jtayl.org

Программы поддержки культуры и спорта на 2016 год

П Р О Г Р А М А
організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових заходів в місті Здолбунові на 2016 рік 20.4. програма культура на 2016
 

  1. Мета програми :

Метою Програми є забезпечення  виконання Здолбунівською міською радою  повноважень передбачених статтею 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» спрямованих на організацію культурно-мистецьких, національно-патріотичних  та спортивно-масових заходів на території міста  Здолбунова, розвитку творчих здібностей різних вікових категорій населення, сприяння відродженню народної творчості , виховання національної свідомості,  організації змістовного дозвілля  в місцях масового відпочинку.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  організація та  участь в  культурно- мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових  заходах  протягом   2016 року.
В програмі заплановано виділення коштів на придбання подарунків, призів, грамот, вінків, квітів, організації заходів по святкуванню Дня міста.
      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада
     4.Джерело фінансування – міський бюджет .
     5.Очікувані результати :
Виконання Програми дасть змогу забезпечити організацію дозвілля  мешканців міста та  розвиток  творчих здібностей різних вікових категорій, зокрема дітей та молоді. 
К О Ш Т О Р И С
 видатків на виконання  Програми  організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та спортивно-масових заходів в місті Здолбунові на 2016 рік
  

№ п/п
 

Заходи, які доцільно профінансувати
 
Вартість тис.грн.

 
Виконавець
програми
 

1.

Кошти для придбання вінків, кошиків квітів :
–         до Дня визволення міста;
–         до Дня Соборності України;
–         загиблим воїнам ОУН-УПА, ветеранам ВВв в День Перемоги;
–         до 24-ї річниці Незалежності України;
–         до Дня інтернаціоналіста;
–         до Дня  міста;
–         до Дня Українського козацтва
до Дня визволення України
–         до Дня пам’яті жертв   голодомору 1932-1933 років в Україні;
–         інших знамених і пам’ятних дат
5.0

 
 
 
 
Міська рада

2.
Кошти для придбання призів дітям – учасникам  культурно-мистецьких та спортивно-масових  заходів у місті (обдарованих дітей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування , дітей та молоді з функціональними обмеженнями,  з багатодітних та малозабезпечених сімей) та іншим категоріям учасників.

 
 
 
 
5.0
 
 

 
 
Міська рада

Кошти на придбання:
– почесних грамот, цінних подарунків та квітів для нагородження з нагоди державних та професійних свят, ювілейних дат, тощо.

5.0
 
 
 

 
Міська рада

Кошти для підтримки учасників,  які представляють місто Здолбунів на культурно-мистецьких конкурсах, фестивалях, інших заходах та місцевих авторів.
20.0
Міська рада

Кошти на організацію і проведення поховання  воїнів загиблих в зоні АТО в т.ч. оплата послуг з харчування ( жалобних обідів)
7.0
Міська рада

Кошти для організації  та  проведення святкування Дня міста
30.0
Міська рада

ВСЬОГО:
72.00

П Р О Г Р А М А розвитку фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2016 рік 20.5.програма спорт на 2016
 
1.Метою Програми є визначення та забезпечення реалізації заходів, спрямованих на формування в місті чіткої  моделі розвитку сфери фізичної культури і спорту на демократичних та гуманістичних засадах.
Для досягнення мети Програми необхідно вирішити такі основні завдання:
забезпечити об’єднання зусиль у розвитку фізичної культури і спорту міської ради , зацікавлених громадських організацій, широких верств населення;
сформувати у населення сталі традиції та мотивації щодо фізичного виховання і спорту для всіх як важливих чинників забезпечення здорового способу життя;
удосконалити форми залучення різних груп населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом за місцем їх проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку;
удосконалити систему дитячо-юнацького спорту;
сприяти поширенню клубної системи у сфері фізичної культури і спорту;
створювати  сприятливих умов для зростання ролі громадських  організацій фізкультурно-спортивної спрямованості;
сприяти  будівництву  за підтримки органів місцевого самоврядування сучасних спортивних споруд, належному  їх обладнанню та використанню.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  кошти  для  участі громадських організацій в  фізкультурно-спортивних заходах  протягом   2016 року.
      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада
     4.Джерело фінансування – міський бюджет .
     5.Очікувані результати :
Виконання Програми дасть змогу  пропагувати здоровий спосіб життя, активне змістовне дозвілля та залучати  дітей і підлітків  міста Здолбунова до участі  в  фізкультурно-спортивних заходах.
 
К О Ш Т О Р И С
видатків на виконання Програми  розвитку  фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2016 рік
 

№ п/п
Заходи, які доцільно профінансувати
Вартість тис.грн.

Термін
виконання

Виконавець
програми

1.
Виділити кошти   Християнській  спілці молоді YMCA  Здолбунова  для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих заходів в місті Здолбунові, зокрема в міському гідропарку та міському клубі, участі в  місцевих змаганнях та у  Всеукраїнському  Чемпіонаті  з флорболу.
5.0
Протягом року
Християнська  спілка молоді YMCA  Здолбунова

2.
Виділити кошти  громадській  організації ФК «Локомотив»  для  участі футбольної команди в  Чемпіонаті області та Кубках  області і району
10.0
Протягом року
ФК «Локомотив»

3.
Виділити кошти  громадській організації спортивний клуб «Сейкен» для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих  заходів та участі  в змаганнях
5.0
Протягом року
спортивний клуб «Сейкен»

4.
Субвенція районному бюджету на утримання ДЮСШ «Колос»
100.0
Протягом року
Міська рада

ВСЬОГО:
120.0

Секретар ради                                                                   В.Капітула
 
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Ускорители схватывания бетона на основе гидроксида алюминия
Максимальная прочность после окончательного твердения цементного раствора наступает почти через месяц после заливки. Такая скорость не устраивает современные темпы строительных работ. Перед строительной химией была поставлена задача ускорения процесса твердения цементных растворов и бетонов. Ускорение твердения – реальная выгода Интенсификация процесса твердения несет в себе прямой и скрытый экономический эффект: использование сухих строительных смесей, строительных цементных и бетонных растворов при пониженных температурах; многократное ускор...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8