jtayl.org

Пришли к согласию относительно разблокирования дороги на свалку

Гарячий, емоційний ранок видався у приміщенні Здолбунівської міськради. Там сьогодні відбувалось розширене засідання виконкому яке вирішувало питання розгляду вимог здовбицьких пікетувальників щодо роботи сміттєзвалища.
Своє бачення ситуації виклали всі причетні до цього: міський голова, голова адміністрації, сільський голова Здовбиці, керівник фіскальної служби, комунальних і комерційних підприємств, депутати.
Схоже перекриття дороги на звалище сильно стурбувало учасників засідання, і не менше цього – регулярне висвітлення міських проблем на сторінках ЗС, оскільки значну частину часу присутні потратили  на з’ясування відповіді на питання “Як посміли…перекривати, писати, критикувати”, решту часу шукали відповіді на питання “Що робити?”. І в принципі тут був прогрес. Обємний проект рішення, який незабаром опублікуємо, передбачив конкретні дати і відповідальних за нормалізацію процесу функціонування сміттєзвалища.
Крім того, розпорядженням голови РДА створена робоча група, яка місяць працюватиме над розробкою “дорожньої карти” подальшого ефективного існування системи збору і утилізації сміття. Перше засідання вже завтра.
Всі бажаючі після засідання виконкому мали змогу виїхати до протестувальників і довести їм прийняті рішення. Після цього оглянули поточний стан сміттєзвалища і розійшлися.
Коментує депутат Здолбунівської ради Юрій Шадий у ФБ:
Отже попередні результати акції по здовбицькому смітнику. Від сьогодня заїзджає техніка і починає впорядкування згідно норм. (Рішення виконкому міськради). Розпорядженням голови РДА створюється робоча група по розробці стратегії роботи смітника на найближчі роки з перспективою закриття, має бути підписана усіма сторонами. Здолбунівська міська рада оформляє документи на землю. На смітник заходить інвестор, що сортуватиме сміття.
З надією на порядність чиновників: мера пана Ольшевського, та голови РДА пана Кондрачука переводимо акцію у площину робочої групи. В разі порушення домовленостей представниками влади, залишаємо за собою право повернутися на вихідні позиції.
 П.С
1.Ми цінуємо роботу УСІХ, хто робить наше місто, район чистим і світлим.
2. Хто і за які гроші купував сміттєвоз для ТОВ КП ми писали тут і він дійсно є сучасним і потрібним місту.
3. Простіше людям володіти інформацією коли влада є прозорою, відкритою і ділиться нею сама із ЗМІ, інтернет блогами, активістами НГО у вигляді прес-анонсів, прес-релізів, коментарів, просто листів на ел.пошту для оперативного і всебічного висвітлення важливих питань.
4. Шкода, що на Здолбунівщині немає достатньої кількості  ЗМІ та новинневих Інтернет-ресурсів. Звичка читати в єдиній друкованій газеті про себе лише те, що написав сам, з часом розслабляє, інколи дуже. Коли прізвища згадуються більшу кількість раз ніж проблема через яку зібрались – то це емоції. Емоції в сторону ЗМІ, намагання запровадити цензуру вже зустрічалися в нашому районі. Обидва рази закінчилися недвало.
5. Податкова штрафує, поліція затримує, кореспонденти пишуть і не завжди про весну і котиків. І це не має всім і завжди подобатись. Але ми за порозуміння і конструктив на благо міста і району!

Эмоции в сторону СМИ, попытки ввести цензуру уже встречались в нашем районіОбидва раза закончились недвало.
5Податкова штрафует, полиция задерживает, корреспонденты пишут и не всегда про весну и котиківІ это не всем и всегда подобатисьАле мы за понимание и конструктив на благо города и района!
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Трубы из сшитого полиэтилена: особенности и монтаж
Трубы, изготовленные из специального сшитого полиэтилена, давно заняли лидирующее положение не только на нашем рынке, но и на рынках других развитых стран. Большим преимуществом, отличающим полиэтиленовые трубы от металлопластиковых, стальных и полипропиленовых, является их невысокая стоимость и высокий уровень прочности. Кроме того, такие изделия отличаются небольшим весом, что значительно упрощает процесс их монтажа, который при обладании некоторыми навыками, можно выполнить самостоятельно. Качественный монтаж труб рехау, выполненный професси...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8