jtayl.org

Программы поддержки культуры и спорта на 2016 год

П Р О Г Р А М А
організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових заходів в місті Здолбунові на 2016 рік 20.4. програма культура на 2016
 

  1. Мета програми :

Метою Програми є забезпечення  виконання Здолбунівською міською радою  повноважень передбачених статтею 32 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» спрямованих на організацію культурно-мистецьких, національно-патріотичних  та спортивно-масових заходів на території міста  Здолбунова, розвитку творчих здібностей різних вікових категорій населення, сприяння відродженню народної творчості , виховання національної свідомості,  організації змістовного дозвілля  в місцях масового відпочинку.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  організація та  участь в  культурно- мистецьких, національно-патріотичних та  спортивно-масових  заходах  протягом   2016 року.
В програмі заплановано виділення коштів на придбання подарунків, призів, грамот, вінків, квітів, організації заходів по святкуванню Дня міста.
      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада
     4.Джерело фінансування – міський бюджет .
     5.Очікувані результати :
Виконання Програми дасть змогу забезпечити організацію дозвілля  мешканців міста та  розвиток  творчих здібностей різних вікових категорій, зокрема дітей та молоді. 
К О Ш Т О Р И С
 видатків на виконання  Програми  організації та проведення  культурно-мистецьких, національно-патріотичних та спортивно-масових заходів в місті Здолбунові на 2016 рік
  

№ п/п
 

Заходи, які доцільно профінансувати
 
Вартість тис.грн.

 
Виконавець
програми
 

1.

Кошти для придбання вінків, кошиків квітів :
–         до Дня визволення міста;
–         до Дня Соборності України;
–         загиблим воїнам ОУН-УПА, ветеранам ВВв в День Перемоги;
–         до 24-ї річниці Незалежності України;
–         до Дня інтернаціоналіста;
–         до Дня  міста;
–         до Дня Українського козацтва
до Дня визволення України
–         до Дня пам’яті жертв   голодомору 1932-1933 років в Україні;
–         інших знамених і пам’ятних дат
5.0

 
 
 
 
Міська рада

2.
Кошти для придбання призів дітям – учасникам  культурно-мистецьких та спортивно-масових  заходів у місті (обдарованих дітей, дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування , дітей та молоді з функціональними обмеженнями,  з багатодітних та малозабезпечених сімей) та іншим категоріям учасників.

 
 
 
 
5.0
 
 

 
 
Міська рада

Кошти на придбання:
– почесних грамот, цінних подарунків та квітів для нагородження з нагоди державних та професійних свят, ювілейних дат, тощо.

5.0
 
 
 

 
Міська рада

Кошти для підтримки учасників,  які представляють місто Здолбунів на культурно-мистецьких конкурсах, фестивалях, інших заходах та місцевих авторів.
20.0
Міська рада

Кошти на організацію і проведення поховання  воїнів загиблих в зоні АТО в т.ч. оплата послуг з харчування ( жалобних обідів)
7.0
Міська рада

Кошти для організації  та  проведення святкування Дня міста
30.0
Міська рада

ВСЬОГО:
72.00

П Р О Г Р А М А розвитку фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2016 рік 20.5.програма спорт на 2016
 
1.Метою Програми є визначення та забезпечення реалізації заходів, спрямованих на формування в місті чіткої  моделі розвитку сфери фізичної культури і спорту на демократичних та гуманістичних засадах.
Для досягнення мети Програми необхідно вирішити такі основні завдання:
забезпечити об’єднання зусиль у розвитку фізичної культури і спорту міської ради , зацікавлених громадських організацій, широких верств населення;
сформувати у населення сталі традиції та мотивації щодо фізичного виховання і спорту для всіх як важливих чинників забезпечення здорового способу життя;
удосконалити форми залучення різних груп населення до регулярних та повноцінних занять фізичною культурою і спортом за місцем їх проживання, навчання, роботи та у місцях масового відпочинку;
удосконалити систему дитячо-юнацького спорту;
сприяти поширенню клубної системи у сфері фізичної культури і спорту;
створювати  сприятливих умов для зростання ролі громадських  організацій фізкультурно-спортивної спрямованості;
сприяти  будівництву  за підтримки органів місцевого самоврядування сучасних спортивних споруд, належному  їх обладнанню та використанню.

  1. Заходи по реалізації програми:

Програмою передбачено  кошти  для  участі громадських організацій в  фізкультурно-спортивних заходах  протягом   2016 року.
      3.Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада
     4.Джерело фінансування – міський бюджет .
     5.Очікувані результати :
Виконання Програми дасть змогу  пропагувати здоровий спосіб життя, активне змістовне дозвілля та залучати  дітей і підлітків  міста Здолбунова до участі  в  фізкультурно-спортивних заходах.
 
К О Ш Т О Р И С
видатків на виконання Програми  розвитку  фізичної культури та спорту в місті Здолбунові  на 2016 рік
 

№ п/п
Заходи, які доцільно профінансувати
Вартість тис.грн.

Термін
виконання

Виконавець
програми

1.
Виділити кошти   Християнській  спілці молоді YMCA  Здолбунова  для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих заходів в місті Здолбунові, зокрема в міському гідропарку та міському клубі, участі в  місцевих змаганнях та у  Всеукраїнському  Чемпіонаті  з флорболу.
5.0
Протягом року
Християнська  спілка молоді YMCA  Здолбунова

2.
Виділити кошти  громадській  організації ФК «Локомотив»  для  участі футбольної команди в  Чемпіонаті області та Кубках  області і району
10.0
Протягом року
ФК «Локомотив»

3.
Виділити кошти  громадській організації спортивний клуб «Сейкен» для організації та проведення  фізкультурно-оздоровчих  заходів та участі  в змаганнях
5.0
Протягом року
спортивний клуб «Сейкен»

4.
Субвенція районному бюджету на утримання ДЮСШ «Колос»
100.0
Протягом року
Міська рада

ВСЬОГО:
120.0

Секретар ради                                                                   В.Капітула
 
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Бурение скважин на воду
Жители загородных домов и люди, которые часто проводят свободное время на даче, сталкиваются с проблемой, которая связана с отсутствием на территории участка централизованной системы водообеспечения и канализации. Бурение скважин на воду под ключ недорого и быстро на bgs116.ru станет оптимальным вариантом для всех, кто решил раз и навсегда избавиться от проблем, связанных с отсутствием воды в доме и на участке. Виды скважин на воду Перед началом проведения работ по бурению скважины на воду необходимо тщательно проверить и исследовать грунт. Для...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7