jtayl.org

В Будеражі продолжается представительная международная антипутинская конференция

У Будеражі на Здолбунівщині триває науково – практична конференція «Антибільшовицький блок народів, як передумова створення єдиного фронту проти кремлівської агресії».
Перші відгуки від учасників заходу:
Дмитро Сільман (+фото): Науково-практична конференція в с.Будераж. Символічні, і не лише, паралелі з 1943р. Антибільшовицький блок народів трансформується в єдиний фронт антикремлівській агресії. Наразі, на вербальному рівні. Серед гостей – Рефат Чубаров, Ельхан Нурієв, Рустем Жангожа.
Олег Медуниця: Сьогодні в селі Будераж, що на Рівненщині відбувається конференція з нагоди річниці створення АБН(антибольшевицького блоку народів). Саме тут в 1943 році місцева школа зібрала представників 13 поневолених народів, які проголосили своєю ціллю знищення нацистської та радянської імперій. Захід проходив під паронатом) ОУН. Створена нею УПА контролювала тоді тут значну територію, вигнавши німецьких окупантів.

Сергій Кондрачук: Це був, поки-що, основний для мене захід за увесь час перебування на посаді. І про такі заходи, їх роль і значення, пишуться не пости у фб, а наукові праці. Чи вдалася конференція – судити не мені. Але емоції наразі переповнюють. Позитивні емоції…
Більше та достойніші фото будуть згодом. Наразі хочу просто подякувати усім, хто долучився до організації та проведення конференції: Рівненській ОДА в особі голови Олексій Муляренко та заступника Світлана Богатирчук-Кривко, своїм рідним Здолбунівська сотня самооборони та Національний університет Острозька академія. Міжнародному економіко-гуманітарному університету. Усім поважним гостям, які змогли взяти участь у заході, насамперед Рефат Чубаров, Ельхану Нурієву. Усім народним депутатам, які відвідали конференцію і особливо нашому Олександр Дехтярчук, який є одним з її організаторів. Хочу сказати щирі слова вдячності усім, хто мав сьогодні слово і доповідав на конференції. Це дуже поважні люди: доктори наук, професори, викладачі ВУЗів, історики, громадські діячі, родичі тої конференції, що відбулася у 1943-му. Хочу подякувати усім слухачам нашого заходу. Сподіваюсь, ви не жалкуєте, що провели сьогоднішній день у Будеражі.
Як завжди на високому рівні прийняв гостей Гурбенський монастир, за що щира вдячність його наміснику Ігумен Онуфрій та усій братії. Помічник нардепа Дехтярчука Василь Тимощук сьогодні був не просто модератором конференції, як міг дехто подумати. Без нього вона б просто не відбулася зараз, та й ідея провести її ще у 2013 належить саме йому. І насамкінець щиро дякую своїй райдержадміністрації, відділу культури і туризму та відділу освіти. Ми, здається, змогли на достойному рівні прийняти таку кількість поважних гостей і провести, без перебільшення, історичний захід. Дякую й своєму заступнику Леонід Власюк, який подзвонив мені сьогодні о 4.20 ранку і сказав, що він вже доїжджає до Будеража і супроводжує техніку, що чистить дорогу. Окрема подяка Будеразькій школі, її директору та усьому колективу. Ви великі молодці. Нехай не ображається голова райради Олег Дацюк та увесь депутатський корпус за перетягування ковдри та що “багато на себе беру”, але наш бюджет має віддячити школі: погодьтесь, вона того заслужила, і якесь нове обладнання чи інвентар не будуть там зайвими ))
Конференція відбулася. Просто фізично не можу згадати усіх, хто долучився до сьогоднішньої конференції під назвою «Антибільшовицький блок народів як передумова створення єдиного фронту проти кремлівської агресії». І я переконаний, що наш сьогоднішній захід буде, нехай, можливо, і маленьким, але внеском у повалення режиму путіна.
Слава Україні! Слава Героям – борцям за поневолених народів!
Мы, кажется, смогли на достойном уровне принять такое количество почетных гостей и провести, без преувеличения, исторический західДякую и своему заместителю Леонид Власюк, который позвонил мне сегодня в 4.20 утра и сказал, что он уже доезжает до Будеража и сопровождает технику, которая чистит дорогуОкрема благодарность Будеразькій школе, ее директору и всем колективуВи большие молодціНехай не обижается председатель райсовета Олег Дацюк и весь депутатский корпус за перетягивание одеяла и что “много на себя беру”, но наш бюджет должен отблагодарить школе: согласитесь, она того заслужила, и какое-то новое оборудование или инвентарь не будут там лишними ))
Конференция відбуласяПросто физически не могу вспомнить всех, кто присоединился к сегодняшней конференции под названием «Антибольшевистский блок народов как предпосылка создания единого фронта против кремлевской агрессии»И я убежден, что наше сегодняшнее мероприятие будет, пусть, возможно, и маленьким, но вкладом в свержение режима путина.
Слава Украине! Слава Героям – борцам за порабощенных народов!..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Система очистки ливневой канализации по доступной цене
Ливневая канализация необходима для того, чтобы отводить выпадающие осадки и защищать постройки от воздействия жидкости. Данным типом канализации оборудуются дома, промышленные предприятия, дорожные и технические сооружения. Благодаря системам отведения осадков, объекты строительства долговечны, они не размываются и не разрушаются. Созданием таких систем очистки занимается «Первая Водная Компания». Она известна своей продукцией, выпускаемой под торговой маркой «Аквалайн». Система проектируется для конкретных целей, поэтому гарантируется эффекти...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8