jtayl.org

Сергей Притула для “Здолбунов CITY” и юмор шоу в Здолбунове

У неділю, 20 березня, у Будинку Культури Цементників відбулася прем’єра першого україномовного шоу «Вар’яти». Концерт організовувала івент-агенція “Мегаподія”. Керівник та ідейний натхненник Вар’ятів – відомий український шоумен, телеведучий, волонтер та селебріті Сергій Притула охоче ексклюзивно поділився із Здолбунів CITY своїми думками та враженнями.

Отож:
Що для Вас гумор взагалі? Та що для Вас є «Вар’яти-шоу» (творчий проект, бізнес, віддушина…)?
Взагалі – гумор, чи то пак, його наявність або відсутність – це одна з рис людського характеру. Для мене, наразі, це нормальний стан мого щоденного життя. На багато речей навколо себе дивлюсь крізь призму гумору, це допомагає боротись з поганим настроєм, депресняком чи просто осадом на душі після перегляду новин. А в запитанні щодо «вар’ятів» ви самостійно відповіли замість мене, бо «вар’яти» для мене це водночас і творчий проект і, що гріха таїти, заробіток і, зрештою, віддушина від телебачення і Києва. Хоча…минулого листопада колектив переїхав до Києва, а зараз ми готуємо телеверсію шоу, то певно, доля «віддушини» трішки скоротиться (усміхається).

Чи вважаєте Ви себе успішною людиною? І що для Вас успіх?
Так, вважаю. Я маю сім’ю, в якій щасливий, сина, який тішить, здорову маму, брата і роботу, яка приносить і задоволення і хороші матеріальні статки. А головне, що моя робота знаходить як хороший відгук у глядача, так і адекватну оцінку мого керівництва. Окрім цього, я зміг скерувати свою медійну пізнаваність у корисне русло, займаючись волонтерською діяльністю. За сукупністю фактів вважаю, що можу називати себе успішною людиною.

Чи вдалося прогулятися у Здолбунові? І яке враження від здолбунівчан, глядачів?
Та ні, нажаль часу було катма: приїхали за пару годин до концерту, репетиція, концерт і погнали на Київ. Ми навіть готель не бронювали, маю бути зранку на каналі, є термінових дві наради. Тож прогулянки та екскурсії містом відкладу до наступного концерту. А він обов’язково буде!

Коментар одного із присутніх на шоу глядачів:
«Шоу круте та незвичне. Формат цікавий, часу достатньо для того, щоб оцінити чи варті ці люди такої думки, яка про них ходить в «народі». Особисто мені сподобалося. Якби у мене запитали, чи рекомендую я тим, хто цього ще не бачив, відвідати шоу «Вар’ятів», то я б однозначно відповів : «Так!»»

Відгуки про концертну програму були не у всіх схвальні:Доречі, було навіть таке порівняння:

Не дивлячись на це, ми переконані, що виступ все ж заслуговує уваги, до того ж, частина грошей іде на благодійність.
Запрошуємо ще!

 
Орлов Андрій

В воскресенье, 20 марта, в Доме Культуры Цементников состоялась премьера первого русскоязычного шоу «вар'яти»Концерт организовывала ивент-агентство “Мегаподія”Руководитель и идейный вдохновитель Варьята – известный украинский шоумен, телеведущий, волонтер и селебрити Сергей Притула охотно эксклюзивно поделился с Здолбунов CITY своими мыслями и впечатлениями.

Итак:
Что для Вас юмор вообще? И что для Вас есть «вар'яти-шоу» (творческий проект, бизнес, отдушина...)?
Вообще – юмор, то бишь, его наличие или отсутствие – это одна из черт человеческого характеруДля меня, сейчас, это нормальное состояние моего ежедневного життяНа много вещей вокруг себя смотрю сквозь призму юмора, это помогает бороться с плохим настроением, депресняком или просто осадком на душе после просмотра новость в вопросе о «варьята» вы самостоятельно ответили вместо меня, потому что «вар'яти» для меня это одновременно и творческий проект и, что греха таить, заработок и, в конце концов, отдушина от телевидения и КиєваХоча...прошлого ноября коллектив переехал в Киев, а сейчас мы готовим телеверсию шоу, то вероятно, судьба «отдушины» немного сократится (улыбается).

Считаете ли Вы себя успешным человеком? И что для Вас успех?
Так, вважаюЯ имею семью, в которой счастлив, сына, который радует, здоровую маму, брата и работу, которая приносит и удовольствие и хорошие материальные статкиА главное, что моя работа находит как хороший отклик у зрителя, так и адекватную оценку моего керівництваОкрім этого, я смог направить свою медийную узнаваемость в полезное русло, занимаясь волонтерской діяльністюЗа совокупности фактов считаю, что могу называть себя успешным человеком.

Удалось прогуляться в Здолбунове? И какое впечатление от здолбунівчан, зрителей?
Да нет, к сожалению времени было мало: приехали за пару часов до концерта, репетиция, концерт и погнали на КиївМи даже отель не бронировали, должен быть утром на канале, есть срочных две нарадиТож прогулки и экскурсии по городу отложу до следующего концертуА он обязательно будет!

Комментарий одного из присутствующих на шоу зрителей:
«Шоу крутое и незвичнеФормат интересный, времени достаточно для того, чтобы оценить достойны ли эти люди такого мнения, какая о них ходит в народе»Лично мне понравилось..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

ООО "Биопродмаш" приступило к строительству в Крестецком районе Новгородской области предприятия по выпуску пищевой клетчатки. Завод будет работать на территории бывшего леспромхоза. Пищевая клетчатка является одним из ингредиентов для пищевой промышленности, производится на основе целлюлозы. Это довольно востребованный продукт на российском рынке. По мнению руководства предприятия, производство будет работать в рамках программы импортозамещения, поскольку действует исключительно на основе отечественного сырья. В рамках реализации проекта предп...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7