jtayl.org

Появились первые претенденты на проведение финала чемпионата

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року
Становище команд на 25 липня:
Група «А»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Вікторія» (с.Копитків)
8
7
0
1
18:3
21

2
«Армагедон» (с.Здовбиця)
8
7
0
1
21:7
21

3
СК «Меридіан» (с.Гільча)
8
4
1
3
12:10
13

4
«Dream-team» (с.Новомильськ)
8
2
1
5
9:14
7

5
ДЮСШ (с.Здовбиця)
8
2
1
5
8:22
7

6
«Глинськ» (с.Глинськ)
8
0
1
7
5:17
1

24 липня  в  с. Копитків  на  центральному  стадіоні  проходив  черговий  тур турніру  з  міні-футболу  між командами  сіл Здовбиця, Новомильськ, Гільча Копиткове   та  Глинськ.  Після  першого  матчу   відбулося  урочисте  відкриття турніру . Всіх учасників  змагань  привітали   працівники  культури та   органів  місцевого самоврядування.  Також  добавив  позитивних  емоцій виступ   танцювального   колективу  будинку культури. За оцінками представників суддівської колегії тур у Копиткові заслуговує на те щоб село стало одним із фіналістів на право проведення фінальних ігор турніру та отримання футбольного інвентаря як кращій команді (селу), яка провела відбірковий тур.
Група «В»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
6
5
1
0
12:2
16

2
«Мізоч» (смт.Мізоч)
6
4
1
1
19:7
13

3
«Білашів-1»(с.Білашів)
6
2
2
2
7:5
8

4
«Стеблівка» (с.Стеблівка)
6
2
0
4
8:16
6

5
«Білашів-2»(с.Білашів)
6
0
0
6
2:18
0

 
Група «С»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Шкільна» (м.Здолбунів)
6
5
1
0
20:6
16

2
«Хлібороб» (м.Здолбунів)
6
4
1
1
12:4
13

3
«Неямайка» (м.Здолбунів)
6
3
1
2
14:12
10

4
«Хаос» (с.Богдашів)
6
0
2
4
2:10
2

5
«Хемп-01» (м.Здолбунів)
6
0
1
5
8:24
1

Іншим претендентом на право проведення фіналу є Богдашів, який цього разу забезпечив урочисте відкриття, номера художньої самодіяльності, підготовку поля, присутність медпрацівника, виносної торгівлі та навіть смачної юшки з риби по завершенні змагань. Очевидці кажуть що вагомий внесок в організацію цього туру внесли самі футболісти та члени їх сімей.
Середня результативність чемпіонату становить 3,28 гола за гру
Положення серед бомбардирів:
 

1
Савчук Олександр («Армагедон»)
12

2-4
Холодюк Микола («Хемп-01»), Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»),
7

Савчук Віталій («Мізоч»)
 

5-6
Гриценко Юрій («Хлібороб»), Кухарчук Олександр («Шкільна»)
6

7-8
Сіліхін Павло («Шкільна»), Голуб Вадим («Неямайка»)
5

9-12
Сержанюк Микола (ДЮСШ), Воробюк Олександр («Dream-team»),
4

Сержанюк Олексій, Грогуль Василь, Романюк Микола (всі-«Вікторія»)
 

 
По два попередження мають:
Тимощук Роман («Армагедон»), Хоманець Віктор (СК «Меридіан»),
 Василюк Андрій («Шкільна»), Воробюк Олександр («Dream-team»)
Штрафники: відсутні
 
Група «А»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
в
н
п
р/м
оч
м

1
«Вікторія»
(с.Копитків)

2:1
4:0
3:0
1:0
2:0
 
 
 
 
 
 

3:0
3:1
0:1

2
«Армагедон»
(с.Здовбиця)
1:2

1:0
2:1
2:1
2:1
 
 
 
 
 
 

4:2
6:0
3:0

3
«Dream-team» (с.Новомильськ)
0:4
0:1

2:2
2:1
3:0
 
 
 
 
 
 

2:4
0:1

0:1

4
ДЮСШ
(с.Здовбиця)
0:3
1:2
2:2

2:1
2:5
 
 
 
 
 
 

0:3
0:6
1:0

5
«Глинськ»
(с.Глинськ)
0:1
1:2
1:2
1:2

1:1
 
 
 
 
 
 

1:3
0:3

0:3

6
СК «Меридіан»
 (с.Гільча)
0:2
1:2
0:3
5:2
1:1

 
 
 
 
 
 

1:0

1:0

3:0

 
Група «В»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
в
н
п
р/м
оч
м

1
«Мізоч»
 (смт.Мізоч)

4:2
0:2
0:0
6:1
 
 
 
 
 
 

7:1

2:1

2
«Стеблівка»
 (с.Стеблівка)
2:4

0:3
1:2
1:0
 
 
 
 
 
 

1:7

3:0

3
«Нова Мощаниця»
(с.Нова Мощаниця)
2:0
3:0

1:0
4:1
 
 
 
 
 
 

1:1
1:0

4
«Білашів-1»
(с.Білашів)
0:0
2:1
0:1

3:0
 
 
 
 
 
 

1:2

1:1

5
«Білашів-2»
(с.Білашів)
1:6
0:1
1:4
0:3

 
 
 
 
 
 

0:3
0:1

 
Група «С»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
в
н
п
р/м
оч
м

1
«Неямайка»
(м.Здолбунів)

4:1
2:4
0:3
3:0
 
 
 
 
 
 

4:3

1:1

2
«Хемп-01»
(м.Здолбунів)
1:4

1:4
1:4
1:1
 
 
 
 
 
 

3:4
1:7

3
«Шкільна»
(м.Здолбунів)
4:2
4:1

1:1
2:0
 
 
 
 
 
 

7:1
2:1

4
«Хлібороб»
(м.Здолбунів)
3:0
4:1
1:1

1:0
 
 
 
 
 
 

1:2
2:0

5
«Хаос»
(с.Богдашів)
0:3
1:1
0:2
0:1

 
 
 
 
 
 

1:1

0:2

1 тур 3 липня 2016 р. група «А» с.Здовбиця, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

Матч №1 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   2:1

забиті м’ячі: 13 хв. Більчук Василь, 26 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон») –

18 хв. Піхотін Юрій (ДЮСШ)

Матч №2 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:0

забиті м’ячі: 23 хв. Романюк Микола

Матч №3 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   3:0

забиті м’ячі: 4 хв. Ніверчук Володимир, 24 хв. Воробюк Олександр, 28 хв. Сидорчук Василь

попередження: 12 хв. Шевчук Володимир (СК «Меридіан»)

Матч №4 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2

забиті м’ячі: 18 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 25хв.,27 хв. Савчук Олександр («Армагедон»)

попередження: 24 хв.Тимощук Роман («Армагедон»)

Матч №5 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   2:2

забиті м’ячі: 22 хв.,28 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –

17 хв.,29 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)

попередження: 10 хв. Піхотін Юрій, 24 хв.Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ) –

24 хв. Заяць Олександр («Dream-team»)

Матч №6 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:2

забиті м’ячі: 15 хв. Сержанюк Олексій, 25 хв. Теребійчук Микола

 

2 тур 10 липня 2016 р. група «А» с.Гільча, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №7 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   1:1

забиті м’ячі: 28 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 16 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)

Матч №8 «Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   3:0

забиті м’ячі: 1 хв. Грогуль Василь, 3 хв. Романюк Микола, 10 хв. Ворон Роман

попередження:  13 хв. Кухта Назар, 18 хв. Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ)

Матч №9 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0

забиті м’ячі: 23 хв. Савчук Олександр

попередження: 17 хв. Тимощук Роман («Армагедон»)

Матч №10 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   2:1

забиті м’ячі: 6 хв. Чичик Ігор, 18 хв. Піхотін Юрій (обоє-ДЮСШ) –

23 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол

Матч №11 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2

забиті м’ячі: 9 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») –

19 хв. Солдатов Сергій, 30 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон»)

попередження: 22 хв. Хоманець Віктор, 26 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан»)

Матч №12 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:4

забиті м’ячі: 6 хв. Ткач Валерій, 12 хв.,25 хв. Сержанюк Олексій, 30 Грогуль Василь

попередження: 10 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)

2 тур 10 липня 2016 р. група «В» смт.Мізоч, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №13 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів)   0:0

Матч №14 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2» (с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 1 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») автогол

попередження: 19 хв. Терещук Олег («Стеблівка»)

Матч №15 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 11 хв. Ткачук Андрій

Матч №16 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:4

забиті м’ячі: 8 хв. Терещук Олег, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») –

5 хв. Савчук Віталій, 9 хв. Кондратюк Іван, 11 хв. Нестерук Андрій, 23 хв. Матяк Руслан (всі-«Мізоч»)

попередження: 15 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)

Матч №17 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:4

забиті м’ячі: 11 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») –

3 хв. Головай Олег, 6 хв., 26 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Ткачук Андрій (всі-«Нова Мощаниця»)

2 тур 10 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №18 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   1:0

забиті м’ячі: 16 хв. Левечко Павло

попередження: 9 хв. Гриценко Юрій, 28 хв. Безменський Дмитро (обоє»Хлібороб») –

18 хв. Дубич Віктор («Хаос»)

Матч №19 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:1

забиті м’ячі: 4 хв. Удодік Павло, 9 хв. Горобюк Володимир, 20 Кухарчук Олександр,

26 хв. Сіліхін Павло (всі-«Шкільна) – 17 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)

попередження: 5 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна»)

Матч №20 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   3:0

забиті м’ячі: 4 хв. Олексенко Максим, 9 хв. Голуб Вадим, 25 хв. Почтовий Сергій

Матч №21 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 4 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 11 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)

попередження: 13 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

Матч №22 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:4

забиті м’ячі: 5 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») –

1 хв.,10 хв. Голуб Вадим, 12 хв. Панюк Ярослав, 20 хв. Олексенко Максим (всі-«Неямайка»)

3 тур 17 липня 2016 р. група «А» с.Глинськ, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

Матч №23 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:2

забиті м’ячі: 8 хв. Романець Василь («Глинськ») –

11 хв. Заяць Олександр, 13 хв. Баран Нікіта (обоє-«Dream-team»)

попередження: 10 хв. Шолудько Роман, 29 хв. Романець Василь (обоє-«Глинськ»)

Матч №24 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:2

забиті м’ячі:10 хв. Савчук Олександр («Армагедон») – 21 хв.,25 хв. Грогуль Василь («Вікторія»)

попередження: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)

вилучення: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія») – друге попередження у матчі

Матч №25 ДЮСШ (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:5

забиті м’ячі:5 хв.,14 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –

3 хв. Чубок Валерій, 12 хв. Махлюк Юрій, 14 хв. Гугайло Олександр (всі-СК «Меридіан»),

16 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол, 25 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)

попередження: 8 хв. Махлюк Юрій (СК «Меридіан»)

Матч №26 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:3

забиті м’ячі:9 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») –

2 хв. Сержанюк Олексій, 14 хв.21 хв. Романюк Микола (обоє-«Вікторія»)

попередження: 8 хв. Сержанюк Олексій («Вікторія»)

Матч №27 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0

забиті м’ячі: 2 хв. Гугайло Олександр

попередження: 26 хв. Чубок Валерій (СК «Меридіан»),

Матч №28 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   0:6

забиті м’ячі: 7 хв.,22 хв.,27 хв.,29 хв. Савчук Олександр, 9 хв. Тимощук Роман, 28 хв. Чичик Роман

3 тур 17 липня 2016 р. група «В» с.Білашів, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №29 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:1

забиті м’ячі: 16 хв. Корольчук Богдан, 18 хв. Самчук Влас (обоє-«Білашів-1») –

17 хв. Устянчук Володимир («Стеблівка»)

попередження: 30 хв. Устянчук Андрій, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка»)

Матч №30 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   0:2

забиті м’ячі: 8 хв.,20 хв. Ткачук Андрій

попередження: 16 хв. Савчук Віталій («Мізоч») – 6 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)

Матч №31 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Білашів-2» (с.Білашів)   3:0

забиті м’ячі: 8 хв.,13 хв. Самчук Влас, 29 хв. Лебедюк Максим

попередження: 22 хв. Наджук Олег («Білашів-2»)

вилучення: 25 хв. Наджук Олег («Білашів-2») – друге попередження у матчі

Матч №32 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   3:0

забиті м’ячі: 15 хв.,30 хв. Ткачук Андрій, 30 хв. Власюк Володимир

попередження: 15 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)

Матч №33 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:6

забиті м’ячі: 26 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») –

6 хв.,20 хв. Савчук Віталій, 16 хв. Кондратюк Іван, 22 хв. Нестеренко Олександр, 27 хв. Матяк Руслан,

28 хв. Наумюк Олексій (всі-«Мізоч»)

3 тур 17 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №34 «Хаос» (с.Богдашів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   0:2

забиті м’ячі: 7 хв. Василюк Андрій, 12 хв. Кухарчук Олександр

попередження: 6 хв. Шевчук Андрій («Хаос») – 28 хв. Горобюк Володимир («Шкільна»)

Матч №35 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   3:0

забиті м’ячі: 2 хв.,3 хв. Гриценко Юрій, 30 хв. Приступа Юрій

Матч №36 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 13 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 4 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01»)

попередження: 5 хв. Скорий Олександр («Хаос») – 25 хв. Мельничук Олег («Хемп-01»)

вилучення: 26 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – друге попередження у матчі

Матч №37 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   2:4

забиті м’ячі: 4 хв. Почтовий Сергій, 13 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») –

10 хв. Панюк Ярослав («Неямайка») автогол, 18 хв. Сіліхін Павло, 18 хв. Василюк Андрій,

30 хв. Кухарчук Олександр (всі-«Шкільна»)

попередження: 12 хв. Нягов Влад («Шкільна»)

Матч №38 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:4

забиті м’ячі: 10 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01») –

6 хв. Соборський Олександр, 9 хв. Мазярко Олег, 13 хв.,20 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб»)

попередження: 25 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

4 тур 24 липня 2016 р. група «А» с.Копитків, арбітр Гудима Олег (м.Здолбунів)

Матч №39 «Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   0:1

забиті м’ячі: 28 хв. Хоманець Віктор

попередження: 27 хв. Хоманець Віктор (СК «Меридіан»)

Матч №40 «Dream-team» (с.Новомильськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   0:1

забиті м’ячі: 20 хв. Вакуліч Олексій («Dream-team») автогол

попередження: 14 хв. Самолюк Микола, 18 хв. Воробюк Олександр (обоє-«Dream-team») –

26 хв. Кравченко Василь (ДЮСШ)

Матч №41 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   +:- (3:0 т.р.)

Матч №42 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   -:+ (0:3 т.р.)

Матч №43 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Глинськ» (с.Глинськ)  +:- (3:0 т.р.)

Матч №44 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   2:4

забиті м’ячі: 1 хв. Воробюк Олександр, 3 хв. Горчак Святослав  (обоє-«Dream-team») –

4 хв.,19 хв. Савчук Олександр, 18 хв. Більчук Василь, 23 хв. Солдатов Сергій  (всі-«Армагедон»)

попередження: 22 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)

4 тур 24 липня 2016 р. група «В» с.Нова Мощаниця, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №45 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:2

забиті м’ячі: 2 хв. Корольчук Богдан («Білашів-1») –

7 хв. Наумюк Олексій, 15 хв. Савчук Віталій (обоє-«Мізоч»)

Матч №46 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   0:3

забиті м’ячі: 4 хв.,15 хв. Михалюк Сергій, 22 хв. Наумюк Володимир

Матч №47 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:1

забиті м’ячі: 28 хв. Павлюк Іван («Білашів-1») – 8 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)

Матч №48 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   7:1

забиті м’ячі: 1 хв.,25 хв.,27 хв. Савчук Віталій, 5 хв. Нестерук Андрій, 6 хв. Оманадзе Дмиро,

13 хв. Кондратюк Іван, 20 хв. Внуков Михайло (всі-«Мізоч») – 23 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка»)

попередження: 11 хв Нестеренко Олександр («Мізоч»)

Матч №49 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-2» (с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 20 хв. Головай Олег

попередження: 21 хв. Климюк Олександр («Нова Мощаниця»)

4 тур 24 липня 2016 р. група «С» с.Богдашів , арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №50 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:2

забиті м’ячі: 3 хв. Гриценко Юрій, 11 хв Левечко Павло

попередження: 18 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

Матч №51 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:7

забиті м’ячі: 22 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») – 4 хв.,13 хв. Козачук Іван,

10 хв.,17 хв. Сіліхін  Павло (обоє-«Шкільна»), 13 хв. Баланович Олександр («Хемп-01») авто гол,

16 хв. Кухарчук Олександр, 24 хв. Лопуга Олег (обоє-«Шкільна»)

попередження: 7 хв. Василюк Андрій («Шкільна»)

Матч №52 «Хаос» (с.Богдашів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 25 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 13 хв. Панюк Ярослав («Неямайка»)

попередження: 10 хв Демко Володимир («Неямайка»)

Матч №53 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:2

забиті м’ячі: 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна») авто гол – 13 хв. Кухарчук Олександр,

24 хв. Сіліхін Павло (обоє-«Шкільна»)

попередження: 6 хв. Іванцов Олександр («Хлібороб») – 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна»)

Матч №54 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:3

забиті м’ячі: 7 хв.,29 хв. Голуб Вадим, 17 хв. Почтовий Сергій,

27 хв. Євтушок Сергій (всі-«Неямайка») – 10 хв.,20 хв.,28 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)

Милян Сергій, голова ЗРФФ
zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Компания "Адвентум Технолоджис", входящая в Группу компаний "Текстайм", ввела в эксплуатацию новое предприятие, специализирующееся на производстве тканей с полимерным покрытием и ламинированных материалов. Производство создано в составе особой экономической зоны (ОЭЗ) и индустриального парка "Узловая" в Тульской области. Оборудование и технологии предоставлены, как российскими производителями, так и партнерами "Текстайм" - компаниями Concordia Textiles NV (Бельгия) и Carrington Workwear Ltd. (Великобритания). Вложения в проект превысили отметк...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7