jtayl.org

Первый шаг к ненависти – итоги декларирования

Хеллоуін вдався, все повилазило. Кому годинник на св.Миколая, кому трильйон під подушку, кому церкву у приватну власність, а хтось всерйоз показує 7 кв.м житла. Тепер на часі Новий рік і Різдво, може б то свято хто ще влаштував – відставку уряду повним складом, нові парламентські вибори.
Мільйонні статки, нерухомість, власні храми, колекційні вина, картини – все це обличчя вищої української влади. Влади в країні де 70% людей отримують субсидії, а отже офіційно цією державою визнані злиднями.
Соцмережі дуже влучно і по ділу глузують як над надстатками декларантів вищої ланки управління країною так і їхнім стьобом над системою декларування.
Як вірити словам таких людей, які розробляють Програми подолання бідності, не відчуваючи її?
Як сприймати після цих декларацій двомісячні затримки зарплати через те, що якісь неуки в мінфіні не подали необхідні документи до ВРУ, а ті не поцікавились чи ще не повиздихали на місцях держслужбовці протягом тих двох місяців?
Як боротися із несплатою акцизу в районі і відповідати на питання підприємців, про мільйони в деклараціях з яких хотілось би побачити і виписки з реєстрів сплати податків?
Яке право матимуть  самі генеральні прокурори і самі внутрішні міністри ініціювати розслідування коли після героїчних сторінок із відсидками, еміграціями, утисками, лікуваннями, нині не можуть дати відповідей про рюкзаки синів для армії, вісім квартир на бухгалтершу, колекційні вина у погребах?
Знаєте, для чого нова влада України декларує трильйони готівки, яка може замінити держбюджет країни? Для того, щоб убезпечити собі алібі на всі майбутні хабарі. Для того щоб не виникало запитань за які гроші вони обідають у ресторанах пятизіркових готелей за кордоном, за що заправляють свої автопарки не Таврій і не Ланосів.
Хтось із них був все життя на держслужбі, хтось прийшов з бізнесу. Декларування мало. Потрібне підтвердження нажитого. Отримував дивіденти, прибутки, зарплату – добре, покажи де, коли і чи підприємство сплачувало податки. Не готов показати – ласкаво просимо до нової національно програми  “Стіночка”.
Закритий клуб новітніх золотобатонників із шоколадною начинкою цим декларуванням не тільки виконав вимогу європейської спільноти, а й показав те, про що всі здогадувались. На фоні цих декларацій розвод лохів від циган і карманників виглядає вже як аматорство. За справу беруться справжні професіонали, для інших -субсидія.
Очікувати ненависті, непокори, спалаху невдоволення можна вже найближчим часом, адже це тільки початок.  І навряд чи сам факт розслідування одними, керованими такими самими статків інших, вдовольнить суспільство і заспокоїть.
Попереду зима, а ми знаємо якими неспокійними вони бувають в Україні, або політика економічного егоцентризму перейде до персоніфікованого вигляду “Аби мені вижити, а на всіх решту начхати”. За цим стоять крадіжки, цинічні пограбування, опір поліції, низька виконавча дисципліна на роботі.
В мережі лунають заклики визначити ці задекларовані статки – позиченим державою Україна декларантам з вимогою обов’язкового повернення. Можна із процентами. Термін повернення настав.
Ще кажуть, що нарешті люди визначились із політичними симпатіями до партійної еліти, що представлена у ВРУ, вони ненавидять усіх, відтепер однаково. Коли в сільраді депутат забув повідомити що його питання розглядається і йому виділяють земельну ділянку, то завтра прийде прокурорська шпана і буде вам довго прочищати мізки за конфлікт інтересів, а коли 450 депутатів Верховної ради голосують за підняття самим собі зарплати то виявляється ніякого конфлікту не має.
Пора від золотобатонної ери, з безграмотними губернаторами, які за 6 хвилин проходять тести і стають переможцями конкурсного відбору, з боротьбою із громадськими активістами, з відкинутим досвідом вмілих управлінців не зі столиці, розумом випускників західних ВНЗ, розривами у зарплаті між керівником Укрзалізниці, Укрпошти, НБУ, і рядовими поштарями, слюсарями в сотні разів, яка як виявилось досі триває, переходити до відкритого суспільства де цінуються розум, здатність створювати, відповідально розпоряджатись.
Віри в то мало. Вигнати ще сили в народу знаходяться, а от на їх місце достойників не знаходиться. Бо їх одразу має зайти критична маса, яка змінить стиль, підхід, систему. Нові обличчя, як виявилось лише тимчасово можуть прикрашати її, а потім йдуть…шукати свій батон.
Не все пропало, не все зрада, все в наших руках. Але відчуття непідйомності побільшало..
Європа дізналася що в нас є гроші і подумає чи давати нам кредити.
Нових, справжніх бізнесменів і політиків змішають зі старими і покажуть що нового і справжнього не існує.
Нові декларації-нові наводки для криміналу.
Багатим бути не соромно, якщо це чесно зароблені гроші, соромно бути бідним, соромно працювати над створенням заможного суспільства але збагатитися лише самому.
Не виключено що з 1 листопада хтось випадково стане мільйонером, а хтось не дорахується задекларованого – до системи довіри як не було так і немає,…і до електронної теж)

Срок возврата наступил.
Еще говорят, что люди наконец определились с политическими симпатиями к партийной элиты, которая представлена в ВРУ, они ненавидят всех, отныне однаковоКоли в сельсовете депутат забыл сообщить, что его вопрос рассматривается и ему выделяют земельный участок, то завтра придет прокурорская шпана и будет вам долго прочищать мозги за конфликт интересов, а когда 450 депутатов Верховной рады голосуют за поднятие самим себе зарплаты то оказывается никакого конфликта не имеет.
Пора от золотобатонної эры, с безграмотными губернаторами, которые за 6 минут проходят тесты и становятся победителями конкурсного отбора, с борьбой с общественными активистами, с отброшенным опытом умелых управленцев не из столицы, умом выпускников западных ВУЗОВ, разрывы в зарплате между руководителем Укрзализныци, Укрпочты, НБУ, и рядовыми почтальонами, слесарями в сотни раз, которая как оказалось до сих пор продолжается, переходить к открытому обществу, где ценятся ум, способность создавать, ответственно распоряжаться.
Веры в то малоВигнати еще силы у народа находятся, а вот на их место достойных не знаходитьсяБо их сразу должен зайти критическая масса, которая изменит стиль, подход, системуНові лицо, как оказалось только временно могут украшать ее, а потом уходят...искать свой батон.
Не все пропало, не все измена, все в наших рукахАле ощущение непідйомності прибавилось..
Европа узнала что у нас есть деньги и подумает давать нам кредиты.
Новых, настоящих бизнесменов и политиков смешают со старыми и покажут что нового и настоящего не существует.
Новые декларации-новые наводки для криминала.
Богатым быть не стыдно, если это честно заработанные деньги, стыдно быть бедным, стыдно работать над созданием процветающего общества но обогатиться только самому.
Не исключено, что с 1 ноября кто-то случайно станет миллионером, а кто-то не досчитается задекларированного – к системы доверия как не было так и нет...и в электронной тоже)
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Свиноводческий комплекс, расположенный в селе Мечетке, открылся 1 декабря и стал шестым по счету объектом, создаваемым "Агроэко" а рамках создания крупного свиноводческого холдинга, который будет включать в себя 6 свиноводческих комплексов. "Мечетский" свинокомплекс занимает площадь около 34 тысяч квадратных метров. В нем предусмотрено 10 производственных цехов. Мощность комплекса такова, что реализация продукции составит 80 тысяч голов за 1 год. А общая мощность всего холдинга с вводом объекта в Мечетке увеличится до показателя 150 000 тонн мя...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8