jtayl.org

Монетизация льгот: когда, кому, за что

Втомилися від пустопорожніх заяв, політичних анонсів, фентезі спічей наших політиків. Будемо перекладати на зрозумілу мову тексти їх публічних виступів. Всі коментарі зазначаються в дужках як колективний розум ЗС і звісно є суб’єктивними, проте мають право на життя, як і заяви міністрів.
Нещодавні активності влади і пенсіонерів в частині пошуку варіантів відновлення пільгового проїзду на транспорті сподвигли нас промоніторити урядові плани щодо цього питання.
Отже монетизація т.то заміна пільг на гроші. Після перегляду скрін-шотів обіцянок політиків, урядовців найвищого рівня спробуйте відповісти на питання, зазначене у заголовку статті: Коли, кому, за що?
Офіційна інформація:
Міністерство соціальної політики має намір внести до Верховної Ради законопроект щодо монетизації пільг на проїзд у громадському транспорті. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомив «Інтерфакс-Україна».
Він зазначив, що Кабінет міністрів після повторного розгляду цього законопроекту планує внести його на розгляд парламенту. Рева уточнив, що сподівається, що це відбудеться до початку до наступного року.
«Вочевидь, необхідно перейти від системи натурального надання преференцій до грошових компенсацій за ті чи інші пільги. У нашому суспільстві є різні пільгові категорії, які мають право на різні види пільг. Якщо їх всіх систематизувати і потім ці пільги монетизувати, тобто виплачувати в грошовій формі, то після цього можна буде сказати, що гроші, виплачені людині, вона може використовувати, як вважає за необхідне, але при цьому платить за послуги на рівні з іншими», – сказав Андрій Рева.
Міністр пояснив, що зараз мешканці міст мають більше можливостей скористатися своїми пільгами, ніж люди з села. Проте даний закон після його ухвалення дозволить останнім отримати компенсацію за невикористані пільги.
Зазначимо, монетизація пільг на проїзд у транспорті означає, що замість безкоштовних послуг пільговики отримують від держави гроші, які платитимуть за ці послуги на загальних підставах. Зараз кошти в якості відшкодування скеровують перевізникам, які перевозять пільговиків.
Історія питання:
Це скрін шоти обіцянок, прогнозів урядовців. То запізнилися на 10 років то на 20, то введемо у 2014,2015,2016,2017 році (потрібне підкреслити). То монетизація пільги, то залишків зекономленої субсидії. Варіантів багато, обіцянок ще більше, зреалізованого нуль. Попри всі плани і обіцянки жоден Закон чи Постанова без підтвердження ГРОШИМА у ДЕРЖБЮДЖЕТІ нічого не варті. А у проекті 2017 року як і 2016 року коштів на пільгове відшкодування проїзду НЕ передбачено. Підтвердження не діючих законів – це ЗУ “Про держслужбу”. І Закон прийняли і ПКМУ, а гроші в бюджет забули закласти. Тому Закони і Гроші в одному пакеті, або немає чого роздувати пусті балачки. А ще краще за них відповідати.


Устали от пустых заявлений, политических анонсов, фэнтези спічей наших політиківБудемо переводить на понятный язык тексты их публичных виступівВсі комментарии указываются в скобках как коллективный разум ВС и конечно субъективны, но имеют право на жизнь, как и заявления министров.
Недавние активности власти и пенсионеров в части поиска вариантов восстановления льготного проезда на транспорте сподвигли нас промониторить правительственные планы по этому вопросу.
Итак монетизация т.то замена льгот на грошіПісля просмотра скрин-шотов обещаний политиков, чиновников высшего уровня попробуйте ответить на вопрос, указанное в заголовке статьи: Когда, кому, за что?
Официальная информация:
Министерство социальной политики намерено внести в Верховную Раду законопроект о монетизации льгот на проезд в общественном транспортіПро этом заявил министр социальной политики Андрей Рева, сообщил «Интерфакс-Украина».
Он отметил, что Кабинет министров после рассмотрения этого законопроекта планирует внести его на рассмотрение парламентуРева уточнил, что надеется, что это произойдет до начала следующего года.
«Очевидно, необходимо перейти от системы натурального предоставления преференций в денежных компенсаций за те или иные пільгиУ нашем обществе есть разные льготные категории, которые имеют право на различные виды пільгЯкщо их всех систематизировать и потом эти льготы монетизировать, то есть выплачивать в денежной форме, то после этого можно будет сказать, что деньги, выплаченные человеку, она может использовать, как считает необходимым, но при этом платит за услуги на уровне с другими», – сказал Андрей Рева.
Министр пояснил, что сейчас жители городов имеют больше возможностей воспользоваться своими льготами, чем люди с селаПроте данный закон после его принятия позволит последним получить компенсацию за неиспользованные льготы.
Отметим, монетизация льгот на проезд в транспорте означает, что вместо бесплатных услуг льготники получают от государства деньги, которые будут платить за эти услуги на общих підставахЗараз средства в качестве возмещения направляют перевозчикам, которые перевозят льготников.
История вопроса:
Это скрин шоты обещаний, прогнозов урядовцівТо опоздали на 10 лет то на 20, то введем в 2014,2015,2016,2017 году (нужное подчеркнуть)То монетизация льгот, то остатков сэкономленной субсидіїВаріантів много, обещаний еще больше, состоявшегося нульПопри все планы и обещания ни один Закон или Постановление без подтверждения ДЕНЬГАМИ в ГОСБЮДЖЕТЕ ничего не вартіА в проекте 2017 года как и 2016 года средств на льготное возмещение проезда НЕ передбаченоПідтвердження не действующих законов – это ЗУ “О госслужбе”И Закон приняли и ПКМУ, а деньги в бюджет забыли закластиТому Законы и Деньги в одном пакете, или нет чего раздувать пустые разговоры..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Распашные ворота: особенности конструкции
Еще до недавнего времени ворота распашного типа были единственными в своем роде. Однако и сейчас они не теряют своей популярности по многим причинам. Сейчас для того, чтобы заказать современные распашные ворота https://msc-group.ru/products/vorota-i-kalitki/vorota-raspashnyie.html, достаточно посетить сайт специализированной компании "МонтажСтройКомплект", где ознакомиться с особенностями их конструкции и актуальными ценами. При этом, можно быть уверенным в качестве ворот, ведь компания заслужила доверие своих клиентов, благодаря использованию...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8