі, які запровадили  видачу своїх послуг через Центр  з 15.12.2014 року.
Найбільш популярними адміністративними послугами  є:
–  земельних відносин;
–  будівництва;
–  реєстрації речових прав на нерухоме майно.
       Середньомісячне звернення  населення до Центру становить близько 500 осіб.
З метою найбільш повного інформування громадян щодо порядку надання адміністратив­них послуг на офіційному веб-сайті райдержадміністрації створено сторінку «Адміністративні послуги», на якій розміщено інформацію про місце розташування Центру, контактні телефони та електронну адресу, порядок та  перелік адміністративних послуг, графік прийому суб’єктів звернень, інформаційні картки суб’єктів надання адміністративних послуг та іншу  цікаву інформацію для ознайомлення громадян з адміністративними послугами.
В приміщенні Центру бажаючі мають можливість  отримати необхідну інформацію скориставшись 3 інформаційними стендами або безпосередньо звернувшись до адміністраторів.         
Спеціалістами  Центру практикується спосіб контролю, суть якого полягає в нагадуванні суб’єкту надання адміністративної  послуги про те, що термін розгляду заяви закінчується. У свою чергу кожен громадянин отримує в телефонному режимі інформацію про результат адміністративної послуги.
В  одному приміщенні з Центром і можна скористатися послугами банківського відділення.
З метою покращення якості обслуговування заявників, врахування їх пропозицій, скарг і зауважень встановлена скринька скарг, відгуків та пропозицій. Скарг про роботу Центру від мешканців не надходило.
З вересня місяця  Центр надання адміністративних послуг та  управління соціального захисту населення  отримали доступ до Державного реєстру реєстрації речових прав на нерухоме майно та Державного реєстру юридичних та фізичних осіб підприємців. Це дає змогу використовувати інформацію з бази даних,  не роблячи  запитів в реєстраційну службу. Сподіваємось, що незабаром отримаємо доступ і до інших інформаційних баз.
 Із прийняттям змін до законодавства, жителі міста та району очікують, що в приміщенні Центру  будуть надаватись послуги міграційної служби щодо виготовлення закордонних паспортів та проїзного документа дитини, реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, надання яких  передбачено розпорядженням КМУ від 16.05.2014 р. №523-р 01.01.2015 року).
  Світлана Муляр, керівник центру
В свою очередь каждый гражданин получает в телефонном режиме информацию о результате государственной услуги.
В одном помещении с Центром и можно воспользоваться услугами банковского отделения.
С целью улучшения качества обслуживания заявителей, учета их предложений, жалоб и замечаний установлена ящик жалоб, отзывов и пропозиційСкарг о работе Центра от жителей не поступало.
С сентября месяца Центр предоставления административных услуг и управления социальной защиты населения получили доступ к Государственному реестру регистрации прав на недвижимое имущество и Государственного реестра юридических и физических лиц предпринимателей. Это дает возможность использовать информацию из базы данных, не делая запросов в регистрационную службуСподіваємось, что вскоре получим доступ и к другим информационным базам.
С принятием изменений к законодательству, жители города и района ожидают, что в помещении Центра будут предоставляться услуги миграционной службы по изготовление загранпаспортов и проездного документа ребенка, регистрации юридических и физических лиц-предпринимателей, предоставление которых предусмотрено распоряжением КМУ от 16.05.2014 г№523-р 01.01.2015 года).
Светлана Муляр, куководитель центра..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Открытие нового предприятия по утилизации твердых коммунальных отходов (ТКО) - комплекса по сортировке ТКО, - назначенное на сегодня, 25.01.2017, поможет полностью решить "мусорную" проблему в этом городе. Мусоросортировочный комплекс создан за счет инвестиций ООО "АБФ Ресурс", его производственная мощность - 50 000 тонн ТКО в годовом исчислении. После сортировки из свезенных на комплекс отходов будут выделены такие материалы, как бумага, стекло, пластик, полиэтилен и т.д., которые затем направят на вторичную переработку. Отмечается, что объем...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7