jtayl.org

Пример качественных изменений в Здолбуновской ЦРБ

Якісний підхід до керівництва та результативність роботи – чудовий показник для будь якого закладу. Особливо радісно коли це медична установа рідного міста, стан якої був точно не ідеальним. Головний лікар Сухляк Владислав продемонстрував наочний звіт по витраченим коштам котрі були виділені з районного бюджету, а це 130 тисяч гривень та спонсорської і благодійної допомоги, яку залучив сам керівник. Якість виконаних робіт, які ще тривають, за найкращими технологіями та підібрані зі смаком деталі в приміщеннях пральні, приймального та травматологічного відділень чітко показують ставлення до роботи керівника установи.
Завдяки спонсорській допомозі Commissie oekraine Katwijk(гуманітарна організація добровольців та парафіян з Нідерландів) у суммі 2000 євро було відремонтовано пральню (як було і як стало ззовні та всередині приміщень подивіться на фото):

 
 За отримані 2000є лікарня відзвітувала швидко новим виглядом пральні!
Наразі завершуються роботи в травматології та приймальному відділень. І кошти заплановані районною адміністрацією освоюються і видно куди і як, та зрозуміло що і  допомога спонсорів та меценатів яких залучає Владислав Олегович теж чимала.  
Головний лікар Владислав Сухляк, заст.голови Здолбунівської РДА та зав.травматологією Олексій Ясен оглядають зроблене і діляться планами по завершенню робіт. До речі, за словами головлікаря, завідуючі не стоять осторонь господарських потреб закладу і активно сприяють проведенню ремонтів.

 
Як зазначив головний лікар – його ціль повернути довіру до рідного медичного закладу у здолбунівчан. Показати зовсім нову якість роботи усіх відділень лікарні. Це в свою чергу можливо залучить і нові інвестиції для ЦРЛ. Також Владислав Олегович відмітив -“Нові комфортні умови праці для персоналу теж є важливим фактором у наданні послуг. Чималу роль відіграє і застаріле обладнання, яке ми іноді і своїми силами замінюєм.
Гарні плани, хороший і вірний підхід і наочна демонстрація покращення,  справді показують – реформи починаються з кожного з нас і для цього не потрібні надздібності.
Микола Орлов, заступник голови Здолбунівської РДА: Якщо кошти платників податків, благодійників вкладаються у такі соціально важливі обєкти як районна лікарня, то звісно хочеться щоб вони освоювалися ефективно. Сьогодні ми бачимо не лише кількість зробленого, а і якість та навіть смак у кольорах, формах, деталях, які підбиралися для приміщень ЦРЛ. Звідси береться довіра у тих самих благодійників допомогти ще раз, у влади – фінансувати наступні потреби медиків, у пацієнтів – провести вимушений час у лікарні не у пригніченому настрої. Ви гляньте яким тепер став перехід між корпусами, які душові в травматології та як розширилось і посвіжішало у приймальному відділенні! Шкода, що пересічні здолбунівські бешкетники першим ділом почали випробовувати вікна лікарні на міцність, замість вдячності за зроблене. Та це вже інша історія, а побачене додало оптимізму наприкінці важкого в т.ч і фінансово для медицини року. Ферар Ольга

Немалую роль играет и устаревшее оборудование, которое мы иногда и своими силами замінюєм.
Хорошие планы, хороший и верный подход и наглядная демонстрация улучшения, действительно показывают – реформы начинаются с каждого из нас и для этого не нужны сверхспособности.
Николай Орлов, заместитель председателя Здолбуновской РГА: Если средства налогоплательщиков, благотворителей вкладываются в такие социально важные объекты, как районная больница, то конечно хочется чтобы они осваивались ефективноСьогодні мы видим не только количество сделанного, а и качество и даже вкус в цветах, формах, деталях, которые подбирались для помещений ЦРЛЗвідси берется доверие в тех же благотворителей помочь еще раз, у власти – финансировать следующие нужды медиков, у пациентов – вынужден провести время в больнице не в подавленном настроїВи гляньте которым теперь стал переход между корпусами, какие душевые в травматологии и как расширилось и посвежел в приемном отделении! Жаль, что рядовые здолбунівські хулиганы первым делом начали испытывать окна больницы на прочность, вместо благодарности за зробленеТа это уже другая история, а увиденное добавило оптимизма в конце тяжелого в т.ч и финансово для медицины. Ольга Ферар
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Ремонт квартиры под ключ
Далеко не секрет, что большинство современных людей ежедневно сталкиваются с трудностями и необходимостью разрешения большого количества задач, которые отнимают время и силы. Именно поэтому, когда речь заходит о ремонте, они предпочитают возложить решение задач на плечи специалистов, которые выполнят работы оперативно и качественно. Отличной альтернативой ремонту своего дома является ремонт квартиры под ключ, который включает в себя все этапы, включая подготовку поверхностей и закупку материалов. В данном случае очень важно обратиться именно в...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8