jtayl.org

Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року
Становище команд після групових змагань:
Група «А»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Вікторія» (с.Копитків)
10
8
1
1
23:5
25

2
«Армагедон» (с.Здовбиця)
10
8
1
1
23:7
25

3
СК «Меридіан» (с.Гільча)
10
5
1
4
16:12
16

4
ДЮСШ (с.Здовбиця)
10
2
2
6
9:27
8

5
«Dream-team» (с.Новомильськ)
10
2
1
7
12:21
7

6
«Глинськ» (с.Глинськ)
10
1
2
7
8:19
5

 
Група «В»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
8
6
2
0
17:6
20

2
«Мізоч» (смт.Мізоч)
8
5
2
1
26:9
17

3
«Білашів-1»(с.Білашів)
8
4
2
2
14:7
14

4
«Стеблівка» (с.Стеблівка)
8
2
0
6
11:22
6

5
«Білашів-2»(с.Білашів)
8
0
0
8
3:27
0

 
Група «С»

№п/п
команди
І
В
Н
П
Р/М
ОЧ

1
«Шкільна» (м.Здолбунів)
8
7
1
0
24:8
22

2
«Хлібороб» (м.Здолбунів)
8
5
1
2
21:8
16

3
«Неямайка» (м.Здолбунів)
8
4
1
3
17:15
13

4
«Хемп-01» (м.Здолбунів)
8
1
1
6
12:33
4

5
«Хаос» (с.Богдашів)
8
0
2
6
4:14
2

 
Середня результативність чемпіонату становить 3,43 гола за гру
Положення серед бомбардирів:

1-2
Гриценко Юрій («Хлібороб»), Савчук Олександр («Армагедон»)
12

3-4
Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»), Савчук Віталій («Мізоч»)
9

5
Кухарчук Олександр («Шкільна»)
8

6
Холодюк Микола («Хемп-01»)
7

7
Власюк Володимир («Нова Мощаниця»)
6

8-12
Сіліхін Павло («Шкільна»), Голуб Вадим («Неямайка»), Грогуль Василь,
5

Романюк Микола (обоє-«Вікторія»), Корольчук Богдан («Білашів-1»)
 

 
По два попередження мають:
Тимощук Роман («Армагедон»), Хоманець Віктор (СК «Меридіан»),
Василюк Андрій, Горобюк Володимир (обоє-«Шкільна»),
Ткачук Андрій (Нова Мощаниця»), Матяк Руслан («Мізоч»)
Штрафники: перед півфінальними турами відсутні
 
*перед фінальним туром всі попередження гравців будуть скасовані,
але будуть враховані вилучення отримані гравцями у півфінальних турах
 
Чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу 2016 року
Група «А»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
в
н
п
р/м
оч
м

1
«Вікторія»
(с.Копитків)

2:1
2:0
3:0
4:0
1:0
8
1
1
23:5
25
1

0:0
0:1
3:0
5:2
3:1

2
«Армагедон»
(с.Здовбиця)
1:2

2:1
2:1
1:0
2:1
8
1
1
23:7
25
2

0:0
2:0
6:0
4:2
3:0

3
СК «Меридіан»
(с.Гільча)
0:2
1:2
 
5:2
0:3
1:1
5
1
4
16:12
16
3

1:0
0:2
4:0
1:0
3:0

4
ДЮСШ
(с.Здовбиця)
0:3
1:2
2:5

2:2
2:1
2
2
6
9:27
8
4

0:3
0:6
0:4
1:0
1:1

5
«Dream-team» (с.Новомильськ)
0:4
0:1
3:0
2:2

2:1
2
1
7
12:21
7
5

2:5
2:4
0:1
0:1
1:2

6
«Глинськ»
(с.Глинськ)
0:1
1:2
1:1
1:2
1:2

1
2
7
8:19
5
6

1:3
0:3
0:3
1:1
2:1

 
Група «В»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
в
н
п
р/м
оч
м

1
«Нова Мощаниця»
(с.Нова Мощаниця)

2:0
1:0
3:0
4:1
6
2
0
17:6
20
1

2:2
1:1
3:2
1:0

2
«Мізоч»
(смт.Мізоч)
0:2

0:0
4:2
6:1
5
2
1
26:9
17
2

2:2
2:1
7:1
5:0

3
«Білашів-1»
(с.Білашів)
0:1
0:0

2:1
3:0
4
2
2
14:7
14
3

1:1
1:2
3:1
4:1

4
«Стеблівка»
(с.Стеблівка)
0:3
2:4
1:2

1:0
2
0
6
11:22
6
4

2:3
1:7
1:3
3:0

5
«Білашів-2»
(с.Білашів)
1:4
1:6
0:3
0:1

0
0
8
3:27
0
5

0:1
0:5
1:4
0:3

 
Група «С»


п/п
КОМАНДИ
1
2
3
4
5
в
н
п
р/м
оч
м

1
«Шкільна»
(м.Здолбунів)

1:1
4:2
4:1
2:0
7
1
0
24:8
22
1

2:1
2:1
7:1
2:1

2
«Хлібороб»
(м.Здолбунів)
1:1

3:0
4:1
1:0
5
1
2
21:8
16
2

1:2
1:2
8:2
2:0

3
«Неямайка»
(м.Здолбунів)
2:4
0:3

4:1
3:0
4
1
3
17:15
13
3

1:2
2:1
4:3
1:1

4
«Хемп-01»
(м.Здолбунів)
1:4
1:4
1:4

1:1
1
1
6
12:33
4
4

1:7
2:8
3:4
2:1

5
«Хаос»
(с.Богдашів)
0:2
0:1
0:3
1:1

0
2
6
4:14
2
5

1:2
0:2
1:1
1:2

 

1 тур 3 липня 2016 р. група «А» с.Здовбиця, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

Матч №1 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   2:1

забиті м’ячі: 13 хв. Більчук Василь, 26 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон») –

18 хв. Піхотін Юрій (ДЮСШ)

Матч №2 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:0

забиті м’ячі: 23 хв. Романюк Микола

Матч №3 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   3:0

забиті м’ячі: 4 хв. Ніверчук Володимир, 24 хв. Воробюк Олександр, 28 хв. Сидорчук Василь

попередження: 12 хв. Шевчук Володимир (СК «Меридіан»)

Матч №4 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2

забиті м’ячі: 18 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 25хв.,27 хв. Савчук Олександр («Армагедон»)

попередження: 24 хв.Тимощук Роман («Армагедон»)

Матч №5 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   2:2

забиті м’ячі: 22 хв.,28 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –

17 хв.,29 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)

попередження: 10 хв. Піхотін Юрій, 24 хв.Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ) –

24 хв. Заяць Олександр («Dream-team»)

Матч №6 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:2

забиті м’ячі: 15 хв. Сержанюк Олексій, 25 хв. Теребійчук Микола

 

2 тур 10 липня 2016 р. група «А» с.Гільча, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №7 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   1:1

забиті м’ячі: 28 хв. Шолудько Роман («Глинськ») – 16 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)

Матч №8 «Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   3:0

забиті м’ячі: 1 хв. Грогуль Василь, 3 хв. Романюк Микола, 10 хв. Ворон Роман

попередження:  13 хв. Кухта Назар, 18 хв. Кравченко Василь (обоє-ДЮСШ)

Матч №9 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0

забиті м’ячі: 23 хв. Савчук Олександр

попередження: 17 хв. Тимощук Роман («Армагедон»)

Матч №10 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   2:1

забиті м’ячі: 6 хв. Чичик Ігор, 18 хв. Піхотін Юрій (обоє-ДЮСШ) –

23 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол

Матч №11 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   1:2

забиті м’ячі: 9 хв. Гугайло Олександр (СК «Меридіан») –

19 хв. Солдатов Сергій, 30 хв. Савчук Олександр (обоє-«Армагедон»)

попередження: 22 хв. Хоманець Віктор, 26 хв. Гугайло Олександр (обоє-СК «Меридіан»)

Матч №12 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   0:4

забиті м’ячі: 6 хв. Ткач Валерій, 12 хв.,25 хв. Сержанюк Олексій, 30 Грогуль Василь

попередження: 10 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)

2 тур 10 липня 2016 р. група «В» смт.Мізоч, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №13 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів)   0:0

Матч №14 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2» (с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 1 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») автогол

попередження: 19 хв. Терещук Олег («Стеблівка»)

Матч №15 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 11 хв. Ткачук Андрій

Матч №16 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:4

забиті м’ячі: 8 хв. Терещук Олег, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка») –

5 хв. Савчук Віталій, 9 хв. Кондратюк Іван, 11 хв. Нестерук Андрій, 23 хв. Матяк Руслан (всі-«Мізоч»)

попередження: 15 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)

Матч №17 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:4

забиті м’ячі: 11 хв. Слівчук Володимир («Білашів-2») –

3 хв. Головай Олег, 6 хв., 26 хв. Власюк Володимир, 29 хв. Ткачук Андрій (всі-«Нова Мощаниця»)

2 тур 10 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №18 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   1:0

забиті м’ячі: 16 хв. Левечко Павло

попередження: 9 хв. Гриценко Юрій, 28 хв. Безменський Дмитро (обоє»Хлібороб») –

18 хв. Дубич Віктор («Хаос»)

Матч №19 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:1

забиті м’ячі: 4 хв. Удодік Павло, 9 хв. Горобюк Володимир, 20 Кухарчук Олександр,

26 хв. Сіліхін Павло (всі-«Шкільна) – 17 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)

попередження: 5 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна»)

Матч №20 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   3:0

забиті м’ячі: 4 хв. Олексенко Максим, 9 хв. Голуб Вадим, 25 хв. Почтовий Сергій

Матч №21 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 4 хв. Кухарчук Олександр («Шкільна») – 11 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)

попередження: 13 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

Матч №22 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:4

забиті м’ячі: 5 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») –

1 хв.,10 хв. Голуб Вадим, 12 хв. Панюк Ярослав, 20 хв. Олексенко Максим (всі-«Неямайка»)

3 тур 17 липня 2016 р. група «А» с.Глинськ, арбітр Кислюк Валентин (м.Здолбунів)

Матч №23 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:2

забиті м’ячі: 8 хв. Романець Василь («Глинськ») –

11 хв. Заяць Олександр, 13 хв. Баран Нікіта (обоє-«Dream-team»)

попередження: 10 хв. Шолудько Роман, 29 хв. Романець Василь (обоє-«Глинськ»)

Матч №24 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:2

забиті м’ячі:10 хв. Савчук Олександр («Армагедон») – 21 хв.,25 хв. Грогуль Василь («Вікторія»)

попередження: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія»)

вилучення: 20 хв. Ткач Валерій («Вікторія») – друге попередження у матчі

Матч №25 ДЮСШ (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:5

забиті м’ячі:5 хв.,14 хв. Сержанюк Микола (ДЮСШ) –

3 хв. Чубок Валерій, 12 хв. Махлюк Юрій, 14 хв. Гугайло Олександр (всі-СК «Меридіан»),

16 хв. Чичик Ігор (ДЮСШ) автогол, 25 хв. Романенко Олексій (СК «Меридіан»)

попередження: 8 хв. Махлюк Юрій (СК «Меридіан»)

Матч №26 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)   1:3

забиті м’ячі:9 хв. Мельниченко Володимир («Глинськ») –

2 хв. Сержанюк Олексій, 14 хв.21 хв. Романюк Микола (обоє-«Вікторія»)

попередження: 8 хв. Сержанюк Олексій («Вікторія»)

Матч №27 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   1:0

забиті м’ячі: 2 хв. Гугайло Олександр

попередження: 26 хв. Чубок Валерій (СК «Меридіан»),

Матч №28 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   0:6

забиті м’ячі: 7 хв.,22 хв.,27 хв.,29 хв. Савчук Олександр, 9 хв. Тимощук Роман, 28 хв. Чичик Роман

3 тур 17 липня 2016 р. група «В» с.Білашів, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №29 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   2:1

забиті м’ячі: 16 хв. Корольчук Богдан, 18 хв. Самчук Влас (обоє-«Білашів-1») –

17 хв. Устянчук Володимир («Стеблівка»)

попередження: 30 хв. Устянчук Андрій, 30 хв. Устянчук Володимир (обоє-«Стеблівка»)

Матч №30 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   0:2

забиті м’ячі: 8 хв.,20 хв. Ткачук Андрій

попередження: 16 хв. Савчук Віталій («Мізоч») – 6 хв. Власюк Леонід («Нова Мощаниця»)

Матч №31 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Білашів-2» (с.Білашів)   3:0

забиті м’ячі: 8 хв.,13 хв. Самчук Влас, 29 хв. Лебедюк Максим

попередження: 22 хв. Наджук Олег («Білашів-2»)

вилучення: 25 хв. Наджук Олег («Білашів-2») – друге попередження у матчі

Матч №32 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   3:0

забиті м’ячі: 15 хв.,30 хв. Ткачук Андрій, 30 хв. Власюк Володимир

попередження: 15 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)

Матч №33 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:6

забиті м’ячі: 26 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») –

6 хв.,20 хв. Савчук Віталій, 16 хв. Кондратюк Іван, 22 хв. Нестеренко Олександр, 27 хв. Матяк Руслан,

28 хв. Наумюк Олексій (всі-«Мізоч»)

3 тур 17 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №34 «Хаос» (с.Богдашів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   0:2

забиті м’ячі: 7 хв. Василюк Андрій, 12 хв. Кухарчук Олександр

попередження: 6 хв. Шевчук Андрій («Хаос») – 28 хв. Горобюк Володимир («Шкільна»)

Матч №35 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   3:0

забиті м’ячі: 2 хв.,3 хв. Гриценко Юрій, 30 хв. Приступа Юрій

Матч №36 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 13 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 4 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01»)

попередження: 5 хв. Скорий Олександр («Хаос») – 25 хв. Мельничук Олег («Хемп-01»)

вилучення: 26 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – друге попередження у матчі

Матч №37 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   2:4

забиті м’ячі: 4 хв. Почтовий Сергій, 13 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») –

10 хв. Панюк Ярослав («Неямайка») автогол, 18 хв. Сіліхін Павло, 18 хв. Василюк Андрій,

30 хв. Кухарчук Олександр (всі-«Шкільна»)

попередження: 12 хв. Нягов Влад («Шкільна»)

Матч №38 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   1:4

забиті м’ячі: 10 хв. Хоманець Андрій («Хемп-01») –

6 хв. Соборський Олександр, 9 хв. Мазярко Олег, 13 хв.,20 хв. Гриценко Юрій (всі-«Хлібороб»)

попередження: 25 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

4 тур 24 липня 2016 р. група «А» с.Копитків, арбітр Гудима Олег (м.Здолбунів)

Матч №39 «Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   0:1

забиті м’ячі: 28 хв. Хоманець Віктор

попередження: 27 хв. Хоманець Віктор (СК «Меридіан»)

Матч №40 «Dream-team» (с.Новомильськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   0:1

забиті м’ячі: 20 хв. Вакуліч Олексій («Dream-team») автогол

попередження: 14 хв. Самолюк Микола, 18 хв. Воробюк Олександр (обоє-«Dream-team») –

26 хв. Кравченко Василь (ДЮСШ)

Матч №41 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)   +:- (3:0 т.р.)

Матч №42 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)   -:+ (0:3 т.р.)

Матч №43 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Глинськ» (с.Глинськ)  +:- (3:0 т.р.)

Матч №44 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   2:4

забиті м’ячі: 1 хв. Воробюк Олександр, 3 хв. Горчак Святослав  (обоє-«Dream-team») –

4 хв.,19 хв. Савчук Олександр, 18 хв. Більчук Василь, 23 хв. Солдатов Сергій  (всі-«Армагедон»)

попередження: 22 хв. Воробюк Олександр («Dream-team»)

4 тур 24 липня 2016 р. група «В» с.Нова Мощаниця, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №45 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   1:2

забиті м’ячі: 2 хв. Корольчук Богдан («Білашів-1») –

7 хв. Наумюк Олексій, 15 хв. Савчук Віталій (обоє-«Мізоч»)

Матч №46 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   0:3

забиті м’ячі: 4 хв.,15 хв. Михалюк Сергій, 22 хв. Наумюк Володимир

Матч №47 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   1:1

забиті м’ячі: 28 хв. Павлюк Іван («Білашів-1») – 8 хв. Ткачук Андрій («Нова Мощаниця»)

Матч №48 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)   7:1

забиті м’ячі: 1 хв.,25 хв.,27 хв. Савчук Віталій, 5 хв. Нестерук Андрій, 6 хв. Оманадзе Дмиро,

13 хв. Кондратюк Іван, 20 хв. Внуков Михайло (всі-«Мізоч») – 23 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка»)

попередження: 11 хв Нестеренко Олександр («Мізоч»)

Матч №49 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-2» (с.Білашів)   1:0

забиті м’ячі: 20 хв. Головай Олег

попередження: 21 хв. Климюк Олександр («Нова Мощаниця»)

4 тур 24 липня 2016 р. група «С» с.Богдашів , арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №50 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   0:2

забиті м’ячі: 3 хв. Гриценко Юрій, 11 хв Левечко Павло

попередження: 18 хв. Соборський Олександр («Хлібороб»)

Матч №51 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:7

забиті м’ячі: 22 хв. Холодюк Микола («Хемп-01») – 4 хв.,13 хв. Козачук Іван,

10 хв.,17 хв. Сіліхін  Павло (обоє-«Шкільна»), 13 хв. Баланович Олександр («Хемп-01») авто гол,

16 хв. Кухарчук Олександр, 24 хв. Лопуга Олег (обоє-«Шкільна»)

попередження: 7 хв. Василюк Андрій («Шкільна»)

Матч №52 «Хаос» (с.Богдашів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   1:1

забиті м’ячі: 25 хв. Черепанов Сергій («Хаос») – 13 хв. Панюк Ярослав («Неямайка»)

попередження: 10 хв Демко Володимир («Неямайка»)

Матч №53 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)   1:2

забиті м’ячі: 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна») авто гол – 13 хв. Кухарчук Олександр,

24 хв. Сіліхін Павло (обоє-«Шкільна»)

попередження: 6 хв. Іванцов Олександр («Хлібороб») – 10 хв. Василюк Андрій («Шкільна»)

Матч №54 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   4:3

забиті м’ячі: 7 хв.,29 хв. Голуб Вадим, 17 хв. Почтовий Сергій,

27 хв. Євтушок Сергій (всі-«Неямайка») – 10 хв.,20 хв.,28 хв. Холодюк Микола («Хемп-01»)

5 тур 31 липня 2016 р. група «А» с.Новомильськ, арбітр Шибунька Михайло (м.Здолбунів)

Матч №55 «Вікторія» (с.Копитків) – «Dream-team» (с.Новомильськ)   5:2

забиті м’ячі: 2 хв.,30 хв. Ткач Валерій, 6 хв. Романюк Микола, 9 хв. Теребійчук Микола,

12 хв. Грогуль Василь (всі-«Вікторія») – 15 хв.,20 хв. Горчак Святослав («Dream-team»)

попередження: 28 хв. Грогуль Василь («Вікторія») – 26 хв. Ворбюк Олександр («Dream-team»)

вилучення: 29 хв. Грогуль Василь («Вікторія») – друге попередження у матчі –

29 хв. Ворбюк Олександр («Dream-team») – друге попередження у матчі

Матч №56 «Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)   2:0

забиті м’ячі: 22 хв.,25 хв. Солдатов Сергій

попередження: 26 хв. Давидюк Віталій («Армагедон»)

Матч №57 «Глинськ» (с.Глинськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   1:1

забиті м’ячі: 9 хв. Варварук Тарас («Глинськ») – 8 хв. Нагорнюк Вадим (ДЮСШ)

попередження: 21 хв. Кравченко Василь (ДЮСШ)

Матч №58 «Вікторія» (с.Копитків) – «Армагедон» (с.Здовбиця)   0:0

Матч №59 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Глинськ» (с.Глинськ)   1:2

забиті м’ячі: 27 хв. Мазур Віталій («Dream-team») – 14 хв.,30 хв. Романець Василь («Глинськ»)

попередження: 6 хв. Заяць Олександр, 27 хв. Мазур Віталій (обоє-«Dream-team») –

13 хв. Варварук Тарас («Глинськ»)

вилучення: 7 хв. Горчак Петро, 11 хв. Заяць Олександр – друге попередження у матчі

(обоє-«Вікторія») – 7 хв. Шолудько Роман («Глинськ»)

Матч №60 СК «Меридіан» (с.Гільча) – ДЮСШ (с.Здовбиця)   4:0

забиті м’ячі: 13 хв. Романенко Олексій, 18 хв.,24 хв.,28 хв. Андрійчук Іван

попередження: 19 хв. Бунга Вадим (СК «Меридіан»)

5 тур 31 липня 2016 р. група «В» с.Стеблівка, арбітр Милян Сергій (м.Здолбунів)

Матч №61 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:3

забиті м’ячі: 25 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») –

4 хв.,17 хв. Мачелюк Павло, 4 хв. Корольчук Богдан (обоє-«Білашів-1»)

Матч №62 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Мізоч» (смт.Мізоч)   2:2

забиті м’ячі: 15 хв.,27 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») –

11 хв. Савчук Віталій («Мізоч»), 28 хв. Власюк Володимир («Нова Мощаниця») авто гол

Матч №63 «Білашів-2» (с.Білашів) – «Білашів-1»(с.Білашів)   1:4

забиті м’ячі: 27 хв. Верташов Володимир («Білашів-2») –

12 хв. Самчук Влас, 20 хв.,22 хв. Корольчук Богдан, 24 хв. Лебедюк Максим (всі-«Білашів-1»)

Матч №64 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)   2:3

забиті м’ячі: 4 хв.,24 хв. Никончук Дмитро («Стеблівка») –

4 хв.,10 хв. Ткачук Андрій, 25 хв. Власюк Володимир (обоє-«Нова Мощаниця»)

попередження: 12 хв. Ткачук Андрій, 17 хв. Єнич Олег (обоє-«Нова Мощаниця»)

Матч №65 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-2» (с.Білашів)   5:0

забиті м’ячі: 5 хв.,17 хв. Матяк Руслан, 13 хв. Савчук Віталій, 19 хв. Оманадзе Дмитро,

21 хв. Нестеренко Олександр

попередження: 17 хв. Матяк Руслан («Мізоч»)

5 тур 31 липня 2016 р. група «С» м.Здолбунів, арбітр Шолудько Ігор (с.Глинськ)

Матч №66 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   2:1

забиті м’ячі: 27 хв. Кухарчук Олександр, 28 хв. Козачук Іван (обоє-«Шкільна») –

3 хв. Українець Олександр («Хаос»)

Матч №67 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 18 хв. Франчук Богдан, 30 хв. Панюк Ярослав (обоє-«Неямайка») –

6 хв. Гриценко Юрій («Хлібороб»)

Матч №68 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)   2:1

забиті м’ячі: 9 хв.,28 хв. Мельничук Олег («Хемп-01») – 19 хв. Українець Олександр («Хаос»)

попередження: 14 хв. Баланович Олександр («Хемп-01»)

Матч №69 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)   2:1

забиті м’ячі: 23 хв. Кухарчук Олександр, 28 хв. Руденко Віталій (обоє-«Шкільна») –

15 хв. Цихановський Павло («Неямайка»)

попередження: 11 хв. Горобюк Володимир («Шкільна»)

Матч №70 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)   8:2

забиті м’ячі: 3 хв.,7 хв.,16 хв.,28 хв.-з пенальті,30 хв.-з пенальті Гриценко Юрій, 9 хв. Фрідріх Віталій,

15 хв. Левечко Павло, 18 хв. Іванцов Олександр (всі-«Хлібороб») –

4 хв. Тернік Юрій, 12 хв. Баланович Олександр (обоє-«Хемп-01»)

Перший півфінальний тур 7 серпня 2016 р. с.Копитків

Матч №71 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Мізоч» (смт.Мізоч) поч. 10.00

Матч №72 «Вікторія» (с.Копитків) – «Неямайка» (м.Здолбунів) поч. 10.40

Матч №73«Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів) поч. 11.20

Матч №74 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Вікторія» (с.Копитків) поч. 12.00  

Матч №75 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Неямайка» (м.Здолбунів) поч. 12.40

Матч №76 «Вікторія» (с.Копитків) – «Шкільна» (м.Здолбунів) поч. 13.20

Другий півфінальний тур 14 серпня 2016 р. с.Гільча

Матч №77 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Армагедон» (с.Здовбиця) поч. 10.00

Матч №78 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – СК «Меридіан» (с.Гільча) поч. 10.40

Матч №79 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) поч. 11.20

Матч №80 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Хлібороб» (м.Здолбунів) поч. 12.00

Матч №81 «Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча) поч. 12.40

Матч №82 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) поч. 13.20

Милян Сергій, голова ЗРФФ
Ткач Валерий, 6 хвРоманюк Николай, 9 хвТеребійчук Николай,

12 хвГрогуль Василий (все-«Виктория») – 15 мин,20 хвГорчак Святослав («Dream-team»)

предупреждения: 28 хвГрогуль Василий («Виктория») – 26 хвВорбюк Александр («Dream-team»)

удаление: 29 хвГрогуль Василий («Виктория») – второе предупреждение в матче –

29 хвВорбюк Александр («Dream-team») – второе предупреждение в матче

Матч №56 «Армагеддон» (с.Здовбиця) – СК «Меридиан» (с.Гильча) 2:0

забитые мячи: 22 мин,25 хвСолдатов Сергей

предупреждения: 26 хвДавидюк Виталий («Армагеддон»)

Матч №57 «Глинск» (с.Глинск) – ДЮСШ (с.Здовбиця) 1:1

забитые мячи: 9 хвВарварук Тарас («Глинск») – 8 хвНагорнюк Вадим (ДЮСШ)

предупреждения: 21 хвКравченко Василий (ДЮСШ)

Матч №58 «Виктория» (с.Копыткив) – «Армагеддон» (с.Здовбиця) 0:0

Матч №59 «Dream-team» (с.Новомильск) – «Глинск» (с.Глинск) 1:2

забитые мячи: 27 хвМазур Виталий («Dream-team») – 14 мин.,30 хвРоманець Василий («Глинск»)

предупреждение: 6 хвЗаяць Александр, 27 хвМазур Виталий (оба-«Dream-team») –

13 хвВарварук Тарас («Глинск»)

удаление: 7 хвГорчак Петр, 11 хвЗаяць Александр – второе предупреждение в матче

(оба-«Виктория») – 7 хвШолудько Роман («Глинск»)

Матч №60 СК «Меридиан» (с.Гильча) – ДЮСШ (с.Здовбиця) 4:0

забитые мячи: 13 хвРоманенко Алексей, 18 мин,24 мин.,28 хвАндрійчук Иван

предупреждения: 19 хвБунга Вадим (СК «Меридиан»)

5 тур 31 июля 2016 ргрупа «В» с.Стебливка, арбитр Сергей Милян (г.Здолбунов)

Матч №61 «Стебливка» (с.Стеблівка) – «Белашов-1»(с.Белашов) 1:3

забитые мячи: 25 хвНикончук Дмитрий («Стебливка») –

4 мин.,17 хвМачелюк Павел, 4 хвКорольчук Богдан (оба-«Белашов-1»)

Матч №62 «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) – «Мизоч» (пгт.Мизоч) 2:2

забитые мячи: 15 мин.,27 хвВласюк Владимир («Новая Мощаница») –

11 хвСавчук Виталий («Мизоч»), 28 хвВласюк Владимир («Новая Мощаница») авто гол

Матч №63 «Белашов-2» (с.Белашов) – «Белашов-1»(с.Белашов) 1:4

забитые мячи: 27 хвВерташов Владимир («Белашов-2») –

12 хвСамчук Влас, 20 мин.,22 хвКорольчук Богдан, 24 хвЛебедюк Максим (все-«Белашов-1»)

Матч №64 «Стебливка» (с.Стеблівка) – «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) 2:3

забитые мячи: 4 мин.,24 хвНикончук Дмитрий («Стебливка») –

4 мин.,10 хвТкачук Андрей, 25 хвВласюк Владимир (оба-«Новая Мощаница»)

предупреждения: 12 хвТкачук Андрей, 17 хвЄнич Олег (оба-«Новая Мощаница»)

Матч №65 «Мизоч» (пгт.Мизоч) – «Белашов-2» (с.Белашов) 5:0

забитые мячи: 5 мин.,17 хвМатяк Руслан, 13 хвСавчук Виталий, 19 хвОманадзе Дмитрий,

21 хвНестеренко Александр

предупреждения: 17 хвМатяк Руслан («Мизоч»)

5 тур 31 июля 2016 ргрупа «С» г.Здолбунов, арбитр Шолудько Игорь (с.Глинск)

Матч №66 «Школьная» (г.Здолбунов) – «Хаос» (с.Богдашів) 2:1

забитые мячи: 27 хвКухарчук Александр, 28 хвКозачук Иван (оба-«Школьная») –

3 хвУкраїнець Александр («Хаос»)

Матч №67 «Неямайка» (г.Здолбунов) – «Земледелец».Здолбунов) 2:1

забитые мячи: 18 хвФранчук Богдан, 30 хвПанюк Ярослав (оба-«Неямайка») –

6 хвГриценко Юрий («Земледелец»)

Матч №68 «Хемп-01» (г.Здолбунов) – «Хаос» (с.Богдашів) 2:1

забитые мячи: 9 мин.,28 хвМельничук Олег («Хемп-01») – 19 хвУкраїнець Александр («Хаос»)

предупреждения: 14 хвБаланович Александр («Хемп-01»)

Матч №69 «Школьная» (г.Здолбунов) – «Неямайка» (г.Здолбунов) 2:1

забитые мячи: 23 хвКухарчук Александр, 28 хвРуденко Виталий (оба-«Школьная») –

15 хвЦихановський Павел («Неямайка»)

предупреждения: 11 хвГоробюк Владимир («Школьная»)

Матч №70 «Хлебороб» (н.Здолбунов) – «Хемп-01» (г.Здолбунов) 8:2

забитые мячи: 3 мин.,7 мин.,16 мин.,28 мин.-с пенальти,30 мин.-с пенальти Гриценко Юрий, 9 хвФрідріх Виталий,

15 хвЛевечко Павел, 18 хвІванцов Александр (все-«Земледелец») –

4 хвТернік Юрий, 12 хвБаланович Александр (оба-«Хемп-01»)

Первый полуфинальный тур 7 августа 2016 рс.Копыткив

Матч №71 «Школьная» (г.Здолбунов) – «Мизоч» (пгт.Мизоч) поч10.00

Матч №72 «Виктория» (с.Копыткив) – «Неямайка» (г.Здолбунов) поч10.40

Матч №73«Неямайка» (г.Здолбунов) – «Школьная» (г.Здолбунов) поч11.20

Матч №74 «Мизоч» (пгт.Мизоч) – «Виктория» (с.Копыткив) поч12.00

Матч №75 «Мизоч» (пгт.Мизоч) – «Неямайка» (г.Здолбунов) поч12.40

Матч №76 «Виктория» (с.Копыткив) – «Школьная» (г.Здолбунов) поч13.20

Второй полуфинальный тур 14 августа 2016 рс.Гильча

Матч №77 «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) – «Армагеддон» (с.Здовбиця) поч10.00

Матч №78 «Хлебороб» (н.Здолбунов) – СК «Меридиан» (с.Гильча) поч10.40

Матч №79 СК «Меридиан» (с.Гильча) – «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) поч11.20

Матч №80 «Армагеддон» (с.Здовбиця) – «Земледелец».Здолбунов) поч12.00

Матч №81 «Армагеддон» (с.Здовбиця) – СК «Меридиан» (с.Гильча) поч12.40

Матч №82 «Хлебороб» (н.Здолбунов) – «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) поч13.20

Милян Сергей, председатель ЗРФФ..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Выбираем строительные материалы правильно
В связи с активными строительными работами значительно возросла потребность в строительных и отделочных материалах. Понятно, что существенно выросло и количество фирм, занимающихся производством и продажей самых разнообразных материалов. Но, как известно, много и разнообразно не значит качественно. И к выбору отделочных материалов сегодня необходимо подходить весьма осторожно и внимательно. К отделочным можно отнести любые материалы, применяемые для окончательной отделки стен, потолков, полов. Сюда также относится грунтовка, штукатурка, клей и...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7