jtayl.org

Сергей Притула для “Здолбунов CITY” и юмор шоу в Здолбунове

У неділю, 20 березня, у Будинку Культури Цементників відбулася прем’єра першого україномовного шоу «Вар’яти». Концерт організовувала івент-агенція “Мегаподія”. Керівник та ідейний натхненник Вар’ятів – відомий український шоумен, телеведучий, волонтер та селебріті Сергій Притула охоче ексклюзивно поділився із Здолбунів CITY своїми думками та враженнями.

Отож:
Що для Вас гумор взагалі? Та що для Вас є «Вар’яти-шоу» (творчий проект, бізнес, віддушина…)?
Взагалі – гумор, чи то пак, його наявність або відсутність – це одна з рис людського характеру. Для мене, наразі, це нормальний стан мого щоденного життя. На багато речей навколо себе дивлюсь крізь призму гумору, це допомагає боротись з поганим настроєм, депресняком чи просто осадом на душі після перегляду новин. А в запитанні щодо «вар’ятів» ви самостійно відповіли замість мене, бо «вар’яти» для мене це водночас і творчий проект і, що гріха таїти, заробіток і, зрештою, віддушина від телебачення і Києва. Хоча…минулого листопада колектив переїхав до Києва, а зараз ми готуємо телеверсію шоу, то певно, доля «віддушини» трішки скоротиться (усміхається).

Чи вважаєте Ви себе успішною людиною? І що для Вас успіх?
Так, вважаю. Я маю сім’ю, в якій щасливий, сина, який тішить, здорову маму, брата і роботу, яка приносить і задоволення і хороші матеріальні статки. А головне, що моя робота знаходить як хороший відгук у глядача, так і адекватну оцінку мого керівництва. Окрім цього, я зміг скерувати свою медійну пізнаваність у корисне русло, займаючись волонтерською діяльністю. За сукупністю фактів вважаю, що можу називати себе успішною людиною.

Чи вдалося прогулятися у Здолбунові? І яке враження від здолбунівчан, глядачів?
Та ні, нажаль часу було катма: приїхали за пару годин до концерту, репетиція, концерт і погнали на Київ. Ми навіть готель не бронювали, маю бути зранку на каналі, є термінових дві наради. Тож прогулянки та екскурсії містом відкладу до наступного концерту. А він обов’язково буде!

Коментар одного із присутніх на шоу глядачів:
«Шоу круте та незвичне. Формат цікавий, часу достатньо для того, щоб оцінити чи варті ці люди такої думки, яка про них ходить в «народі». Особисто мені сподобалося. Якби у мене запитали, чи рекомендую я тим, хто цього ще не бачив, відвідати шоу «Вар’ятів», то я б однозначно відповів : «Так!»»

Відгуки про концертну програму були не у всіх схвальні:Доречі, було навіть таке порівняння:

Не дивлячись на це, ми переконані, що виступ все ж заслуговує уваги, до того ж, частина грошей іде на благодійність.
Запрошуємо ще!

 
Орлов Андрій

В воскресенье, 20 марта, в Доме Культуры Цементников состоялась премьера первого русскоязычного шоу «вар'яти»Концерт организовывала ивент-агентство “Мегаподія”Руководитель и идейный вдохновитель Варьята – известный украинский шоумен, телеведущий, волонтер и селебрити Сергей Притула охотно эксклюзивно поделился с Здолбунов CITY своими мыслями и впечатлениями.

Итак:
Что для Вас юмор вообще? И что для Вас есть «вар'яти-шоу» (творческий проект, бизнес, отдушина...)?
Вообще – юмор, то бишь, его наличие или отсутствие – это одна из черт человеческого характеруДля меня, сейчас, это нормальное состояние моего ежедневного життяНа много вещей вокруг себя смотрю сквозь призму юмора, это помогает бороться с плохим настроением, депресняком или просто осадком на душе после просмотра новость в вопросе о «варьята» вы самостоятельно ответили вместо меня, потому что «вар'яти» для меня это одновременно и творческий проект и, что греха таить, заработок и, в конце концов, отдушина от телевидения и КиєваХоча...прошлого ноября коллектив переехал в Киев, а сейчас мы готовим телеверсию шоу, то вероятно, судьба «отдушины» немного сократится (улыбается).

Считаете ли Вы себя успешным человеком? И что для Вас успех?
Так, вважаюЯ имею семью, в которой счастлив, сына, который радует, здоровую маму, брата и работу, которая приносит и удовольствие и хорошие материальные статкиА главное, что моя работа находит как хороший отклик у зрителя, так и адекватную оценку моего керівництваОкрім этого, я смог направить свою медийную узнаваемость в полезное русло, занимаясь волонтерской діяльністюЗа совокупности фактов считаю, что могу называть себя успешным человеком.

Удалось прогуляться в Здолбунове? И какое впечатление от здолбунівчан, зрителей?
Да нет, к сожалению времени было мало: приехали за пару часов до концерта, репетиция, концерт и погнали на КиївМи даже отель не бронировали, должен быть утром на канале, есть срочных две нарадиТож прогулки и экскурсии по городу отложу до следующего концертуА он обязательно будет!

Комментарий одного из присутствующих на шоу зрителей:
«Шоу крутое и незвичнеФормат интересный, времени достаточно для того, чтобы оценить достойны ли эти люди такого мнения, какая о них ходит в народе»Лично мне понравилось..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Лист зеркальный нержавеющий в строительстве и отделке
Московская компания ЦветМеталл, основной деятельностью которой является реализация металлопроката, в частности, реализует лист зеркальный нержавеющий. Если говорить конкретно о данном виде продукции, то поверхность данного металлопроката может иметь несколько видов обработки, включающая в себя зеркальную, шлифованную, текстурированную, шлифованную с травленым рисунком. Цены и ассортимент можно смотреть здесь. Лист зеркальный нержавеющий Обрабатывается металл следующими методами: Во-первых, методом холодной прокатки. Данный способ характеризуетс...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8