jtayl.org

Стартует юбилейный мини-футбольный зимний турнир

Вболівальників команди запрошують підтримати їх протягом усього турніру.
20-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ
ПО МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2015 РОКУ
ГРУПА ,,А


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
ЕКСПРЕС

 
 
 
 
 
 

2
ХФК САПФІР

 
 
 
 
 
 

3
FC GERMANІА-2

 
 
 
 
 
 

4
ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК

 
 
 
 
 
 

5
СТЕБЛІВКА

6
ЗІРКА

ГРУПА ,,B”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК

 
 
 
 
 
 

2
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА

 
 
 
 
 
 

3
НЕЖДАНЧИК

 
 
 
 
 
 

4
DANGER

 
 
 
 
 
 

5
ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ

6
Б-52

ГРУПА ,,C”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
РЕБЕЛС 

 
 
 
 
 
 

2
МЕДИК

 
 
 
 
 
 

3
ZIMARGAS

 
 
 
 
 
 

4
ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ

5
ТЕМП 

6
БІЛАШІВ

 
 
 
 
 
 

Перші матчі вже завтра 28 листопада!!!
Як закінчився турнір у 2014 році можна прочитати натиснувши на це посилання.
Переможці турніру команда “Германія”
ГРУПА ,,D”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
ДІАНА

 
 
 
 
 
 

2
ФК ЗДОВБИЦЯ

 
 
 
 
 
 

3
ЯМАЙКА

 
 
 
 
 
 

4
ХАОС

 
 
 
 
 
 

5
МЕТЕОР

6
ХЕМП-01

ГРУПА ,,E”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
BENNY HILL

 
 
 
 
 
 

2
НОВА МОЩАНИЦЯ

 
 
 
 
 
 

3
ШКІЛЬНА

 
 
 
 
 
 

4
ОЛІМПІК

 
 
 
 
 
 

5
ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2

6
ФК ГЛИНСЬК

ГРУПА ,,F”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
FC GERMANІА

 
 
 
 
 
 

2
ФК СТАТУС

 
 
 
 
 
 

3
ВІКТОРІЯ

 
 
 
 
 
 

4
ДРІМ-ТІМ

 
 
 
 
 
 

5
ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ

КАЛЕНДАР МАТЧІВ
20-ГО ВІДКРИТОГО ЗИМОВОГО ЧЕМПІОНАТУ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ
ПО МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2015 РОКУ
 

група ,,А
група ,,B”
група ,,C”
група ,,D”
група ,,E”
група ,,F”

1.ЕКСПРЕС
1.АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК
1.РЕБЕЛС
1.ДІАНА
1. BENNY HILL
1.FC GERMANIA

2.ХФК САПФІР
2.АЛЬФА-ЦЕНТАВРА
2.МЕДИК
2.ФК ЗДОВБИЦЯ
2.НОВА МОЩАНИЦЯ
2.ФК СТАТУС

3. FC GERMANIA-2
3.НЕЖДАНЧИК
3. ZIMAR-GAS
3.ЯМАЙКА
3.ШКІЛЬНА
3.ВІКТОРІЯ

4.ЄВРО-ЦЕМЕНТНИК
4. DANGER
4.ПАТ ВОЛИНЬ-ЦЕМЕНТ
4.ХАОС
4. ОЛІМПІК
4.ДРІМ-ТІМ

5.СТЕБЛІВКА
5.ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ
5.ТЕМП
5.МЕТЕОР
5.ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2
5.ДЮСШ-ЗДОВБИЦЯ

6.ЗІРКА
6.Б-52
6.БІЛАШІВ
6.ХЕМП-01
6.ФК ГЛИНСЬК

 

28 ЛИСТОПАДА (СУБОТА)
29 ЛИСТОПАДА (НЕДІЛЯ)

1.
8.30
ДЮСШ-Шкільна-2 – Олімпік
10.
8.30
Альфа-Центавра – Danger

2.
9.20
ФК Здовбиця – Хаос
11.
9.20
Б-52 – Арсенал-Глинськ

3.
10.10
Темп – Білашів
12.
10.10
Ребелс – Темп

4.
11.00
Ямайка – Метеор
13.
11.00
Білашів – Zimar-Gas

5.
11.50
ХФК Надія-юнаки – Danger
14.
11.50
ФК Статус – Дрім-Тім

6.
12.40
Нова Мощаниця – Шкільна
15.
12.40
Експрес – Стеблівка

7.
13.30
ХФК Сапфір – Євро-Цементник
16.
13.30
Хемп-01 – Діана

8.
14.20
Дрім-Тім – Вікторія
17.
14.20
FC Germania – ДЮСШ-Здовбиця

9.
15.10
Зірка – FC Germania-2
18.
15.10
ДЮСШ-Шкільна-2 – Нова Мощаниця

5 ГРУДНЯ (СУБОТА)
6 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

19.
8.30
Метеор – ФК Здовбиця
28.
8.30
Хаос – Хемп-01

20.
9.20
Зірка – ХФК Сапфір
29.
9.20
Benny Hill – Шкільна

21.
10.10
Benny Hill – ФК Глинськ
30.
10.10
Стеблівка – Євро-Цементник

22.
11.00
Медик – ПАТ Волинь-Цемент
31.
11.00
ФК Глинськ – Олімпік

23.
11.50
Б-52 – Нежданчик
32.
11.50
Danger – Арсенал-Глинськ

24.
12.40
ПАТ Волинь-Цемент – Ребелс
33.
12.40
Zimar-Gas – Медик

25.
13.30
Нежданчик – ХФК Надія-юнаки
34.
13.30
ДЮСШ-Здовбиця – ФК Статус

26.
14.20
FC Germania – Вікторія
35.
14.20
ФК Здовбиця – Діана

27.
15.10
Нежданчик – Альфа-Центавра
36.
15.10
Експрес – FC Germania-2

12 ГРУДНЯ (СУБОТА)
13 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

37.
8.30
Стеблівка – Зірка
46.
8.30
ДЮСШ-Здовбиця – Дрім-Тім

38.
9.20
Темп – ПАТ Волинь-Цемент
47.
9.20
Хаос – Діана

39.
10.10
Хаос – Ямайка
48.
10.10
Метеор – Хемп-01

40.
11.00
Шкільна – ФК Глинськ
49.
11.00
Ямайка – ФК Здовбиця

41.
11.50
Білашів – Медик
50.
11.50
Вікторія – ФК Статус

42.
12.40
Арсенал-Глинськ – ХФК Надія-юнаки
51.
12.40
Олімпік – Шкільна

43.
13.30
Нова Мощаниця – Олімпік
52.
13.30
Євро-Цементник – Експрес

44.
14.20
FC Germania-2 – ХФК Сапфір
53.
14.20
Б-52 – Альфа-Центавра

45.
15.10
Benny Hill – ДЮСШ-Шкільна-2
54.
15.10
Ребелс – Zimar-Gas

19 ГРУДНЯ (СУБОТА)
20 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

55.
8.30
Шкільна – ДЮСШ-Шкільна-2
64.
8.30
Хемп-01 – ФК Здовбиця

56.
9.20
Євро-Цементник – Зірка
65.
9.20
Вікторія – ДЮСШ-Здовбиця

57.
10.10
ХФК Надія-юнаки – Б-52
66.
10.10
Діана – Ямайка

58.
11.00
Метеор – Хаос
67.
11.00
ПАТ Волинь-Цемент – Zimar-Gas

59.
11.50
Нова Мощаниця – Benny Hill
68.
11.50
Білашів – Ребелс

60.
12.40
Danger – Нежданчик
69.
12.40
Олімпік – Benny Hill

61.
13.30
ХФК Сапфір – Експрес
70.
13.30
Темп – Медик

62.
14.20
Арсенал-Глинськ – Нежданчик
71.
14.20
ФК Глинськ – ДЮСШ-Шкільна-2

63.
15.10
Дрім-Тім – FC Germania
72.
15.10
FC Germania-2 – Стеблівка

 

26 ГРУДНЯ (СУБОТА)
27 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

73.
9.00
Zimar-Gas – Темп
81.
9.00
Хемп-01 – Ямайка

74.
9.50
Стеблівка – ХФК Сапфір
82.
9.50
Альфа-Центавра – Арсенал-Глинськ

75.
10.40
Danger – Б-52
83.
10.40
Євро-Цементник – FC Germania-2

76.
11.30
ХФК Надія-юнаки – Альфа-Центавра
84.
11.30
Медик – Ребелс

77.
12.20
Зірка – Експрес
85.
12.20
ФК Статус – FC Germania

78.
13.10
Нова Мощаниця – ФК Глинськ

79
14.00
Діана – Метеор

80.
14.50
Білашів – ПАТ Волинь-Цемент

2 СІЧНЯ (СУБОТА)
3 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/16 фіналу
1/8 фіналу

86.
9.00
3-я з 2-х – Е4                                  (1)
94.
9.00
В1 – (5)                                            (9)

87.
9.50
4-а з 2-х – В4                                  (2)
95.
9.50
2-а з 2-х ком. – (6)                         (10)

88.
10.40
A3 – D3                                           (3)
96.
10.40
D1 – (7)                                          (11)

89.
11.30
5-а з 2-х – F4                                   (4)
97.
11.30
F1 – (8)                                           (12)

90.
12.20
C3 – F3                                            (5)
98.
12.20
A1 – (1)                                           (13)

91.
13.10
6-а з 2-х – D4                                  (6)
99.
13.10
C1 – (2)                                           (14)

92.
14.00
В3 – А4                                           (7)
100.
14.00
E1 – (3)                                           (15)

93.
14.50
Е3 – С4                                            (8)
101.
14.50
1-а з 2-х ком. – (4)                         (16)

9 СІЧНЯ (СУБОТА)
10 СІЧНЯ (НЕДІЛЯ)

1/4 фіналу
1/2 фіналу

102.
9.00
(11) – (12)                                      (17)
106.
9.00
(19) – (20)

103.
10.00
(9) – (10)                                        (18)
107.
10.00
(17) – (18)

104.
11.00
(15) – (16)                                      (19)
108.
11.00
Матч за 3-є місце

105.
12.00
(13) – (14)                                      (20)
109.
12.00
ФІНАЛ

Милян Сергій, голова ЗРФФ
zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу
ОЛИМПИК
4.ДРИМ-ТИМ

5.СТЕБЛІВКА
5.ХФК НАДЕЖДА-ЮНОШИ
5.ТЕМП
5.МЕТЕОР
5.ДЮСШ-ШКОЛЬНАЯ-2
5.ДЮСШ-ЗДОВБИЦА

6.ЗВЕЗДА
6.Б-52
6.БЕЛАШОВ
6.ХЕМП-01
6.ФК ГЛИНСК

 

28 НОЯБРЯ (СУББОТА)
29 НОЯБРЯ (ВОСКРЕСЕНЬЕ)

1.
8.30
ДЮСШ-Школьная-2 – Олимпик
10.
8.30
Альфа-Центавра – Danger

2.
9.20
ФК Здовбица – Хаос
11.
9.20
Б-52 – Арсенал-Глинск

3.
10.10
Темп – Белашов
12.
10.10
Ребелс – Темп

4.
11.00
Ямайка – Метеор
13.
11.00
Белашов – Zimar-Gas

5.
11.50
ХФК Надежда-юноши – Danger
14.
11.50
ФК Статус – Дрим-Тим

6.
12.40
Новая Мощаница – Школьная
15.
12.40
Экспресс – Стеблівка

7.
13.30
ХФК Сапфир – Евро-Цементник
16.
13.30
Хемп-01 – Диана

8.
14.20
Дрим-Тим – Виктория
17.
14.20
FC Germania – ДЮСШ-Здовбица

9.
15.10
Звезда – FC Germania-2
18.
15.10
ДЮСШ-Школьная-2 – Новая Мощаница

5 ДЕКАБРЯ (СУББОТА)
6 ДЕКАБРЯ (ВОСКРЕСЕНЬЕ)

19.
8.30
Метеор – ФК Здовбица
28.
8.30
Хаос – Хемп-01

20.
9.20
Звезда – ХФК Сапфир
29.
9.20
Benny Hill – Школьная

21.
10.10
Benny Hill – ФК Глинск
30.
10.10
Стебливка – Евро-Цементник

22.
11.00
Медик – ПАО Волынь-Цемент
31.
11.00
ФК Глинск – Олимпик

23.
11.50
Б-52 – Нежданчик
32.
11.50
Danger – Арсенал-Глинск

24.
12.40
ПАО Волынь-Цемент – Ребелс
33.
12.40
Zimar-Gas – Медик

25.
13.30
Нежданчик – ХФК Надежда-юноши
34.
13.30
ДЮСШ-Здовбица – ФК Статус

26.
14.20
FC Germania – Виктория
35.
14.20
ФК Здовбица – Диана

27.
15.10
Нежданчик – Альфа-Центавра
36.
15.10
Экспресс – FC Germania-2

12 ДЕКАБРЯ (СУББОТА)
13 ДЕКАБРЯ (ВОСКРЕСЕНЬЕ)

37.
8.30
Стебливка – Звезда
46.
8.30
ДЮСШ-Здовбица – Дрим-Тим

38.
9.20
Темп – ПАО Волынь-Цемент
47.
9.20
Хаос – Диана

39.
10.10
Хаос – Ямайка
48.
10.10
Метеор – Хемп-01

40.
11.00
Школьная – ФК Глинск
49.
11.00
Ямайка – ФК Здовбица

41.
11.50
Белашов – Медик
50.
11.50
Виктория – ФК Статус

42.
12.40
Арсенал-Глинск – ХФК Надежда-юноши
51.
12.40
Олимпик – Школьная

43.
13.30
Новая Мощаница – Олимпик
52.
13.30
Евро-Цементник – Экспресс

44.
14.20
FC Germania-2 – ХФК Сапфир
53.
14.20
Б-52 – Альфа-Центавра

45.
15.10
Benny Hill – ДЮСШ-Школьная-2
54.
15.10
Ребелс – Zimar-Gas

19 ДЕКАБРЯ (СУББОТА)
20 ДЕКАБРЯ (ВОСКРЕСЕНЬЕ)

55.
8.30
Школьная – ДЮСШ-Школьная-2
64.
8.30
Хемп-01 – ФК Здовбица

56.
9.20
Евро-Цементник – Звезда
65.
9.20
Виктория – ДЮСШ-Здовбица

57.
10.10
ХФК Надежда-юноши – Б-52
66.
10.10
Диана – Ямайка

58.
11.00
Метеор – Хаос
67.
11.00
ПАО Волынь-Цемент – Zimar-Gas

59.
11.50
Новая Мощаница – Benny Hill
68.
11.50
Белашов – Ребелс

60.
12.40
Danger – Нежданчик
69.
12.40
Олимпик – Benny Hill

61.
13.30
ХФК Сапфир – Экспресс
70.
13.30
Темп – Медик

62.
14.20
Арсенал-Глинск – Нежданчик
71.
14.20
ФК Глинск – ДЮСШ-Школьная-2

63.
15.10
Дрим-Тим – FC Germania
72.
15.10
FC Germania-2 – Стеблівка

 

26 ДЕКАБРЯ (СУББОТА)
27 ДЕКАБРЯ (ВОСКРЕСЕНЬЕ)

73.
9.00
Zimar-Gas – Темп
81.
9.00
Хемп-01 – Ямайка

74.
9.50
Стебливка – ХФК Сапфир
82.
9.50
Альфа-Центавра – Арсенал-Глинск

75.
10.40
Danger – Б-52
83.
10.40
Евро-Цементник – FC Germania-2

76.
11.30
ХФК Надежда-юноши – Альфа-Центавра
84.
11.30
Медик – Ребелс

77.
12.20
Звезда – Экспресс
85.
12.20
ФК Статус – FC Germania

78.
13.10
Новая Мощаница – ФК Глинск

79
14.00
Диана – Метеор

80.
14.50
Белашов – ПАО Волынь-Цемент

2 ЯНВАРЯ (СУББОТА)
3 ЯНВАРЯ (ВОСКРЕСЕНЬЕ)

1/16 финала
1/8 финала

86.
9.00
3-я с 2-х – Е4 (1)
94.
9.00
В1 – (5) (9)

87.
9.50
4-а с 2-х – В4 (2)
95.
9.50
2-а из 2-х ком– (6) (10)

88.
10.40
A3 – D3 (3)
96.
10.40
D1 – (7) (11)

89.
11.30
5-а с 2-х – F4 (4)
97.
11.30
F1 – (8) (12)

90.
12.20
C3 – F3 (5)
98.
12.20
A1 (1) (13)

91.
13.10
6-а с 2-х – D4 (6)
99.
13.10
C1 – (2) (14)

92.
14.00
В3 – А4 (7)
100.
14.00
E1 – (3) (15)

93.
14.50
Е3 – С4 (8)
101.
14.50
1-а из 2-х ком..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Новая птицефабрика, специализирующаяся на производстве куриных яиц, открылась в Благодарненском районе Ставропольского края. Инвестором выступило ООО "Аграрное Строительство и Технологии", которое вложило в реализацию проекта 600 миллионов рублей. Новое предприятие рассчитано на содержание 90 000 куриц. Ожидается, что первая партия яиц будет отгружена потребителям в середине второго квартала. Полная мощность птицефабрики ожидается на уровне 100 миллионов куриных яиц за 1 год. Правда, для этого производство придется расширить. А первоначально вы...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7