jtayl.org

Таинственный инвестор собирается перерабатывать отходы в Здолбунове

Про нього ніхто нічого не знає. Проте в районній газеті вже розміщена інформація – Заява про наміри, яку можливо мало хто читав. А даремно.
Вчитайтесь: Можливі види впливу планової діяльності на навколишнє середовище:

  • Повітряне середовище: викиди забруднюючих речовин (кадмій, ртуть, свинець та їх сполуки, пил, оксиди азоту, сірки діоксид, фенол…..діоксини)

Адреса цього нового здолбунівського щастя, м.Здолбунів вул.Шевченка, 6. Інвестором зазначено ТОВ «Західекосервіс», яке займається термічним знищенням відходів, які приймаються від інших підприємств для подальшої утилізації.
Як зазначено у районці, для детального ознайомлення із матеріалами, пропонується звертатися в…Одесу телефоном, або в міську раду чи райдержадміністрацію.
Коментує депутат міської ради Микола Орлов:
Нічого подібного про таку діяльність я не чув, не в курсі про це ні заступник міського голови ні  в апараті ради, який зазначили інформджерелом по цьому питанню. Сьогодні перед колегією РДА, мою увагу на це питання звернула керівник одного із комунальних підприємств. Але жодної додаткової інформації ніде не має. Такий порядок справ виглядає доволі дивним, коли в місті планується невідомим інвестором створення ще одного джерела забруднення, а місто про це нічого не знає. Вважаю перші особи міста мають володіти такою інформацією, донести її у зрозумілому вигляді до мешканців міста, бо утаємниченості ні до чого хорошого не приведуть. Звертаюсь до мешканців міста: не чекайте, що вас хтось буде захищати, гроші роблять свою справу. Може там і справді хороші наміри і порядні інвестори, але довіряй і перевіряй. Йдіть в міську раду, йдіть за адресою офісу і питайте, вимагайте пояснень. Нам потрібні робочі місця і кошти у бюджет, але на фоні цементного пилу, зерносушіння, залізничного шуму, треба зважати чи не забагато шкідливого навантаження на наше природнє оточення.
Так само не в курсі чому зазначили в газеті (питання до газети, ви перевіряєте що друкуєте, навіть якщо вам за це заплатили?) РДА, як таку, що володіє інформацією про цей об’єкт. На сайті РДА чесно і відверто крається повідомлення, що її туди просто самовільно дописали!!
Звідси робимо висновок, що оголошення в газеті не відповідає в частині інформації дійсності.
Природно, це викликало цікавість до осіб, які стоять за цим підприємством.
Отже, засновники підприємства дві пані. Одна АЛЕКСАНДРОВА НАТАЛЯ МИХАЙЛІВНА
Адреса засновника: 65101, Одеська обл., місто Одеса, інша ЮЩЕНКО НАТАЛІЯ ГРИГОРІВНА Адреса засновника: 55000, Миколаївська обл., місто Южноукраїнськ.
Наталя Михайлівна є дружиною Александрова Олексія Ігоровича і це є цікавим. Оскільки Олексій Ігорович є …старшим оперуповноваженим в Управлінні захисту економіки в Одеській області ДЗЕ НП України
Напрямок утилізації небезпечних відходів є напевне прибутковим, оскільки Наталя Михайлівна є засновником декількох схожих підприємств (Гідроактив, Полекозахист, Вінекоресурс, Умань-еко) і на частині з них є  директор, який встигає їх одночасно  очолювати. Директором і здолбунівського підприємства зазначено Кравченко Ігоря Олександровича.
Судячи із інформації в ЗМІ, для потреб виробництва їм потрібен офіс та складські приміщення на землі до 100 м.кв, планують за рік переробляти 6570 тон відходів, працевлаштувати до 10 осіб.
Жодних контактних телефонів, електронної пошти Інвестор не оприлюднив. За вказаним телефоном розробника матеріалів ОВНС в Одесі, володіючою інформацією щодо Здолбунова не виявилося, попросили телефонувати пізніше.
Директором и здолбуновского предприятия указано Кравченко Игоря Александровича.
Судя по информации в СМИ для нужд производства им нужен офис и складские помещения до 100 м.кв, планируют за год перерабатывать 6570 тонн отходов, трудоустроить до 10 человек.
Никаких контактных телефонов, электронной почты Инвестор не оприлюднивЗа указанному телефону разработчика материалов ОВОС в Одессе, управляющим информации относительно Здолбунова не оказалось, попросили звонить позже...

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Керамическая плитка из разных стран: особенности
Керамическая плитка используется при проведении отделочных работ в домах, квартирах, офисах, промышленных и производственных помещениях. Она отличается эстетичным внешним видом, разнообразной формой и структурой, однако все виды данного материала объединяет одно – плитка является очень прочной, долговечной и практичной. Испанская плитка Керамическая плитка производства Испании, которую можно выбрать на сайте специализированного магазина https://vkplitka.ru/ispanskaya-plitka/, отличается нейтральным внешним видом и лаконичностью. Эти показатели...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8