jtayl.org

Пришли к согласию относительно разблокирования дороги на свалку

Гарячий, емоційний ранок видався у приміщенні Здолбунівської міськради. Там сьогодні відбувалось розширене засідання виконкому яке вирішувало питання розгляду вимог здовбицьких пікетувальників щодо роботи сміттєзвалища.
Своє бачення ситуації виклали всі причетні до цього: міський голова, голова адміністрації, сільський голова Здовбиці, керівник фіскальної служби, комунальних і комерційних підприємств, депутати.
Схоже перекриття дороги на звалище сильно стурбувало учасників засідання, і не менше цього – регулярне висвітлення міських проблем на сторінках ЗС, оскільки значну частину часу присутні потратили  на з’ясування відповіді на питання “Як посміли…перекривати, писати, критикувати”, решту часу шукали відповіді на питання “Що робити?”. І в принципі тут був прогрес. Обємний проект рішення, який незабаром опублікуємо, передбачив конкретні дати і відповідальних за нормалізацію процесу функціонування сміттєзвалища.
Крім того, розпорядженням голови РДА створена робоча група, яка місяць працюватиме над розробкою “дорожньої карти” подальшого ефективного існування системи збору і утилізації сміття. Перше засідання вже завтра.
Всі бажаючі після засідання виконкому мали змогу виїхати до протестувальників і довести їм прийняті рішення. Після цього оглянули поточний стан сміттєзвалища і розійшлися.
Коментує депутат Здолбунівської ради Юрій Шадий у ФБ:
Отже попередні результати акції по здовбицькому смітнику. Від сьогодня заїзджає техніка і починає впорядкування згідно норм. (Рішення виконкому міськради). Розпорядженням голови РДА створюється робоча група по розробці стратегії роботи смітника на найближчі роки з перспективою закриття, має бути підписана усіма сторонами. Здолбунівська міська рада оформляє документи на землю. На смітник заходить інвестор, що сортуватиме сміття.
З надією на порядність чиновників: мера пана Ольшевського, та голови РДА пана Кондрачука переводимо акцію у площину робочої групи. В разі порушення домовленостей представниками влади, залишаємо за собою право повернутися на вихідні позиції.
 П.С
1.Ми цінуємо роботу УСІХ, хто робить наше місто, район чистим і світлим.
2. Хто і за які гроші купував сміттєвоз для ТОВ КП ми писали тут і він дійсно є сучасним і потрібним місту.
3. Простіше людям володіти інформацією коли влада є прозорою, відкритою і ділиться нею сама із ЗМІ, інтернет блогами, активістами НГО у вигляді прес-анонсів, прес-релізів, коментарів, просто листів на ел.пошту для оперативного і всебічного висвітлення важливих питань.
4. Шкода, що на Здолбунівщині немає достатньої кількості  ЗМІ та новинневих Інтернет-ресурсів. Звичка читати в єдиній друкованій газеті про себе лише те, що написав сам, з часом розслабляє, інколи дуже. Коли прізвища згадуються більшу кількість раз ніж проблема через яку зібрались – то це емоції. Емоції в сторону ЗМІ, намагання запровадити цензуру вже зустрічалися в нашому районі. Обидва рази закінчилися недвало.
5. Податкова штрафує, поліція затримує, кореспонденти пишуть і не завжди про весну і котиків. І це не має всім і завжди подобатись. Але ми за порозуміння і конструктив на благо міста і району!

Эмоции в сторону СМИ, попытки ввести цензуру уже встречались в нашем районіОбидва раза закончились недвало.
5Податкова штрафует, полиция задерживает, корреспонденты пишут и не всегда про весну и котиківІ это не всем и всегда подобатисьАле мы за понимание и конструктив на благо города и района!
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Кадастровая съемка земельных участков: особенности процедуры
Кадастровой съемкой земельного участка называют целый комплекс специальных процедур, которые выполняются с целью определения границ и их восстановления. При этом, комплекс специальных процедур включает в себя установление границ участка при помощи оборудования для геодезической съемки, согласование установленных границ с собственниками соседних участков, а также изготовления кадастрового проекта. Примечательно, что данная процедура должна проводиться только в случае, когда границы земельного участка не подтверждены и не утверждены на соответств...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7