jtayl.org

Розпочинаємо друк ПРОЕКТІВ Програм, які подаються на розгляд виконкому Здолбунівської міської ради 26 жовтня 2016 року. Коментує кожен Проект депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов. Хто має свої побажання, коментарі, пропозиції-відписуйтесь в коментарях або надсилайте на ел.пошту. Вони будуть опрацьовані і враховані при повторному розгляді Програм в депутатських комісіях.
Додаток 6
до рішення   виконавчого комітету
від 26.10.2016 року  №
П Р О Г Р А М А
соціального захисту малозахищених верств та інших категорій
населення міста  Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги  на 2017 рік
 

 1. Мета Програми:

            –   реалізація державної та місцевої політики у сфері соціального захисту та підтримки населення;
– забезпечення організаційних заходів щодо реалізації державних соціальних програм;
–   підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО, підтримання їх належного морально-психологічного стану;
–  поліпшення ефективності взаємодії органу місцевого самоврядування з громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО та членів їх родин;
– формування позитивного ставлення до військовослужбовців та членів їх сімей;
– сприяння у впровадженні міського  пасажирського маршруту, який забезпечить сполучення соціально незахищеним категоріям громадян з важкодоступних районів міста з основними об’єктами соціальної  інфраструктури.
2.Завдання Програми:
Надання комплексної соціальної та іншої допомоги вразливим верствам громади міста (додаток  1):
– дітям – сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям, які виховуються у кризових сім’ях;
– особам з обмеженими фізичними можливостями, дітям – інвалідам, ветеранам війни, праці, дітям війни, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, одиноким громадянам похилого віку, малозабезпеченим сім’ям та ін.;
–   громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах;
– громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції;
– учасникам, сім’ям загиблих та сім’ям, у яких один із членів сім’ї виконує обов’язки в зоні АТО;  
–  компенсаційні виплати  на пільговий  проїзд  міським маршрутом «Експрес»  учням та студентам  навчальних закладів (додаток 2).
          Надання безоплатної правової допомоги щодо захисту прав постраждалих учасників АТО та членів їх сімей.
           Безкоштовне відвідування гуртків, секцій, дітьми осіб, які брали, які брали безпосередню участь в АТО, закладів культури міського підпорядкування.
            Створення міського центру, фізичної та психологічної реабілітації  осіб, які брали безпосередню участь в АТО на базі громадської організації спортивний клуб «Сейкен».

 1. Головним розпорядником коштів для здійснення програми є Здолбунівська міська рада.
 2. Джерело фінансування – міський бюджет.
 3. Очікувані результати:

Виконання  програми дасть змогу:
– підвищити рівень життєзабезпечення одиноких громадян похилого віку, малозабезпечених мешканців міста, ветеранів війни та праці, інвалідів різних категорій та інших соціально незахищених категорій, що сприятиме підвищенню їх життєвого рівня;
– поліпшити соціально-психологічний мікроклімат  в родинах сімей учасників АТО;
–  забезпечити пільгове перевезення 100% учнів, що його потребують;
–  створити рівні умови доступу до освіти
 КОШТОРИС
видатків на виконання Програми соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги на 2017 рік

№ п/п
Заходи, які доцільно профінансувати
Вартість, тис.грн.
Виконавець
програми

1.
Виділити кошти для  надання матеріальної допомоги на лікування:
– дітям – сиротам, дітям без батьківського піклування,
–  дітям, які виховуються у кризових сім’ях.
 
4.0
 
 
 
Міська рада

2.
Допомога на поховання непрацюючих громадян міста та поховання тіл цивільних осіб, які загинули в зоні АТО на сході України та особу яких встановлено шляхом проведення ДНК – експертизи.
21.6
Міська рада

3.
Матеріальна допомога:
– самітнім громадянам  похилого віку;
– ветеранам війни та  праці;
– інвалідам 1, 11, 111 гр. Великої Вітчизняної війни, загального захворювання, з дитинства;
– громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;
– сім’ям загиблим військовослужбовців, сім’ям постраждалим внаслідок військових конфліктів;
–  політв’зням  та репресованим;
– учасникам партизанського руху;
– учасникам бойових дій та інших військових конфліктів;
– громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції,
– хворим, які потребують хірургічного    втручання;
– хворим, які перебувають в реанімаційному відділенні;
– онкохворим;
– хворим на туберкульоз;
– постраждалим від нещасних випадків та стихійного лиха;
– особам, звільненим з місць позбавлення волі;
– іншим категоріям населення, що потребують матеріальної допомоги
99.4
Міська рада

6.
Матеріальна  допомога :
– спортсменам-чемпіонам та призерам,  майстрам спорту, кандидатам у майстри спорту, тренерам, які мають особливі досягнення.
30.0
Міська рада

7.
Компенсаційні виплати  на пільговий проїзд  автомобільним транспортом окремим категоріям громадян
200.00
КП «Здолбунівське»

 
Оплата праці робітникам направленим з районного центру зайнятості на громадські   роботи
45.0
Міська рада

 
ВСЬОГО:
400.0

Керуюча справами виконавчого комітету                                             С.О.Вознюк
Додаток 1
до  Програми соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги на 2017 рік
Положення
про порядок використання коштів Програми соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста  Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги  на 2016 рік

 1. Загальні положення

Положення розроблене відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» і визначає порядок використання коштів Програми соціального захисту малозахищених верств та інших категорій населення міста  Здолбунова, що потребують матеріальної допомоги  на 2016 рік (далі – Програма).

 • Кошти на реалізацію Програми затверджуються міською радою при прийнятті міського бюджету на відповідний бюджетний рік.
 • Кошти Програми виділяються лише у встановлених розмірах.
 1. Напрям використання коштів Програми
 • Напрямами використання коштів Програми є надання матеріальної допомоги мешканцям міста, в тому числі малозахищеним категоріям громадян, а також тим, які перебувають у скрутних життєвих обставинах.
 • Матеріальна допомога виплачується громадянам на лікування, в зв’язку з важким матеріальним становищем, нещасним випадком, стихійним лихом, на лікування дітей – сиріт, дітей без батьківського піклування, дітей, які виховуються у кризових сім’ях, учасникам антитерористичної операції, спортсменам, які досягли високих результатів на придбання вітамінів, відновлювальних  засобів та калорійного харчування, та інших потреб, а також на поховання непрацюючих соціально незахищених  громадян.
 • Матеріальна допомога на поховання виплачується членам сім’ї померлого, який не перебував на обліку в центрі зайнятості, в управлінні соціального страхування, не перебував на пенсійному забезпеченні та перед смертю не працював.
 1. Надання матеріальної допомоги
 • Для надання матеріальної допомоги заявник подає заяву на ім’я міського голови, який накладає відповідну резолюцію. До заяви додаються документи передбачені чинним законодавством та відповідною картою послуг, затвердженою розпорядженням міського голови від 14.02.2014 року №20-р.
  • Для отримання матеріальної допомоги для учасника антитерористичної операції додаються додатково довідка про перебування у зоні антитерористичної операції та медична довідка в разі отримання поранення, контузії або інших важких наслідків для здоров’я.
 • Заява разом з поданими документами розглядається на засіданні комісії  з надання матеріальної допомоги, створеної розпорядженням міського голови   від 25.05.2015 року  № 75-р. Представники  комісії виходять до заявника за місцем проживання і складають  акт обстеження його матеріальних умов і тільки після цього подається пропозиція  про розмір матеріальної допомоги і викладається в проекті рішення  виконавчого комітету або міської ради.
 • Проект рішення про матеріальну допомогу в розмірі до 500 грн. виноситься на розгляд виконавчого комітету.
 • Проект рішення про матеріальну допомогу  в розмірі понад 500 грн. виноситься на розгляд  постійних депутатських комісій  та  сесії.
 • Розмір матеріальної допомоги учаснику антитерористичної операції  (або членам його сім’ї) становить 500 грн.
  • Розмір матеріальної допомоги учаснику антитерористичної операції (або членам його сім’ї) у зв’язку з скрутними життєвими обставинами  становить  1  тис. грн.
  • Розмір матеріальної допомоги учаснику антитерористичної операції у разі  важкого поранення, контузії , або інших  серйозних  наслідків для здоров’я становить  від 2.5  тис. грн. Матеріальна допомога є одноразовою.

Керуюча справами виконавчого комітету                                                     С.О.Вознюк
 

 
Додаток   №2
до Програми соціального
захисту малозабезпечених верств та інших  категорій населення  міста Здолбунів  що потребують матеріальної
допомоги на 2017 рік
 

 
Порядок встановлення
пільгового проїзду учнів в місті Здолбунів на 2017 рік
 Мета Порядку
Метою Порядку встановлення є забезпечення організації безпечного, регулярного і пільгового перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста до місця навчання і додому, поліпшення освітнього рівня населення та забезпечення беззбиткової діяльності перевізників міста.
Основний механізм реалізації Порядку

 1. Порядок реалізовуватиметься з використанням транспортних засобів (автобусів), що працюють на маршрутах загального користування в місті. Окремо транспортні засоби під реалізацію Програми не виділятимуться.
 2. Передбачається пільгове перевезення учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста за вартістю квитка 1,50 грн. з особи за разове перевезення. Інша частина вартості проїзду (1,50 грн.) відшкодовуватиметься з бюджету міста щомісячно.
 3. Головним розпорядником коштів для здійснення відшкодувань пільгових перевезень учнів міста Перевізнику призначається КП «Здолбунівське».
 4. Учень може скористатися правом пільгового проїзду тільки у навчальні місяці.
 5. Перевізник щомісячно до 5 числа місяця наступного за звітним надає звітну відомість (форма додається) із зазначеними у ній обсягами перевезень учнів відповідно до встановленого по маршруту коефіцієнту співвідношення кількості пасажирів платної категорії до кількості перевезених учнів головному розпоряднику коштів – КП «Здолбунівському» для  узагальнення, обчислення та призначення розміру відшкодування.
 6. Коефіцієнт співвідношення кількості пасажирів платної категорії до кількості перевезених учнів визначається на основі актів обстеження пасажиропотоку по міському  маршруту.

Очікувані результати, ефективність Порядку
Виконання Порядку  дасть змогу:

 1. Забезпечити пільгове перевезення 100% учнів, що його потребують.
 2. Створити рівні умови доступу до освіти.

Обсяги та джерела фінансування
Забезпечення фінансування встановленого Порядком  здійснюється за рахунок коштів бюджету міста, а також інших джерел, не заборонених законодавством.
Обчислення планових витрат (обсягу відшкодування з бюджету міста):
Кількість учнів 1-11 класів,  що потребують довезення до місця навчання: 411  та 306 дітей потребують довезення до закладів  позашкільної  освіти,    музична школа, БКЦ,  районний будинок культури, ДЮСШ   та 20 студентів Здолбунівського ліцею залізничного транспорту.
 

Пропоновані тарифи на перевезення учнів, грн/чол

Категорія учнів
Базовий тариф, грн
в т.ч. розподіл оплати

учень
(під час проїзду)
бюджет міста

1-11 кл
3,00
1,50
1,50

 Форма звітної відомості для Перевізника:
ПОГОДЖЕНО
Комунальне підприємство «Здолбунівське»
______________
(замовник послуг)
 
П.І.Б. Перевізника _______________________________________
Звітний місяць, рік ______________________________________
 

Базовий тариф за разове перевезення, грн./ос.
Кількість перевезених учнів за пільговим тарифом, чол.
Кількість днів у звідному місяці
Сума відшкодування, грн.
Примітка

Перевізник _____________________          ____________________________
(підпис, М.П.)                                        (П.І.Б.)
 
________________ 2017 року
К заявлению прилагаются документы, предусмотренные действующим законодательством и соответствующей картой услуг, утвержденной распоряжением городского головы от 14.02.2014 года №20-р.

 • Для получения материальной помощи для участника антитеррористической операции дополнительно прилагаются справка о пребывании в зоне антитеррористической операции и медицинская справка в случае получения ранения, контузии или иных тяжелых последствий для здоровья.
 • Заявление вместе с представленными документами рассматривается на заседании комиссии по оказанию материальной помощи, созданной распоряжением городского головы от 25.05.2015 года № 75-рПредставники комиссии выходят заявителя по месту жительства и составляют акт обследования его материальных условий и только после этого подается предложение о размере материальной помощи и излагается в проекте решения исполнительного комитета или городского совета.
 • Проект решения о материальной помощи в размере до 500 грнвиноситься на рассмотрение исполнительного комитета.
 • Проект решения о материальной помощи в размере свыше 500 грнвиноситься на рассмотрение постоянных депутатских комиссий и сессии.
 • Размер материальной помощи участнику антитеррористической операции (или членам его семьи) составляет 500 грн.
  • Размер материальной помощи участнику антитеррористической операции (или членам его семьи) в связи с трудными жизненными обстоятельствами составляет 1 тыс грн.
  • Размер материальной помощи участнику антитеррористической операции в случае тяжелого ранения, контузии , или других серьезных последствий для здоровья составляет от 2.5 тисгрнМатеріальна помощь является единовременной.
 • Управляющая делами исполнительного комитета С.А.Вознюк
   

   
  Приложение №2
  в Программу социальной
  защиты малообеспеченных слоев населения и других категорий населения города Здолбунов нуждающихся в материальной
  помощи на 2017 год
   

   
  Порядок установления
  льготного проезда учащихся в городе Здолбунов на 2017 год
   Цель Порядка
  Целью Порядка является обеспечение организации безопасного, регулярного и льготной перевозки учащихся общеобразовательных учебных заведений города к месту обучения и домой, улучшение образовательного уровня населения и обеспечения безубыточной деятельности перевозчиков города.
  Основной механизм реализации Порядка

 • Порядок будет реализовываться с использованием транспортных средств (автобусов), работающих на маршрутах общего пользования в містіОкремо транспортные средства под реализацию Программы не будут выделяться.
 • Предполагается льготную перевозку учащихся общеобразовательных учебных заведений города по стоимости билета 1,50 грнз лица за разовое перевезенняІнша часть стоимости проезда (1,50 грн.) будет возмещаться из бюджета города ежемесячно.
 • Главным распорядителем средств для осуществления возмещений льготных перевозок учащихся города назначается Перевозчику КП «Здолбуновское».
 • Ученик может воспользоваться правом льготного проезда только в учебные месяцы.
 • Перевозчик ежемесячно до 5 числа месяца следующего за отчетным предоставляет отчетную ведомость (форма прилагается) с указанными в нем объемами перевозок учащихся в соответствии с установленного по маршруту коэффициента соотношения количества пассажиров платной категории к количеству перевезенных учеников главному распорядителю средств – КП «Здолбуновском» для обобщения, исчисления и назначения размера возмещения.
 • Коэффициент соотношения количества пассажиров платной категории к количеству перевезенных учащихся определяется на основе актов обследования пассажиропотока по городскому маршруту.
 • Ожидаемые результаты, эффективность Порядка
  Исполнение Порядка позволит:

 • Обеспечить льготное перевозки 100% учеников, что его требуют.
 • Создать равные условия доступа к образованию.
 • Объемы и источники финансирования
  Обеспечение финансирования установленного Порядком осуществляется за счет средств бюджета города, а также других источников, не запрещенных законодательством.
  Вычисление плановых затрат (объема возмещения из бюджета города):
  Количество учащихся 1-11 классов, требующих подвоз к месту обучения: 411 и 306 детей нуждаются доставку до учреждений внешкольного образования, музыкальная школа, БКЦ, районный дом культуры, ДЮСШ и 20 студентов Здолбуновского лицея железнодорожного транспорта.
   

  Предлагаемые тарифы на перевозку учащихся, грн/чел

  Категория учащихся
  Базовый тариф, грн
  в т.чрозподіл оплаты

  ученик
  (во время проезда)
  бюджет города

  1-11 кл
  3,00
  1,50
  1,50

   Форма отчетной ведомости для Перевозчика:
  СОГЛАСОВАНО
  Коммунальное предприятие «Здолбуновское»
  ______________
  (заказчик услуг)
   
  П.И.БПеревізника _______________________________________
  Отчетный месяц, год ______________________________________
   

  Базовый тариф за разовое перевозки, грн./ос.
  Количество перевозимых учащихся по льготному тарифу, чел.
  Количество дней в подъемному месяца
  Сумма возмещения, грн.
  Примечание

  Перевозчик _____________________ ____________________________
  (подпись, М.П.) (П.И.Б.)
   
  ________________ 2017 года..

  Рейтинг: 
  0
  Оценок пока нет

  Интересно

  В 2016-м году на территории Новгородской области за счет всех источников финансирования построено 1495 домов, сообщает Новгородстат. В них 5555 квартир общей площадью 361,9 тысячи квадратных метров. Ввод жилья в целом по области к уровню 2015-го года составил 100,7%, по индивидуальным застройщикам - 77,1%. Из общей площади введенного в области жилья 52,4% приходилось на Великий Новгород. Здесь введены в действие 189 тысяч 807 квадратных метров жилой площади, что на 28,6% выше уровня предыдущего года. Значительно вырос объем введенного жилья по...

  Опрос

  Есть ли у вас баня?
  Да, есть
  38%
  Нет, но хочу построить
  50%
  Нет
  13%
  Всего голосов: 8