jtayl.org

На чем ездят руководители Здолбунівщини?

Ми проаналізували декларації про доходи керівників Здолбунівського району і дізнались якими автівками вони користуються.
Голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук у минулому році задекларував  Nissan Maxima 2002 року. Він часто користується цим автомобілем і в робочих поїздках.

Його перший заступник Леонід Власюк свого авто ще не має. На щастя у його дружини  новий Ford Fiesta 2012 року.

Заступник голови Микола Орлов постійно користується Toyota Camry 2004 року. Вона і задекларована як власність пана Миколи.

Голова районної ради Олег Дацюк їздить на Volkswagen Touareg 2007 року. Також володіє  Mercedes-Benz GLK 220. Щоправда задекларовані доходи показують у минулому успішну підприємницьку діяльність, та володіння ще і навантажувачем.

А от його заступник Олександр Бухало ще не заробив на власну автівку. В нього майже не було доходів до обрання на посаду і аналогічно нема автомобіля. Автівки немає і у членів його родини.

Міський голова Здолбунова Ігор Ольшевський володіє Москвичем -2140 1983 року. У робочих питаннях користується службовим автомобілем.

Секретар міської ради Валентина Капітула згідно декларації  не має власного авто. Натомість у членів її родини два ЗАЗи: 1102 1994 року та ЗАЗ 110270 2004 року.

Депутат обласної ради обраний по округу від Здолбунова Владислав Сухляк пересувається на AUDI Q5 2009 року.

Голова Здолбунівського районного суду Олег Плевако задекларував у 2014 році Subaru Outback 2008 року.

Фото ілюстративні.
Ольга Ферар
Зато у членов его семьи два ЗАЗы: 1102 1994 года и ЗАЗ 110270 2004 года.

Депутат областного совета избранный по округу от Здолбунова Владислав Сухляк передвигается на AUDI Q5 2009 года.

Председатель Здолбуновского районного суда Олег Плевако задекларировал в 2014 году Subaru Outback 2008 года.

Фото иллюстративные.
Ольга Ферар..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Строим баню: сооружаем крышу
У бани, как и у всякого теплого помещения, должно быть соответствующее покрытие, максимально удерживающее тепло и защищающее от ветра, дождя и снега. Покрытие - это потолок (чердачное перекрытие) и сооруженная над ним крыша - одно - или двускатная. Но для садовых и дачных участков более подходит бесчердачное покрытие с совмещенными крышей и потолком. Такое покрытие сооружается односкатным и применяется для небольших бань общей площадью до 12 квадратных метров. На его возведение потребуется гораздо меньше затрат - это во-первых. Во-вторых, такие...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7