jtayl.org

Первая проба дорожки и велоСТО от народного депутата

Проект громадський активістів щодо облаштування велостежки все більше набирає обертів. Активісти вже придумали назву стежки “Екополіс”, а 23 серпня на старті тренувального заїзду, зібралося більше десятка велолюбителів та депутатів і керівників, що долучаються до допомоги проекту. Завітав на подію і народний депутат України Олександр Дехтярчук, який в допомогу велолюбителям подарував дві станції підкачки коліс та дрібного ремонту велосипедів. Одна зі СТО встановлена підприємцем Любов Ридош. Пані Люба сприяла і нанесенню розмітки і назви стежки, придбавши фарбу та пензлі. Інша мініСТО розміщена поблизу РДА, оскільки саме ці місця набрали найбільшу кількість голосів під час інтернет-голосування на сайті ЗС. Встановити цю підкачку допомогли працівники КП УМКА.
Старт доріжки знаходиться у гідропарку Здолбунова
Перша мініСТО готова до роботи 
Після коротких промов велосипедисти рушили маршрутом.
Ну і що що я на маленькому ровері, я теж хочу проїхатися :)
Друга мініСТО біля РДА
На місцях зупинок по маршруту
Всі бажаючі можуть долучитися допомогти в облаштуванні велостежки і разом  долати кілометри доріг, зупиняючись у власноруч впорядкованих місцях.
фото Світлана Гнатюк
Проект общественный активистов по обустройству велостежки все больше набирает обертівАктивісти уже придумали название тропы “Экополис”, а 23 августа на старте тренировочного заезда, собралось больше десятка велолюбителей и депутатов и руководителей, которые приобщаются к помощи проектуЗавітав на событие и народный депутат Украины Александр Дехтярчук, в помощь велолюбителям подарил две станции подкачки колес и мелкого ремонта велосипедівОдна СТО установлена предпринимателем Любовь РидошПані Люба способствовала и нанесению разметки и названия тропы, приобретя краску и пензліІнша мініСТО размещена вблизи РГА, поскольку именно эти места набрали наибольшее количество голосов во время интернет-голосования на сайте ВС..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Строящийся в Ульяновске завод известного производителя шин для автомобилей - компании Bridgestone - выйдет на проектную мощность не в 2019-м году, как планировалось ранее, а уже в 2018-м. Об этом заявили представители Bridgestone. Отметим, что проектная мощность нового завода составляет 12 000 единиц продукции в стуки. В настоящее время на предприятии производятся тестовые испытания производственного оборудования. Параллельно в Bridgestone планируют продавать в России шины под маркой Firestone, начиная уже с этого года. Продукция Firestone от...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7