jtayl.org

Председатель РГА презентует новые достижения района

Голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук традиційно прозвітував у мережі Фейсбук про #перемоги нашого району. Цього разу досягнення особливо потішили, адже кошти з бюджету не лише якісно витрачались, а і почали стабільно добре надходити.
Так, пан Сергій повідомляє про чималу суму у більш ніж 100 тисяч гривень від платних послуг ЦНАПу. (Станом на 01.09 – 119980 грн – прим.ЗС) Не можу не зазначити що і ГО ЗЕОН відіграло важливу роль у популяризації послуг Центру. А також значно активізувалися і працівники ЦНАПу на чолі із Муляр С.В, і активно популяризують послуги своєї установи. Тому і бачимо що кількість клієнтів динамічно зростає. Як і суми що щомісяця надходять до бюджету.
– “З великою приємністю повідомляю, що в серпні-місяці сума коштів, яка надійшла до нашого районного бюджету від реєстрації районним центром надання адміністративних послуг нерухомого майна та суб’єктів підприємницької діяльності “перевалила” за 100 тисяч гривень. Це досить пристойна цифра, яка говорить, що ЦНАП себе повністю окупає. Більше того, маючи дані по надходженнях за період з квітня по липень (включно) в розрізі усіх районів області, бачу, що за цим показником ми є п’ятими на Рівненщині. Більше нашого ЦНАПу до місцевих бюджетів “принесли” лише ЦНАПи Рівненського, Володимирецького та Сарнинського районів і м. Рівне. Дякую нашому ЦНАПу за гарну роботу, яка не лише наближає послугу людям, а й приносить кошти в місцеву скарбницю. Так тримати!”- написав у Фейсбуці Сергій Кондрачук

#Перемогу нині святкують і у Спасові. За програмою розвитку місцевих ініціатив було встановлено гральний майданчик. І пан Сергій зазначає про те, що інвентар там додаватиметься. І проблем з доставкою нових забав точно не буде. Все тому, що наполегливий сільський голова Роман Кравець домігся ремонту дороги до Спасова.
-” Ну що ж, є відтепер новий гральний майданчик для дітей і в Спасові. Зробили теж за програмою розвитку місцевих ініціатив (райбюджет – 30 тис., сільський – 5 тис.). Майданчик уже облюбували місцеві дітлахи (офіційне відкриття було на день села минулої неділі), проте його ще планують найближчим часом обгородити та поповнити новими забавами для дітей.
Окрім того, у Спасові впереше за багато років, завдяки наполегливості сільського голови Романа Кравця та завдячуючи розумінню і сприянню заступника начальника служби автодоріг Рівненщини Миколи Козачка проведено ямковий ремонт центральних вулиць: там, де був асфальт – ямковий з асфальтом, там, де асфальту ніколи не було – грейдерування + підсипка. Тепер до села, до якого була одна з найпроблемніших доріг в районі, принаймні, можна доїхати…” – зазначив голова РДА Сергій Кондрачук.

За тією ж програмою було встановлено майданчик і у Новомильську. Співфінансування районного бюджету і сільського.

 Особливий акцент цього літа припав і на освітлення населенних пунктів.
С.К.: Коли ми говоримо про блага, які для всіх, для усієї громади, то в моєму розумінні це, насамперед, дороги та вуличне освітлення. І якщо з першим все складно, бо це потребує значних коштів, гарних підрядників та відсутності корупції, то з вуличним освітленням маємо не погані результати. Цього року за кошти районного та місцевих бюджетів ліхтарі засвітилися (або найближчим часом засвітяться, бо десь роботи ще ведуться) на вулицях у селах:
– Нова Мощаниця (38,7 тис. грн. – райбюджет, 5,3 тис. грн. – сільський);
– Йосипівка (32,2 тис. грн. – райбюджет, 20,0 тис. грн. – сільський, 10,0 тис. грн. – спонсорські кошти);
– Озірко (40,0 тис. грн. – райбюджет, 1,8 тис. грн. – селищний);
– Новосілки (30,0 тис. грн. – райбюджет, на фото);
– Дермань Перша (18,5 тис. грн. – райбюджет, 40,0 тис. грн. – сільський);
– Дермань Друга (30,0 тис. грн. – райбюджет, 10,0 тис. грн. – сільський).
Вважаю необхідним і надалі спрямовувати фінансовий ресурс на вуличне освітлення наших населених пунктів.
 Ольга Ферар
Софинансирование районного бюджета и сельского.

Особый акцент этого лета пришелся и на освещение населенных пунктов.
С.К.: Когда мы говорим о благах, которые для всех, для всей общины, то в моем понимании это, прежде всего, дороги и уличное освітленняІ если с первым все сложно, ибо это требует значительных средств, хороших подрядчиков и отсутствия коррупции, то с уличным освещением имеем не плохие результатиЦього года за средства районного и местных бюджетов фонари засветились (или в ближайшее время засветятся, потому что где-то работы еще ведутся) на улицах в селах:
– Новая Мощаница (38,7 тыс грн– райбюджет, 5,3 тыс грн– сельский);
– Осиповка (32,2 тыс грн– райбюджет, 20,0 тыс грн– сельский, 10,0 тыс грн– спонсорские средства);
– Озірко (40,0 тыс грн– райбюджет, 1,8 тыс грн– поселковый);
– Новоселки (30,0 тыс грн– райбюджет, на фото);
– Дермань Первая (18,5 тыс грн– райбюджет, 40,0 тыс грн– сельский);
– Дермань Вторая (30,0 тыс грн– райбюджет, 10,0 тыс грн– сельский).
Считаю необходимым и в дальнейшем направлять финансовый ресурс на уличное освещение наших населенных пунктов.
Ольга Ферар..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Металлочерепица наивысшего уровня от компании pervkrov.com.ua
За последние несколько лет металлочерепица стала очень популярной и спрос на нее на рынке заметно вырос. Прежде всего это связано со сложностью некоторых строительных проектов, где кровле необходимо уделить особое внимание. На деле именно битумные кровельные материалы являются самыми востребованными и качественными. В работе они достаточно практичные и при этом готовы прослужить будущему владельцу жилья долгие годы. Делая ставку на долговечность производители данного материала обретают огромную популярность на рынке. Многие начинают интересоват...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8