jtayl.org

Талантливые здолбунівчани: ученики Здолбуновской СОШ №3

Хто такі талановиті люди? Це творці своєї долі, які з повною самовідачею займаються улюбленою справою! Адже 90% успіху залежить від праці над собою. Здолбунівщина багата такими талантами! Та, нажаль, більшість з них залишаються невідомими широкому загалу. Здолбунів СITY розпочинає рубрику про жителів Здолбунівського району, які горять своєю справою. Такі люди мають стати відомими здолбунівчанами!
Цього разу таланти шукали в Здолбунівській ЗОШ №3, де, як виявляється, їх дуже багато. Спеціально для ЗС влаштували виставку робіт талановитих учнів.

Юля Ляшук – місцевих художній талант. Одинадцятикласниця 6 років навчалася у Рівненській державній дитячій художній школі, займала призові місця у районних конкурсах. В одному з таких здобула перемогу завдяки копії роботи українського художника-повстанця Ніла Хасевича. Та пов’язати своє майбутнє Юля хоче із журналістською діяльністю у Львові.


У ЗОШ №3 є вчитель трудового навчання, Віталій Нижник, який зовсім не схожий та той негативний стереотипний образ трудовика. Він привив дітям любов до прекрасного. От наприклад, Юля Твердохліб та Діана Шутяк завдяки вчителю стали займатись орігамі – це мистецтво складання паперу. Дівчата займаються модульним 3D орігамі – це такий вид орігамі, коли фігури будуються як конструктор з маленьких модулів – по-особливому складені листи паперу.Також трудовик Віталій навчає вишивати бісером дівчат та… хлопців. Серед дівчат свої роботи представили Юля Шостак, Олена Цвельо та Саша Ясінська, які вже досягли певного рівня майстерності. А ось вишивка хлопців, Сергія Чеховича та Дмитра Бортника, вразила! Якось звичніше бачити голку з бісером бачити у дівочих руках, але ці дев’ятикласники абсолютно нічим не поступаються у майстерності, навіть навпаки: їхній вчитель розказав, що спочатку вишивати бісером виходило найкраще саме у Дмитра. Ікони, великодній рушник – все виконано майстерно та з любов’ю до роботи.


Та не тільки майстерністю рук поділилися школярі. Ось, наприклад, восьмикласниця Настя Опалько та п’ятикласниця Даша Коба, які були переможцями конкурсу «Живе Кобзар у пам’яті людській», для ЗС продекламували вірші Шевченка, влучно передавши настрій творів:

 

Анатолій Кізім представив і свої вокальні надбання: ансамблі «Барвінок» та «Веселка». Анатолій Іванович працює у Здолбунівському «Палаці дітей та молоді», і свої колективи, своїх курчаток, як він називає своїх учнів, виховує там. Ансамбль «Барвінок» існує вже 8(!) років. Віка Мягка, Альона Шлигта, Віка Сірочук, Настя Опалько та Ілона Романюк стали ансамблем у 2му класі. Сьогодні їх четверо (Настя обрала шлях вокаліста), і вони у 9му продовжують із запалом займатися улюбленою справою, беруть участь в усіх районних заходах та пісенних конкурсах.

Ансамбль «Веселка» у складі Віки Корпесьо, Томи Попсуйко, Іри Навчук, Ради Черненко та Олі Ліненко, існує всього 3 роки, але співочої майстерності їм не позичати. Ось як вони запалили всю школу своїм патріотичним виконанням пісня “Разом і до кінця”.

П’ятикласниця Настя Семенчук – перлинка Здолбунівської ЗОШ №3. Вона є солісткою ансамблю «Здолбунівські дзвіночки» під керівництвом Антоніни Шеретюк. Лункий голос дівчини вже давно виборює призові місця на районних та обласних змаганнях. Дівчинка почала займатися співом ще з 6 років. Як розказує сама Настя, на широку публіку вона заспівала на святі Першого дзвінка у першому класі. Вона співала і не могла зупинитись, настільки її захопив спів. Тоді Настя і зрозуміла, що це її покликання. Це захоплення підтримали батьки, і дівчинка почала їздити на різноманітні змагання: Рівне, Київ, Львів. Нещодавньою, та не останньою була поїздка у Хмельницький на VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Козацька родина-2015“, де Настя Семенчук стала лауреатом І премії.
Виступ Насті на відкритті меморіальної дошки Павлу Петренку:

Якщо ви маєте інформацію про талановитих людей у сфері культури, мистецтва, медицини, спорту, сільського господарства, освіти та усіх інших сфер життя, і які на вашу думку варті суспільного визнання – напишіть нам про них – zdolbunivcity@i.ua
А ЗС зробить їх відомими!

Вот как они зажгли всю школу своим патриотическим исполнением песня “Вместе и до конца”.

Пятиклассница Настя Семенчук – жемчужинка Здолбуновской СОШ №3Вона является солисткой ансамбля «Здолбунівські колокольчики» под руководством Антонины ШеретюкЛункий голос девушки уже давно борется за призовые места на районных и областных змаганняхДівчинка начала заниматься пением еще с 6 роківЯк рассказывает сама Настя, на широкую публику она спела на празднике Первого звонка в первом класіВона пела и не могла остановиться, настолько ее захватил співТоді Настя и поняла, что это ее покликанняЦе увлечение поддержали родители, и девочка начала ездить на различные соревнования: Ровно, Киев, ЛьвівНещодавньою, и не последней была поездка в Хмельницкий на VI Всеукраинский фестиваль-конкурс искусств “Казацкая семья-2015“, где Настя Семенчук стала лауреатом i премии.
Выступление Насти на открытии мемориальной доски Павлу Петренко:

Если вы имеете информацию о талантливых людях в сфере культуры, искусства, медицины, спорта, сельского хозяйства, образования и всех других сфер жизни, и которые по вашему мнению достойны общественного признания – напишите нам о них – zdolbunivcity@i.ua
А ВС сделает их известными!..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Дом на Новой Риге: комфорт и спокойствие вблизи от Москвы
Не секрет, что жители крупных мегаполисов очень часто испытывают дискомфорт, который связан с излишним шумом, смогом и тяжелым воздухом, который не дает вдохнуть полной грудью и полноценно отдохнуть. Однако переезжать из столицы решаются немногие – в особенности, если речь идет о коренных москвичах, которые работают в городе, а также проводят в нем большое количество свободного времени, посещая культурные, развлекательные центры и спортивные комплексы. Отличной альтернативой квартире в Москве – причем, даже самой современной и благоустроенной,...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8