jtayl.org

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року
Становище команд на 18 липня:
Група «А»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Вікторія» (с.Копитків)
6
6
0
0
15:2
18

2
«Армагедон» (с.Здовбиця)
6
5
0
1
14:5
15

3
«Dream-team» (с.Новомильськ)
6
2
1
3
7:9
7

4
СК «Меридіан» (с.Гільча)
6
2
1
3
8:10
7

5
ДЮСШ (с.Здовбиця)
6
1
1
4
7:19
4

6
«Глинськ» (с.Глинськ)
6
0
1
5
5:11
1

 
Група «В»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
4
4
0
0
10:1
12

2
«Мізоч» (смт.Мізоч)
4
2
1
1
10:5
7

3
«Білашів-1»(с.Білашів)
4
2
1
1
5:2
7

4
«Стеблівка» (с.Стеблівка)
4
1
0
3
4:9
3

5
«Білашів-2»(с.Білашів)
4
0
0
4
2:14
0

 
Група «С»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Шкільна» (м.Здолбунів)
4
3
1
0
11:4
10

2
«Хлібороб» (м.Здолбунів)
4
3
1
0
9:2
10

3
«Неямайка» (м.Здолбунів)
4
2
0
2
9:8
6

4
«Хаос» (с.Богдашів)
4
0
1
3
1:7
1

5
«Хемп-01» (м.Здолбунів)
4
0
1
3
4:13
1

 
Середня результативність чемпіонату становить 3,18 гола за гру
 
Положення серед бомбардирів:
 

1
Савчук Олександр («Армагедон»)
10

2
Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)
6

3
Гриценко Юрій («Хлібороб»)
5

4-8
Кухарчук Олександр («Шкільна»), Сержанюк Микола (ДЮСШ),
4

 
Сержанюк Олексій, Грогуль Василь, Романюк Микола (всі-«Вікторія»)
 

9-15
Воробюк Олександр («Dream-team»), Голуб Вадим («Неямайка»),
3

 
Холодюк Микола («Хемп-01»), Гугайло Олександр (СК «Меридіан»),
 

 
Самчук Влас («Білашів-1»), Власюк Володимир («Нова Мощаниця»),
 

 
Савчук Віталій («Мізоч»)
 

 
По два попередження мають:
 
Кравченко Василь (ДЮСШ), Тимощук Роман («Армагедон»),
 Соборський Олександр («Хлібороб»)
 
Штрафники: відсутні
 
Група «А»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
в
н
п
р/м
оч
м

1
«Вікторія»
(с.Копитків)
 
2:1
4:0
3:0
1:0
2:0
 
 
 
 
 
 

 
 
 
3:1
 

2
«Армагедон»
(с.Здовбиця)
1:2
 
1:0
2:1
2:1
2:1
 
 
 
 
 
 

 
 
6:0
 
 

3
«Dream-team» (с.Новомильськ)
0:4
0:1
 
2:2
2:1
3:0
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
0:1

4
ДЮСШ
(с.Здовбиця)
0:3
1:2
2:2
 
2:1
2:5
 
 
 
 
 
 

 
0:6
 
 
 

5
«Глинськ»
(с.Глинськ)
0:1
1:2
1:2
1:2
 
1:1
 
 
 
 
 
 

1:3
 
 
 
 

6
СК «Меридіан»
 (с.Гільча)
0:2
1:2
0:3
5:2
1:1
 
 
 
 
 
 
 

 
 
1:0
 
 

 
Група «В»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
в
н
п
р/м
оч
м

1
«Мізоч»
 (смт.Мізоч)
 
4:2
0:2
0:0
6:1
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

2
«Стеблівка»
 (с.Стеблівка)
2:4
 
0:3
1:2
1:0
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

3
«Нова Мощаниця»
(с.Нова Мощаниця)
2:0
3:0
 
1:0
4:1
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

4
«Білашів-1»
(с.Білашів)
0:0
2:1
0:1
 
3:0
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

5
«Білашів-2»
(с.Білашів)
1:6
0:1
1:4
0:3
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
Група «С»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
в
н
п
р/м
оч
м

1
«Неямайка»
(м.Здолбунів)
 
4:1
2:4
0:3
3:0
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

2
«Хемп-01»
(м.Здолбунів)
1:4
 
1:4
1:4
1:1
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

3
«Шкільна»
(м.Здолбунів)
4:2
4:1
 
1:1
2:0
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

4
«Хлібороб»
(м.Здолбунів)
3:0
4:1
1:1
 
1:0
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

5
«Хаос»
(с.Богдашів)
0:3
1:1
0:2
0:1
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

1 тур 3 липня 2016 р. група «А» с.Здовбиця, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)
 

Матч №1 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   2:1
 

забиті м’ячі: 13 хв. Більчук Василь, 26 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон») –
 

18 хв. Піхотін Юрій (ДЮСШ)
 

Матч №2 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:0
 

забиті м’ячі: 23 хв. Романюк Микола
 

Матч №3 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   3:0
 

забиті м’ячі: 4 хв. Ніверчук Володимир, 24 хв. Воробюк Олександр, 28 хв. Сидорчук Василь
 

попередження: 12 хв. Шевчук Володимир (СК «Меридіан»)
 

Матч №4 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2
 

забиті м’ячі: 18 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 25хв.,27 хв. Савчук Олександр («Армагедон»)
 

попередження: 24 хв.Тимощук Роман («Армагедон»)
 

Матч №5 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   2:2
 

забиті м’ячі: 22 хв.,28 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –
 

17 хв.,29 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)
 

попередження: 10 хв. Піхотін Юрій, 24 хв.Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ) –
 

24 хв. Заяць Олександр («Dream-team»)
 

Матч №6 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:2
 

забиті м’ячі: 15 хв. Сержанюк Олексій, 25 хв. Теребійчук Микола
 

 
 

2 тур 10 липня 2016 р. група «А» с.Гільча, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)
 

Матч №7 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   1:1
 

забиті м’ячі: 28 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 16 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)
 

Матч №8 «Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   3:0
 

забиті м’ячі: 1 хв. Грогуль Василь, 3 хв. Романюк Микола, 10 хв. Ворон Роман
 

попередження:  13 хв. Кухта Назар, 18 хв. Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ)
 

Матч №9 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0
 

забиті м’ячі: 23 хв. Савчук Олександр
 

попередження: 17 хв. Тимощук Роман («Армагедон»)
 

Матч №10 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   2:1
 

забиті м’ячі: 6 хв. Чичик Ігор, 18 хв. Піхотін Юрій (обоє-ДЮСШ) –
 

23 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол
 

Матч №11 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2
 

забиті м’ячі: 9 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») –
 

19 хв. Солдатов Сергій, 30 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон»)
 

попередження: 22 хв. Хоманець Віктор, 26 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан»)
 

Матч №12 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:4
 

забиті м’ячі: 6 хв. Ткач Валерій, 12 хв.,25 хв. Сержанюк Олексій, 30 Грогуль Василь
 

попередження: 10 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)
 

 
 

2 тур 10 липня 2016 р. група «В» смт.Мізоч, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)
 

Матч №13 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів)   0:0
 

Матч №14 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2»(с.Білашів)   1:0
 

забиті м’ячі: 1 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») автогол
 

попередження: 19 хв. Терещук Олег («Стеблівка»)
 

Матч №15 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:0
 

забиті м’ячі: 11 хв. Ткачук Андрій
 

Матч №16 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:4
 

забиті м’ячі: 8 хв. Терещук Олег, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») –
 

5 хв. Савчук Віталій, 9 хв. Кондратюк Іван, 11 хв. Нестерук Андрій, 23 хв. Матяк Руслан (всі-«Мізоч»)
 

попередження: 15 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)
 

Матч №17 «Білашів-2»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:4
 

забиті м’ячі: 11 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») –
 

3 хв. Головай Олег, 6 хв., 26 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Ткачук Андрій (всі-«Нова Мощаниця»)
 

 
 

2 тур 10 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)
 

Матч №18 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   1:0
 

забиті м’ячі: 16 хв. Левечко Павло
 

попередження: 9 хв. Гриценко Юрій, 28 хв. Безменський Дмитро (обоє»Хлібороб») –
 

18 хв. Дубич Віктор («Хаос»)
 

Матч №19 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:1
 

забиті м’ячі: 4 хв. Удодік Павло, 9 хв. Горобюк Володимир, 20 Кухарчук Олександр,
 

26 хв. Сіліхін Павло (всі-«Шкільна) – 17 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)
 

попередження: 5 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна»)
 

Матч №20 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   3:0
 

забиті м’ячі: 4 хв. Олексенко Максим, 9 хв. Голуб Вадим, 25 хв. Почтовий Сергій
 

Матч №21 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:1
 

забиті м’ячі: 4 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 11 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)
 

попередження: 13 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)
 

Матч №22 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:4
 

забиті м’ячі: 5 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») –
 

1 хв.,10 хв. Голуб Вадим, 12 хв. Панюк Ярослав, 20 хв. Олексенко Максим (всі-«Неямайка»)
 

 
 

3 тур 17 липня 2016 р. група «А» с.Глинськ, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)
 

Матч №23 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:2
 

забиті м’ячі: 8 хв. Романець Василь («Глинськ») –
 

11 хв. Заяць Олександр, Баран Нікіта (обоє-«Dream-team»)
 

попередження: 10 хв. Шолудько Роман, 29 хв. Романець Василь (обоє-«Глинськ»)
 

Матч №24 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:2
 

забиті м’ячі:10 хв. Савчук Олександр («Армагедон») – 21 хв.,25 хв. Грогуль Василь («Вікторія»)
 

попередження: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)
 

вилучення: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія») – друге попередження у матчі
 

Матч №25 ДЮСШ (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:5
 

забиті м’ячі:5 хв.,14 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –
 

3 хв. Чубок Валерій, 12 хв. Махлюк Юрій, 14 хв. Гугайло Олександр (всі-СК «Меридіан»),
 

16 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол, 25 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)
 

попередження: 8 хв. Махлюк Юрій (СК «Меридіан»)
 

Матч №26 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:3
 

забиті м’ячі:9 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») –
 

2 хв. Сержанюк Олексій, 14 хв.21 хв. Романюк Микола (обоє-«Вікторія»)
 

попередження: 8 хв. Сержанюк Олексій («Вікторія»)
 

Матч №27 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0
 

забиті м’ячі: 2 хв. Гугайло Олександр
 

попередження: 26 хв. Чубок Валерій (СК «Меридіан»),
 

Матч №28 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   0:6
 

забиті м’ячі: 7 хв.,22 хв.,27 хв.,29 хв. Савчук Олександр, 9 хв. Тимощук Роман, 28 хв. Чичик Роман
 

 
 

3 тур 17 липня 2016 р. група «В» с.Білашів, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)
 

Матч №29 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:1
 

забиті м’ячі: 16 хв. Корольчук Богдан, 18 хв. Самчук Влас (обоє-«Білашів-1») –
 

17 хв. Устянчук Володимир («Стеблівка»)
 

попередження: 30 хв. Устянчук Андрій, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка»)
 

Матч №30 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   0:2
 

забиті м’ячі: 8 хв.,20 хв. Ткачук Андрій
 

попередження: 16 хв. Савчук Віталій («Мізоч») – 6 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)
 

Матч №31 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Білашів-2»(с.Білашів)   3:0
 

забиті м’ячі: 8 хв.,13 хв. Самчук Влас, 29 хв. Лебедюк Максим
 

попередження: 22 хв. Наджук Олег («Білашів-2»)
 

вилучення: 25 хв. Наджук Олег («Білашів-2») – друге попередження у матчі
 

Матч №32 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   3:0
 

забиті м’ячі: 15 хв.,30 хв. Ткачук Андрій, 30 хв. Власюк Володимир
 

попередження: 15 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)
 

Матч №33 «Білашів-2»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:6
 

забиті м’ячі: 26 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») –
 

6 хв.,20 хв. Савчук Віталій, 16 хв. Кондратюк Іван, 22 хв. Нестеренко Олександр, 27 хв. Матяк Руслан,
 

28 хв. Наумюк Олексій (всі-«Мізоч»)
 

 
 

3 тур 17 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)
 

Матч №34 «Хаос» (с.Богдашів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   0:2
 

забиті м’ячі: 7 хв. Василюк Андрій, 12 хв. Кухарчук Олександр
 

попередження: 6 хв. Шевчук Андрій («Хаос») – 28 хв. Горобюк Володимир («Шкільна»)
 

Матч №35 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   3:0
 

забиті м’ячі: 2 хв.,3 хв. Гриценко Юрій, 30 хв. Приступа Юрій
 

Матч №36 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:1
 

забиті м’ячі: 13 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 4 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01»)
 

попередження: 5 хв. Скорий Олександр («Хаос») – 25 хв. Мельничук Олег («Хемп-01»)
 

вилучення: 26 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – друге попередження у матчі
 

Матч №37 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   2:4
 

забиті м’ячі: 4 хв. Почтовий Сергій, 13 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») –
 

10 хв. Панюк Ярослав («Неямайка») автогол, 18 хв. Сіліхін Павло, 18 хв. Василюк Андрій,
 

30 хв. Кухарчук Олександр (всі-«Шкільна»)
 

попередження: 12 хв. Нягов Влад («Шкільна»)
 

Матч №38 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:4
 

забиті м’ячі: 10 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01») –
 

6 хв. Соборський Олександр, 9 хв. Мазярко Олег, 13 хв.,20 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб»)
 

попередження: 25 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)
 

 
 

 
Милян Сергій, голова ЗРФФ
zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу
Гугайло Александр

предупреждения: 26 хвЧубок Валерий (СК «Меридиан»),

Матч №28 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагеддон» (с.Здовбиця) 0:6

забитые мячи: 7 мин.,22 мин.,27 мин.,29 хвСавчук Александр, 9 хвТимощук Роман, 28 хвЧичик Роман

3 тур 17 июля 2016 ргрупа «В» с.Белашов, арбитр Сергей Милян (г.Здолбунов)

Матч №29 «Белашов-1»(с.Белашов) – «Стебливка» (с.Стеблівка) 2:1

забитые мячи: 16 хвКорольчук Богдан, 18 хвСамчук Влас (оба-«Белашов-1») –

17 хвУстянчук Владимир («Стебливка»)

предупреждения: 30 хвУстянчук Андрей, 30 хвУстянчук Владимир (оба-«Стебливка»)

Матч №30 «Мизоч» (пгт.Мизоч) – «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) 0:2

забитые мячи: 8 мин.,20 хвТкачук Андрей

предупреждение: 16 хвСавчук Виталий («Мизоч») – 6 хвВласюк Леонид («Новая Мощаница»)

Матч №31 «Белашов-1»(с.Белашов) – «Белашов-2»(с.Белашов) 3:0

забитые мячи: 8 мин.,13 хвСамчук Влас, 29 хвЛебедюк Максим

предупреждения: 22 хвНаджук Олег («Белашов-2»)

удаление: 25 хвНаджук Олег («Белашов-2») – второе предупреждение в матче

Матч №32 «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) – «Стебливка» (с.Стеблівка) 3:0

забитые мячи: 15 мин.,30 хвТкачук Андрей, 30 хвВласюк Владимир

предупреждения: 15 хвТкачук Андрей («Новая Мощаница»)

Матч №33 «Белашов-2»(с.Белашов) – «Мизоч» (пгт.Мизоч) 1:6

забитые мячи: 26 хвВерташов Владимир («Белашов-2») –

6 мин.,20 хвСавчук Виталий, 16 хвКондратюк Иван, 22 хвНестеренко Александр, 27 хвМатяк Руслан,

28 хвНаумюк Алексей (все-«Мизоч»)

3 тур 17 июля 2016 ргрупа «С» г.Здолбунов, арбитр Шибунька Михаил (г.Здолбунов)

Матч №34 «Хаос» (с.Богдашів) – «Школьная» (г.Здолбунов) 0:2

забитые мячи: 7 хвВасилюк Андрей, 12 хвКухарчук Александр

предупреждение: 6 хвШевчук Андрей («Хаос») – 28 хвГоробюк Владимир («Школьная»)

Матч №35 «Хлебороб» (н.Здолбунов) – «Неямайка» (г.Здолбунов) 3:0

забитые мячи: 2 мин.,3 хвГриценко Юрий, 30 хвПриступа Юрий

Матч №36 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (г.Здолбунов) 1:1

забитые мячи: 13 хвЧерепанов Сергей («Хаос») – 4 хвХоманець Андрей («Хемп-01»)

предупреждения: 5 хвСкорий Александр («Хаос») – 25 хвМельничук Олег («Хемп-01»)

удаление: 26 хвМельничук Олег («Хемп-01») – второе предупреждение в матче

Матч №37 «Неямайка» (г.Здолбунов) – «Школьная» (г.Здолбунов) 2:4

забитые мячи: 4 хвПочтовий Сергей, 13 хвПанюк Ярослав (оба-«Неямайка») –

10 хвПанюк Ярослав («Неямайка») автогол, 18 хвСіліхін Павел, 18 хвВасилюк Андрей,

30 хвКухарчук Александр (все-«Школьная»)

предупреждения: 12 хвНягов Влад («Школьная»)

Матч №38 «Хемп-01» (г.Здолбунов) – «Земледелец».Здолбунов) 1:4

забитые мячи: 10 хвХоманець Андрей («Хемп-01») –

6 хвСоборський Александр, 9 хвМазярко Олег, 13 мин.,20 хвГриценко Юрий (все-«Земледелец»)

предупреждения: 25 хвСоборський Александр («Земледелец»)

 
Милян Сергей, председатель ЗРФФ
zrff.com.ua – официальный сайт Здолбуновской районной федерации футбола..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Вагонка штиль: особенности и преимущества
При проведении строительных или масштабных ремонтных работ особое внимание нужно уделять будущему интерьеру дома. При этом, особых правил не существует – интерьер должен соответствовать индивидуальным предпочтениям своих владельцев, быть уютным и комфортным. Благо, современный рынок строительных материалов предполагает большое разнообразие материалов, созданных для отделки помещений. Одним из таких материалов является вагонка штиль. Изготавливая такой строительный материал, как вагонка штиль, производители используют за основу древесину ценных...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7