jtayl.org

На чем ездят руководители прокуратуры Ровенской

Сайт «ВСЕ» проаналізував декларації про доходи керівництва прокуратури області. Ми дізнавались, якими автомобілями користуються ці особи. Так, серед заступників прокурора Рівненської області лише у Євгена Рябого є власний “ВАЗ 2107”. Натомість у більшості керівництва і їх родин – новенькі автівки.
Хоча сам заступник прокурора області Євген Рябий має лише “ВАЗ”, та у членів його сім’ї задекларований “HYUNDAI TUCSON” 2008 року

Власне, у прокурора Рівненської області Анатолія Ковальчука у наявності “Lexus RX 350” 2011 року. І йому є де припаркувати японського позашляховика. Анатолій Дмитрович разом із родиною володіє 5 земельними ділянками, будинком і квартирою.


А ось його заступник Павло Романчук не має автівки. Однак у нього є гараж, у якому, скоріше за все, знаходиться задекларований членами сім’ї “Mercedes – Benz Е 220” 2008 року. Як зазначив декларант, цією автівкою він і користується.

Не має власного авто і заступник прокурора області Олександр Таргоній. Натомість найближчі родичі володіють двома TOYOTA -“PRADO” та “LEND CRUISER”.Ще один заступник прокурора області Андрій Боровик не заробив ще на власне авто. Та у найближчих родичів є “TOYOTA CAMRI” 2012 року.

Натомість керівники місцевих прокуратур Рівного, Сарн, Дубно та Здолбунова мають власні авто. Так керівник Рівненської місцевої прокуратури Володимир Самардак має власне “AUDI A6” 1999 року, а в родині є автівка “HYUNDAI GETZ”.


Очільник Сарненської місцевої прокуратури Вадим Топольський користується корейським “HYUNDAI Santa Fe” 2011 року.

А ось керівник Дубенської місцевої прокуратури Василь Мартинюк у 2015 році придбав новеньку “Citroёn C-Elysée” вартістю 273 тисячі гривень. Тепер Василь Петрович є власником двох автомобілів, тому що він володіє і “Renault Clio Symbol” 2010 року.


Керівник Здолбунівської прокуратури Григорій Нижник, що раніше очолював Кузнецовську прокуратуру, володіє одним новим автомобілем. Це “КІА СЕЕ’D” 2013 року.

Джерело: http://vse.rv.ua/groshi/1463853324-na-chomu-yizdyat-kerivniki-prokuratur...
Теперь Василий Петрович является владельцем двух автомобилей, потому что он владеет и “Renault Clio Symbol” 2010 года.


Руководитель Здолбуновской прокуратуры Григорий Нижник, ранее возглавлявший Кузнецовске прокуратуру, обладает одним новым автомобілемЦе “КИА СЕЕ'D” 2013 года.

Источник: http://vse.rv.ua/groshi/1463853324-na-chomu-yizdyat-kerivniki-prokuratur.....

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Как сохранить квартиру с помощью гидроизоляции
Кто хоть раз сталкивался с внезапным ночным потопом по вине не закрытого соседями крана, знает, в какие деньги и нервы это выливается. Хотя сохранить собственное спокойствие возможно малыми силами: достаточно сделать в квартире надежную гидроизоляцию. Делая ремонт, желательно подняться к соседям и посмотреть, в каком именно месте у них расположены санузлы, где стоит раковина на кухне. Многие ведь делают перепланировку, и не факт, что ваша спальня не находится точно под ванной верхнего этажа. Обрабатывать поверхность проникающей гидроизоляцией н...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7