jtayl.org

Состоялся второй тур мини-футбольного чемпионата

Фотозвіт із матчів групи, що свої матчі проводить у м.Здолбунів.
Початок. Юрій Гриценко готує поле, ставить ворота. Команди грають.
Юра Гриценко пише важливі протоколи.
Юра Гриценко забирає ворота, всі розходяться :) Щоправда краще всіх цього дня грали НеАнгели, ой, НеЯмайка :)

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року
Становище команд на 11 червня:
Група «А»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Вікторія» (с.Копитків)
4
4
0
0
10:0
12

2
«Армагедон» (с.Здовбиця)
4
4
0
0
7:3
12

3
«Dream-team» (с.Новомильськ)
4
1
1
2
5:7
4

4
ДЮСШ (с.Здовбиця)
4
1
1
2
5:8
4

5
«Глинськ» (с.Глинськ)
4
0
1
3
3:6
1

6
СК «Меридіан» (с.Гільча)
4
0
1
3
2:8
1

Група «В»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
2
2
0
0
5:1
6

2
«Мізоч» (смт.Мізоч)
2
1
1
0
4:2
4

3
«Стеблівка» (с.Стеблівка)
2
1
0
1
3:4
3

4
«Білашів-1»(с.Білашів)
2
0
1
1
0:1
1

5
«Білашів-2»(с.Білашів)
2
0
0
2
1:5
0

Група «С»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Неямайка» (м.Здолбунів)
2
2
0
0
7:1
6

2
«Шкільна» (м.Здолбунів)
2
1
1
0
5:2
4

3
«Хлібороб» (м.Здолбунів)
2
1
1
0
2:1
4

4
«Хаос» (с.Богдашів)
2
0
0
2
0:4
0

5
«Хемп-01» (м.Здолбунів)
2
0
0
2
2:8
0

Середня результативність чемпіонату становить 2,77 гола за гру
Положення серед бомбардирів:
 

1
Савчук Олександр («Армагедон»)
5

2-4
Воробюк Олександр («Dream-team»), Голуб Вадим («Неямайка»),
3

Сержанюк Олексій («Вікторія»)
 

5-14
Холодюк Микола («Хемп-01»), Шолудько Роман («Глинськ»),
2

Кухарчук Олександр («Шкільна»), Олексенко Максим («Неямайка»),
 

Ткачук Андрій, Власюк Володимир (обоє-«Нова Мощаниця»),
 

Романюк Микола, Грогуль Василь (обоє-«Вікторія»),
 

Піхотін Юрій, Сержанюк Микола (обоє-ДЮСШ)
 

 
По два попередження мають:
 
Кравченко Василь (ДЮСШ), Тимощук Роман («Армагедон»)
 
Штрафники: відсутні
 
 
 
Група «А»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
в
н
п
р/м
оч
м

1

«Вікторія»
(с.Копитків)

4:0
3:0
1:0
2:0
 
 
 
 
 
 

2

«Армагедон»
(с.Здовбиця)

1:0
2:1
2:1
2:1
 
 
 
 
 
 

3
«Dream-team» (с.Новомильськ)
0:4
0:1

2:2

3:0
 
 
 
 
 
 

4

ДЮСШ
(с.Здовбиця)
0:3
1:2
2:2

2:1

 
 
 
 
 
 

5

«Глинськ»
(с.Глинськ)
0:1
1:2

1:2

1:1
 
 
 
 
 
 

6

СК «Меридіан»
 (с.Гільча)
0:2
1:2
0:3

1:1

 
 
 
 
 
 

 
Група «В»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
в
н
п
р/м
оч
м

1

«Мізоч»
 (смт.Мізоч)

4:2

0:0

 
 
 
 
 
 

2

«Стеблівка»
 (с.Стеблівка)
2:4

1:0
 
 
 
 
 
 

3

«Нова Мощаниця»
(с.Нова Мощаниця)

1:0
4:1
 
 
 
 
 
 

4

«Білашів-1»
(с.Білашів)
0:0

0:1

 
 
 
 
 
 

5

«Білашів-2»
(с.Білашів)

0:1
1:4

 
 
 
 
 
 

 
Група «С»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
в
н
п
р/м
оч
м

1

«Неямайка»
(м.Здолбунів)

4:1

3:0
 
 
 
 
 
 

2

«Хемп-01»
(м.Здолбунів)
1:4

1:4

 
 
 
 
 
 

3

«Шкільна»
(м.Здолбунів)

4:1

1:1

 
 
 
 
 
 

4

«Хлібороб»
(м.Здолбунів)

1:1

1:0
 
 
 
 
 
 

5

«Хаос»
(с.Богдашів)
0:3

0:1

 
 
 
 
 
 

 
 

1 тур 3 липня 2016 р. група «А» с.Здовбиця, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

Матч №1 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   2:1

забиті м’ячі: 13 хв. Більчук Василь, 26 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон») –

18 хв. Піхотін Юрій (ДЮСШ)

Матч №2 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:0

забиті м’ячі: 23 хв. Романюк Микола

Матч №3 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   3:0

забиті м’ячі: 4 хв. Ніверчук Володимир, 24 хв. Воробюк Олександр, 28 хв. Сидорчук Василь

попередження: 12 хв. Шевчук Володимир (СК «Меридіан»)

Матч №4 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2

забиті м’ячі: 18 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 25хв.,27 хв. Савчук Олександр («Армагедон»)

попередження: 24 хв.Тимощук Роман («Армагедон»)

Матч №5 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   2:2

забиті м’ячі: 22 хв.,28 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –

17 хв.,29 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)

попередження: 10 хв. Піхотін Юрій, 24 хв.Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ) –

24 хв. Заяць Олександр («Dream-team»)

Матч №6 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:2

забиті м’ячі: 15 хв. Сержанюк Олексій, 25 хв. Теребійчук Микола

 

2 тур 10 липня 2016 р. група «А» с.Гільча, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №7 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   1:1

забиті м’ячі: 28 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 16 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)

Матч №8 «Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   3:0

забиті м’ячі: 1 хв. Грогуль Василь, 3 хв. Романюк Микола, 10 хв. Ворон Роман

попередження:  13 хв. Кухта Назар, 18 хв. Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ)

Матч №9 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0

забиті м’ячі: 23 хв. Савчук Олександр

попередження: 17 хв. Тимощук Роман («Армагедон»)

Матч №10 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   2:1

забиті м’ячі: 6 хв. Чичик Ігор, 18 хв. Піхотін Юрій (обоє-ДЮСШ) –

23 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол

Матч №11 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2

забиті м’ячі: 9 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») –

19 хв. Солдатов Сергій, 30 хв. Сачук олександр (обоє-«Армагедон»)

попередження: 22 хв. Хоманець Віктор, 26 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан»)

Матч №12 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:4

забиті м’ячі: 6 хв. Ткач Валерій, 12 хв.,25 хв. Сержанюк Олексій, 30 Грогуль Василь

попередження: 10 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)

2 тур 10 липня 2016 р. група «В» смт.Мізоч, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №13 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів)   0:0

Матч №14 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2»(с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 1 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») автогол

попередження: 19 хв. Терещук Олег («Стеблівка»)

Матч №15 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 11 хв. Ткачук Андрій

Матч №16 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:4

забиті м’ячі: 8 хв. Терещук Олег, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») –

5 хв. Савчук Віталій, 9 хв. Кондратюк Іван, 11 хв. Нестерук Андрій, 23 хв. Матяк Руслан (всі-«Мізоч»)

попередження: 15 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)

Матч №17 «Білашів-2»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:4

забиті м’ячі: 11 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») –

3 хв. Головай Олег, 6 хв., 26 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Ткачук Андрій (всі-«Нова Мощаниця»)

2 тур 10 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №18 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   1:0

забиті м’ячі: 16 хв. Левечко Павло

попередження: 9 хв. Гриценко Юрій, 28 хв. Безменський Дмитро (обоє»Хлібороб») –

18 хв. Дубич віктор («Хаос»)

Матч №19 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:1

забиті м’ячі: 4 хв. Удодік Павло, 9 хв. Горобюк Володимир, 20 Кухарчук Олександр,

26 хв. Сіліхін Павло (всі-«Шкільна) – 17 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)

попередження: 5 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна»)

Матч №20 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   3:0

забиті м’ячі: 4 хв. Олексенко Максим, 9 хв. Голуб Вадим, 25 хв. Почтовий Сергій

Матч №21 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 4 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 11 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)

попередження: 13 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

Матч №22 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:4

забиті м’ячі: 5 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») –

1 хв.,10 хв. Голуб Вадим, 12 хв. Панюк Ярослав, 20 хв. Олексенко максим (всі-«Неямайка»)

 
Милян Сергій, голова ЗРФФ
zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу
группа «А» с.Здовбиця, арбитр Кислюк Валентин (г.Здолбунов)

Матч №1 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця) 2:1

забитые мячи: 13 хвБільчук Василий, 26 хвСавчук Александр (оба-«Армагеддон») –

18 хвПіхотін Юрий (ДЮСШ)

Матч №2 «Виктория» (с.Копыткив) – «Глинск» (с.Глинск) 1:0

забитые мячи: 23 хвРоманюк Николай

Матч №3 «Dream-team» (с.Новомильск) – СК «Меридиан» (с.Гильча) 3:0

забитые мячи: 4 хвНіверчук Владимир, 24 хвВоробюк Александр, 28 хвСидорчук Василий

предупреждения: 12 хвШевчук Владимир (СК «Меридиан»)

Матч №4 «Глинск» (с.Глинск) – «Армагеддон» (с.Здовбиця) 1:2

забитые мячи: 18 хвШолудько Роман («Глинск») – 25мин.,27 хвСавчук Александр («Армагеддон»)

предупреждения: 24 мин.Тимощук Роман («Армагеддон»)

Матч №5 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильск) 2:2

забитые мячи: 22 мин,28 хвСержанюк Николай (ДЮСШ) –

17 мин.,29 хвВоробюк Александр («Dream-team»)

предупреждения: 10 хвПіхотін Юрий, 24 минут.Кравченко Василий (оба-ДЮСШ) –

24 хвЗаяць Александр («Dream-team»)

Матч №6 СК «Меридиан» (с.Гильча) – «Виктория» (с.Копыткив) 0:2

забитые мячи: 15 хвСержанюк Алексей, 25 хвТеребійчук Николай

2 тур 10 июля 2016 ргрупа «А» с.Гильча, арбитр Шибунька Михаил (г.Здолбунов)

Матч №7 «Глинск» (с.Глинск) – СК «Меридиан» (с.Гильча) 1:1

забитые мячи: 28 хвШолудько Роман («Глинск») – 16 хвРоманенко Алексей (СК «Меридиан»)

Матч №8 «Виктория» (с.Копыткив) – ДЮСШ (с.Здовбиця) 3:0

забитые мячи: 1 хвГрогуль Василий, 3 хвРоманюк Николай, 10 хвВорон Роман

предупреждения: 13 хвКухта Назар, 18 хвКравченко Василий (оба-ДЮСШ)

Матч №9 «Армагеддон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильск) 1:0

забитые мячи: 23 хвСавчук Александр

предупреждения: 17 хвТимощук Роман («Армагеддон»)

Матч №10 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинск» (с.Глинск) 2:1

забитые мячи: 6 хвЧичик Игр, 18 хвПіхотін Юрий (оба-ДЮСШ) –

23 хвЧичик Игорь (ДЮСШ) автогол

Матч №11 СК «Меридиан» (с.Гильча) – «Армагеддон» (с.Здовбиця) 1:2

забитые мячи: 9 хвГугайло Александр (СК «Меридиан») –

19 хвСолдатов Сергей, 30 хвСачук александр (оба-«Армагедон»)

предупреждения: 22 хвХоманець Виктор, 26 хвГугайло Александр (оба-СК «Меридиан»)

Матч №12 «Dream-team» (с.Новомильск) – «Виктория» (с.Копыткив) 0:4

забитые мячи: 6 хвТкач Валерий, 12 мин.,25 хвСержанюк Алексей, 30 Грогуль Василий

предупреждения: 10 хвТкач Валерий («Виктория»)

2 тур 10 июля 2016 ргрупа «В» пгт.Мизоч, арбитр Сергей Милян (г.Здолбунов)

Матч №13 «Мизоч» (пгт.Мизоч) – «Белашов-1»(с.Белашов) 0:0

Матч №14 «Стебливка» (с.Стеблівка) – «Белашов-2»(с.Белашов) 1:0

забитые мячи: 1 хвСлівчук Владимир («Белашов-2») автогол

предупреждения: 19 хвТерещук Олег («Стебливка»)

Матч №15 «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) – «Белашов-1»(с.Белашов) 1:0

забитые мячи: 11 хвТкачук Андрей

Матч №16 «Стебливка» (с.Стеблівка) – «Мизоч» (пгт.Мизоч) 2:4

забитые мячи: 8 хвТерещук Олег, 30 хвУстянчук Владимир (оба-«Стебливка») –

5 хвСавчук Виталий, 9 хвКондратюк Иван, 11 хвНестерук Андрей, 23 хвМатяк Руслан (все-«Мизоч»)

предупреждения: 15 хвМатяк Руслан («Мизоч»)

Матч №17 «Белашов-2»(с.Белашов) – «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) 1:4

забитые мячи: 11 хвСлівчук Владимир («Белашов-2») –

3 хвГоловай Олег, 6 мин., 26 хвВласюк Владимир, 29 хвТкачук Андрей (все-«Новая Мощаница»)

2 тур 10 июля 2016 ргрупа «С» г.Здолбунов, арбитр Шолудько Игорь (с.Глинск)

Матч №18 «Хлебороб» (н.Здолбунов) – «Хаос» (с.Богдашів) 1:0

забитые мячи: 16 хвЛевечко Павел

предупреждения: 9 хвГриценко Юрий, 28 хвБезменський Дмитрий (оба»Земледелец») –

18 хвДубич виктор («Хаос»)

Матч №19 «Школьная» (г.Здолбунов) – «Хемп-01» (г.Здолбунов) 4:1

забитые мячи: 4 хвУдодік Павел, 9 хвГоробюк Владимир, 20 Кухарчук Александр,

26 хвСіліхін Павел (все-«Школьная) – 17 хвХолодюк Николай («Хемп-01»)

предупреждения: 5 хвКухарчук Александр («Школьная»)

Матч №20 «Неямайка» (г.Здолбунов) – «Хаос» (с.Богдашів) 3:0

забитые мячи: 4 хвОлексенко Максим, 9 хвГолуб Вадим, 25 хвПочтовий Сергей

Матч №21 «Школьная» (г.Здолбунов) – «Земледелец».Здолбунов) 1:1

забитые мячи: 4 хвКухарчук Александр («Школьная») – 11 хвГриценко Юрий («Земледелец»)

предупреждения: 13 хвСоборський Александр («Земледелец»)

Матч №22 «Хемп-01» (г.Здолбунов) – «Неямайка» (г.Здолбунов) 1:4

забитые мячи: 5 хвХолодюк Николай («Хемп-01») –

1 мин.,10 хвГолуб Вадим, 12 хвПанюк Ярослав, 20 хвОлексенко максим (все-«Неямайка»)

 
Милян Сергей, председатель ЗРФФ
zrff.com.ua – официальный сайт Здолбуновской районной федерации футбола..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Кадастровая карта: публичный источник данных о земельных участках
Любой земельный участок согласно современному законодательству должен быть поставлен на учет в государственные органы. В особом реестре регистрируются все сведения о каждом объекте недвижимости, о его владельцах и разнообразных ограничениях, которые могут накладываться на право собственности различными инстанциями. Эта ценная информация почти полностью отражена на кадастровой карте, которая является публичной и бесплатной, а также считается официальным источником информации. Что это такое Кадастровая карта – это онлайн-ресурс, карта с описаниям...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7