jtayl.org

Отчетный концерт в Мизоче: История не закончится в 35...!

10 квітня 2016 року – весняний теплий сонячний день, дуже радісний та святковий як для учнів та викладачів Мізоцької музичної школи, так і для громади Мізоча. Адже сьогодні колектив школи звітується про роботу за 2015-2016 навчальний рік так і за 35 річний історичний термін. Цього року школа відзначає 35 річчя від дня заснування. Тож багато хвилювань в підготовці до свята, творчих колективів до виступу перед батьками учнів, громадою Мізоча та запрошеними поважними гостями. На святі були присутні Стеценко Елеонора Анатоліївна – начальник відділу культури Здолбунівської райдержадміністрації, Моторний Олексій Олександрович – директор Здолбунівської музичної школи, Гапончак Тетяна Степанівна – в.о.директора Здолбунівського районного будинку культури, Герасимчук Мирослава Ігорівна – художній керівник Здолбунівського районного будинку культури, Тимощук Олег Олександрович – директор Здолбунівського краєзнавчого музею, Овсійчук Раїса Андріївнвна – директор Мізоцького НВК, Бідюк Володимир Юрійович – директор Мізоцького будинку школярів та юнацтва, директор Мізоцького будинку культури Овдіюк Надія Миколаївна, художній керівник Мізоцького БК Одарчук Надія Василівна.

Традиційно концертну програму звіту школи розпочав учнівський хор веселими мажорними піснями «Мрії збуваються» та «Мандрівна лічилка», керівник Ірина Мариніна, концертмейстер Наталія Феськова. Дует гітаристів у складі учнів випускних класів музичної школи Юрія Семенченка та Віталія Глембоцького, клас викладача Устянчука В.П., виконали музичний твір композитора С.Рахманінова «Італійська полька».
Хвилююче і з трепетом в душі було слухати виступ одних з наймолодших учасників дійства, двох сестричок Наталочки Мацюк (сопілка 2 клас) та Ольги Мацюк (1 клас бандура) у виконанні яких прозвучали музичні п’єски А.Грицая «Пісня юного бандуриста» та на слова В.Волгіної, муз. Л.Філіпенка «Веселі чобітки»

Продовжили концертну програму учнівський ансамбль баяністів у складі Надії Тимощук, Олександра Головчака, Єремії Корольчука та Віктора Устянчука, керівник Віктор Устянчук, які виконали музичні п’эси композитора Є Дербенко «Баяніст грає джаз» та К.Гарделя «Танго».
Тепло сприйняв глядач виступ учнівського вокального тріо у складі Юлії Лук’янчук, Ірини Голуб та Катерини Осік з жартівливою веселою піснею «Молодичка», керівник Мирослава Мосейчук, концертмейстер Наталія Гаврилюк.

Дуже цікаво і несподівано прозвучав музичний твір Рольфа Ловланда «Пісня таємного саду» у поєднанні музичних інструментів бандури та кларнета у виконанні учениці 6 класу Лис Єлизавети (бандура, клас викладача, старшого викладача Ковальчук Ж.В.) та учениці 5 класу Котюк Катерини (кларнет, клас викладача Захарчука М.А.).
З захопленням глядач сприйняв виступ учениці 7 класу Голуб Ірини з піснею Тіни Кароль «Намалюю тобі зорі», яка виконала її під власний супровід на фортепіано (керівники Наталія Феськова та Ірина Мариніна).

З теплим ніжним трепетом в серцях глядач сприйняв виступ маленьких чарівних музикантів-кобзариків. В програмі їх виступу, яку вони присвятили героям-землякам, захисникам нашої батьківщини України, учасникам бойових дій на сході України була виконана пісня на слова К.Кирян, муз. В.Ведмедері «Деревце роду» та сучасний музичний твір Р.Раміреса «Жайвір», який цікаво і ефектно прозвучав в поєднанні ансамблю бандуристів з фортепіано, керівник старший викладач Ковальчук Жанна Василівна, концертмейстер Наталія Луцюк.

Порадував своїм виступом переможець обласного огляду-конкурсу 2015 учнівський ансамбль старших класів піснею на слова Т.Шевченка, муз. Е.Емакової «За сонцем хмаронька пливе», керівник Мирослава Мосейчук, концертмейстер Наталія Гаврилюк.
Колектив молодого викладача Гефтера Олександра Володимировича, дипломант Всеукраїнського фестивалю «Мереживо» учнівський ансамбль гітаристів у складі Владислава Іваницького, Іллі Купчика, Іллі Медведя та Олександра Гефтер не залишив байдужими присутніх у глядацькому залі Мізоцького будинку культури. Своїм виконанням музичного твору Р.Гомеса «Романса» та Жан Жака Мільто «Бастильський блюз», соло на губній гармоніці Микола Оксенчук, викликали бурхливі оплески та овації.
Гарячу підтримку залу отримали вихованці Ірини Мариніної учнівський вокальний ансамбль молодших класів з піснею «Ми разом».
З вітальним словом виступив директор музичної школи, який вручив грамоти учням за активну участь в творчих колективах школи, в обласних оглядах-конкурсах та звітному концерті, і з нагоди 35-річчя від дня заснування Мізоцької державної музичної школи. З вітатальним словом виступила директор Мізоцького НВК Овсійчук Раїса Андріївна.

Другу частину звітного концерту продовжили виступи вчительських творчих колективів музичної школи, яку відкрили переможець обласного огляду-конкурсу 2015, дипломант ІІІ ступеню Всеукраїнського фестивалю «Мереживо» 2015 вчительське тріо бандуристів у складі Жанни Ковальчук, Мирослави Мосейчук та Наталії Гаврилюк, керівник старший викладач Жанна Ковальчук виконанням пісні на слова В.Івасюка, муз. В.Громцева «Жовтий лист», чим викликали бурхливі, гарячі оплески та овації.
На свято були запрошені і були присутні перший директор Мізоцької музичної школи Вознюк Віктор Петрович (1981-1986), Денищук Світлана Василівна (1999-2000рр), та інші вчителі, котрі працювали в свій час викладачами школи. Для них були вручено Подяки за плідну працю в часи заснування, становлення і розвиток школи та з нагоди 35-річчя від дня заснування школи.
Викладачів минулих років, котрі теж внесли свою частку у вихованні підростаючого покоління та розбудову школи і не змогли приїхати на свято з різних причин, були згадані теплими вдячними словами. Велика подяка також приватному підприємцю, депутату районної раду Андріюку Олександру Моісеєвичу, який вніс свою левову частку у підвищення матеріально-технічної бази, а саме благоустрою прибудинкової території та матеріальну підтримку учнів, учасників обласних оглядів-конкурсів та фестивалів всіх рівнів. Для них присвятили свій виступ дует випускників, а тепер викладачів нашої школи подружжя Людмила Устянчук (фортепіано) та Віктор Устянчук (баян), які виконали музичний твір Артура Полонського «Фокстрот» у власному аранжуванні для баяна і фортепіано.

Згадали теплими словами та хвилиною мовчання талановитих музикантів,неперевершених викладачів Довгомелю Марію Савівну, Кальчука Кіндрата Яковича, Дуба Ярослава Івановича, котрі віддали в свій час багато нашій школі, але пішли з нашого життя у вічність. В пам’ять про дорогих серцю людей прозвучала неперевершена “Пасакалія» Рольфа Ловланда у виконанні викладачів Ірини ІзотовоЇ (скрипка), Миколи Захарчука (кларнет), Наталії Луцюк (фортепіано).

Окрасою нашого свята став виступ переможця обласного огляду-конкурсу 2015 вчительського вокального ансамблю, керівник Наталія Луцюк, концертмейстер Наталія Феськова, у виконанні яких прозвучали дві пісні на слова М.Мельничука, муз. Л.Лепешка «Журавлина» та на слова Г.Григорака, муз. М.Мафтуляка «Синьоока доленько».
Слідуючим номером програми став емоційний, віртуозний, мажорний виступ дипломанта І ступеню Всеукаїнського фестивалю «Мереживо-2015», фіналіста гала-концерту переможців цього ж фестивалю, вчительського ансамблю народної музики, у виконанні яких прозвучали «Народні українські мелодії» в обробці І.Ізотової та блискавичний віртуозний твір А.Аранова в аранжуванні К.Крикончука «Кумоньки». Зал будинку культури вибухнув оплесками та оваціями.

Завершили свою програму Звітного концерту виступом учнів, які виконали фінальну пісню на слова Тіни Кароль та Миколи Бровченка, муз. Т.Кароль «Україна – це ти»
В кінці дійства з вітальним словом виступила начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко.
Тож 35 років – це вже історія. Нехай вона не закінчується ні в 35, ні 45 і ні в 100-річчя, а дружний колектив висококваліфікованих професіоналів музикантів впишуть в неї іще не одну сторінку і на многії літа. Адже кожній людині, генетично закладено певні нахили та вподобання, – математика, хімія, географія, історія, фізкультура і спорт, музично-мистецькі, і вона має право на самореалізацію. І учні музичних шкіл, з музичними нахилами та вподобаннями, неперевершеними талантами не в меншій мірі, як будь хто мають право на втілення своїх мрій, бажань в життя, як і діти з метематичними, біологічними чи іншими вподобаннями. Тож, нехай будуть вони маленькими артистами, вийшовши музично підготовленими на сцену, щоб показати свої таланти перед своїми батьками, дідусями та бабусями, перед друзями та ровесниками. Можливо, хтось з них обере сцену на все життя.

Вся музика, яка звучить навколо нас в нашому житті, в автобусах де ми їдемо на роботу, у власних автомобілях, в комп’ютерах та мобільних телефонах, на святкових, урочистих концертах та заходах, фестивалях, конкурсах, весіллях, ювілеях починається тут – в музичній школі в першому класі, з першої нотки, з першого невпевнено-виконаного звуку.
Всім велика щира подяка за підтримку нашої школи як моральну так і матеріальну.
Тож будемо писати історію свого співучого, мистецького краю разом, згуртувавшись…!
Для них были вручены Благодарности за плодотворный труд во времена основания, становление и развитие школы и по случаю 35-летия со дня основания школы.
Преподавателей прошлых лет, которые тоже внесли свою лепту в воспитании подрастающего поколения и развитие школы и не смогли приехать на праздник по разным причинам, были упомянуты теплыми благодарными словамиВелика благодарность также частному предпринимателю, депутату районного совет Андріюку Александру Моісеєвичу, который внес свою львиную долю в повышение материально-технической базы, а именно благоустройства придомовой территории и материальную поддержку учащихся, участников областных смотров-конкурсов и фестивалей всех рівнівДля них посвятили свое выступление дуэт выпускников, а теперь преподавателей нашей школы супруги Людмила Устянчук (фортепиано) и Виктор Устянчук (баян), которые исполнили музыкальное произведение Артура Полонского «Фокстрот» в собственной аранжировке для баяна и фортепиано.

Вспомнили теплыми словами и минутой молчания талантливых музыкантов,непревзойденных преподавателей Довгомелю Марию Савичну, Кальчука Кондрата Яковлевича, Дуба Ярослава Ивановича, которые отдали в свое время много нашей школе, но ушли из нашей жизни в вічністьВ память о дорогих сердцу людей прозвучала великолепная “Пасакалія» Рольфа Ловланда в исполнении преподавателей Ирины ІзотовоЇ (скрипка), Николая Захарчука (кларнет), Натальи Луцюк (фортепиано).

Украшением нашего праздника стало выступление победителя областного смотра-конкурса 2015 учительского вокального ансамбля, руководитель Наталья Луцюк, концертмейстер Наталья Феськова, в исполнении которых прозвучали две песни на слова Н.Мельничука, музЛ.Лепешка «Клюква» и на слова Г.Григорака, музМ.Мафтуляка «Синеглазка доленько».
Следующим номером программы стал эмоциональный, виртуозный, мажорное выступление дипломанта i степени Всеукаїнського фестиваля «Кружево-2015», финалиста гала-концерта победителей этого же фестиваля, учительского ансамбля народной музыки, в исполнении которых прозвучали «украинские Народные мелодии» в обработке И.Ізотової и молниеносный виртуозное произведение А.Аранова в аранжировке К.Крикончука «Кумоньки»Зал дома культуры взорвался аплодисментами и овациями.

Завершили свою программу Отчетного концерта выступлением учащихся, которые исполнили финальную песню на слова Тины Кароль и Николая Бровченко, музТ.Кароль «Украина – это ты»
В конце действа с приветственным словом выступила начальник отдела культуры и туризма Здолбуновской райгосадминистрации Элеонора Стеценко.
Так что 35 лет – это уже історіяНехай она не заканчивается ни в 35, ни 45 и ни в 100-летие, а дружный коллектив высококвалифицированных профессионалов музыкантов впишут в нее еще не одну страницу и на многие літаАдже каждому человеку, генетически заложены определенные наклонности и предпочтения, – математика, химия, география, история, физкультура и спорт, музыкально-художественные, и она имеет право на самореалізаціюІ ученики музыкальных школ, с музыкальными наклонностями и предпочтениями, непревзойденными талантами не в меньшей степени, как любой кто имеют право на воплощение своих мечтаний, желаний в жизни, как и дети с метематичними, биологическими или другими вподобаннямиТож, пусть они будут маленькими артистами, выйдя музыкально подготовленными на сцену, чтобы показать свои таланты перед своими родителями, дедушками и бабушками, перед друзьями и ровесникамиМожливо, кто-то из них выберет сцену на всю жизнь.

Вся музыка, которая звучит вокруг нас в нашей жизни, в автобусах где мы едем на работу, в собственных автомобилях, в компьютерах и мобильных телефонах, на праздничных, торжественных концертах и мероприятиях, фестивалях, конкурсах, свадьбах, юбилеях начинается здесь – в музыкальной школе в первом классе, с первой нотки, с первого неуверенно-выполненного звука.
Всем большая искренняя благодарность за поддержку нашей школы как моральную так и материальную.
Поэтому будем писать историю своего певучего, художественного края вместе, объединившись...!..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Аренда компрессора с бетоноломами
Демонтаж бетонных покрытий, как вне помещений, так и внутри, требуется обязательного использования специального оборудования. При этом, не каждая строительная или ремонтная компания имеет в своей собственности специальное оборудование и технику. В данном случае лучше воспользоваться такой услугой, как аренда компрессора с бетоноломами, позволяющая сэкономить не только ценное время, но и значительную часть бюджета. Преимущества Как известно бетоноломы, которыми оснащены современные строительные компрессоры, отличаются высоким уровнем мощности. В...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8