jtayl.org

Ровенский десант изучал ситуацию с админуслугами и электронным управлением

Сьогодні громадські активісти на чолі з Юрієм Дюгом завітали на Здолбунівщину, щоб ознайомитись із ситуацією з реформуванням сфери адміністративних послуг та впровадження електронного урядування в районі. Здолбунівчани виявили інтерес до зустрічі, відтак на ній були не лише керівники РДА, а й власне ЦНАПу, інтерни, громадські активісти, представники ЗМІ.
Проста, пряма розмова. Презентація від Миколи Орлова, Сергія Кондрачука, безліч питань-відповідей і візити до ЦНАПу та реєстраційної служби.
У презентації здолбунівчани розповіли (говорили і про місто і про район) про роботу ЦНАПу, функціонал Розумне місто.Здолбунів, перші вдалі приклади Петицій, систему електронних закупівель, послуги бібліотек, електронні каталоги інформації.
Кожна із сторін висловила свої коментарі у ФБ.
Юрій Дюг: активісти ГО «АКМ» працювали на виїзді на Здолбунівщині спільно з місцевими громадськими організаціями. Ми всі відгукнулись на запрошення Сергій Кондрачук, Микола Орлов , щоб вивчити як запроваджується реформа реєстраційних та адміністративних послуг, запровадження електронних послуг, які успіхи місцевого ЦНАП.
Власне, команда Кондрачука молодці, реагують на зауваження, мають чим похвалитися, дають чесні і чіткі відповіді не згладжуючи гострих кутів. Тому я все що хотів почути почув. Не буду зупинятися на прозорих закупівлях, петиціях та всьому іншому. Зосередились лише на адміністративних послугах. Оцінювали все не тільки на слово, а й перевіряли кожну установу в живу. Власне місцевий ЦНАП – це швидше ‪#‎перемога‬. Він хоч і маленький, але професійний. Керівник має чітке бачення своєї справи, знає як уникнути в подальшому проблем. Придбана нова техніка, відремонтоване приміщення
Сергій Кондрачук: 
інтерн Надія Левчук
Фоторепортаж із зустрічі:

Сегодня общественные активисты во главе с Юрием Дюгом посетили Здолбунівщину, чтобы ознакомиться с ситуацией с реформированием сферы административных услуг и внедрения электронного управления в районіЗдолбунівчани проявили интерес к встрече, поэтому на ней были не только руководители РГА, а собственно ЦНАПу, интерны, общественные активисты, представители СМИ.
Простая, прямая розмоваПрезентація от Николая Орлова, Сергея Кондрачука, множество вопросов-ответов и визиты к ЦНАПу и регистрационной службы.
В презентации здолбунівчани рассказали (говорили и про город и про район) о работе ЦНАПу, функционал Умный город.Здолбунов, первые удачные примеры Петиций, систему электронных закупок, услуги библиотек, электронные каталоги информации.
Каждая из сторон высказала свои комментарии в ФБ.
Юрий Дюг: активисты ГО «АКМ» работали на выезде на Здолбуновщине совместно с местными общественными організаціямиМи все откликнулись на приглашение Сергей Кондрачук, Николай Орлов , чтобы изучить как внедряется реформа регистрационных и административных услуг, внедрение электронных услуг, какие успехи местного ЦПАУ
Собственно, команда Кондрачука молодцы, реагируют на замечания, есть чем похвастаться, дают честные и четкие ответы не сглаживая острых кутівТому я все что хотел услышать почувНе буду останавливаться на прозрачных закупках, петициях и всем іншомуЗосередились только на административных послугахОцінювали все не только на слово, но и проверяли каждое учреждение в живуВласне местный ЦПАУ – это скорее #победаОн хоть и маленький, но професійнийКерівник имеет четкое видение своего дела, знает как избежать в дальнейшем проблем..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Проектирование домов
Проектирование дома на начальном этапе строительства должно быть обязательным пунктом, ведь позволит обезопасить будущего владельца от возникновения неприятных и даже аварийных ситуаций. При этом, проектирование лучше доверять квалифицированным специалистам, которые составят проект дома в точности до миллиметра и поспособствуют экономии бюджета, который выделен на приобретение материалов и оборудования. Кроме того, именно на этапе проектирования учитываются все пожелания заказчика, все тонкости и нюансы, которые в дальнейшем позволят обеспечить...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7