jtayl.org

Мизоч развлекался

  12 липня в Мізоцькому селищному  парку відбулося  святкове дійство «Літо  красне, пора прекрасна» з традиційними силовими конкурсами та розвагами. Гарна погода сприяла проведенню цікавої та насиченої програми.
Ведучі заходу Лариса Бондарчук та Руслана Кондрачук (надалі – Куми) привітали присутніх зі святом Петра і Павла, побажали всім міцного здоров’я, успіхів та запросили всіх до частування  запашним  короваєм, випити міцної кави або чаю та ще  посмакувати ухою. Всі частування були в подарунок від спонсорів (Ірини Воловник, «Агро Консалт» , Володимира Радимовича та шеф – кухаря кафе «Господа» Дмитра Коломиса.)
Протягом свята глядачам  дарували гарний настрій учасники художньої самодіяльності: танцювальний колектив «Надія», Світлана Денищук, Ольга Максимюк, Катерина Осік, Ірина Голуб, Ірина Панащук та Альона Анучкіна. Дебютував на святкуванні вокальний жіночий колектив піснями з танцями із репертуару «Лісапетного батальйону».
 На захід  завітала наша землячка – Любов Рибак – солістка Дніпровського оперного театру. Вона привітала всіх зі святом, побажала мирного неба над головою та виконала акапельно пісню про Вишиванку.
Гості  заходу  начальник відділу культури та туризму Елеонора Стеценко та  директор Здолбунівського РБК Валентина Теребійчук  побажали учасникам удачі та гарного настрою.
Представник ТОВ «АГРО – Консалт» Александера Волтерса – Наталія Юріївна Алексійчук  вийшла до глядачів з величезним дідухом, символом початку жнив та привітала присутніх зі святом.
Різноманітні дитячі та дорослі конкурси, розваги, змагання не були б такими яскравими без спонсорської допомоги підприємців селища! Жодного разу учасники конкурсів не отримували стільки призів!   БЕЗМЕЖНА   І ЩИРОСЕРДЕЧНА ВДЯЧНІСТЬ ДЛЯ МІЗОЦЬКИХ ПІДПРИЄМЦІВ!!!
Найбільші овації та дитяче «Дякуємо!» лунали для головного спонсора заходу Олександра Мойсейовича Андріюка. Це і безкоштовний батут на протязі всього свята, це і безкоштовна солодка вата  і найголовніше безкоштовне чудо – атракціон  з биком «Родео», з якого діти не злазили годинами. Пізніше на цьому атракціоні випробовували свої сили і спритність дорослі учасники. Подарунки також були від Олександра Мойсейовича : ІІ і ІІІ – ті місця – квитки на фестиваль «Зелений дуб», а головний приз – корзина від ТМ «Мізопродукт», яку бажав отримати чи не кожен учасник! Також  силові конкурси Армреслінг  та Гиря спонсорував  Андріюк О.М (перші, другі та треті місця відповідно).
 На перетягування линви записалося аж сім команд. І це була справді нелегка битва. Переможці – команда «Стеблівка» отримала головний приз – запечене порося (спонсорська допомога підприємців Юрія Лиморенка та Галини Шебуні).
І найголовніше, що було новим на нашому святі – це лавки та столики, які встановив  трудовий колектив товариства з обмеженою відповідальністю «Мізоцький лісовик» та їх керівник Павло Анатолійович Дрозд! Велика подяка всім!
12 липня  в Мізоцькій міській бібліотеці відкрилася персональна виставка виробів нашої майстрині-вишивальниці Головницької Лідії Зіновіївни, яка святкувала свій День народження. Ведучі щиро привітали  її , побажали здоров’я, творчої наснаги та запросили  всіх бажаючих відвідати виставку, яка буде діяти з 12 по 15 липня.
Завдяки злагодженій роботі працівників культури, підприємців селища та виконавчого комітету Мізоцької селищної ради  свято пройшло на УРА!
Святковий захід завершився дискотекою для молоді.
Надія Овдіюк
Подарки также были от Александра Моисеевича : II и III – е места – билеты на фестиваль «Зеленый дуб», а главный приз – корзина от ТМ «Мізопродукт», которую желал получить каждый участник! Также силовые конкурсы Армрестлинг и Гиря спонсировал Андриюк А.М (первые, вторые и третьи места соответственно).
На перетягивание каната записалось аж семь команде это была действительно нелегкая битваПереможці – команда «Стебливка» получила главный приз – запеченный поросенок (спонсорская помощь предпринимателей Юрия Лиморенка и Галины Шебуні).
И самое главное, что было новым на нашем празднике – это скамейки и столики, которые установил трудовой коллектив общества с ограниченной ответственностью «Мизоцкий леший» и их руководитель Павел Анатольевич Дрозд! Большое спасибо всем!
12 июля в Мізоцькій городской библиотеке открылась персональная выставка изделий нашей мастерицы-вышивальщицы Головницької Лидии Зіновіївни, которая праздновала свой День народженняВедучі искренне поздравили ее , пожелали здоровья, творческого вдохновения и пригласили всех желающих посетить выставку, которая будет действовать с 12 по 15 июля.
Благодаря слаженной работе работников культуры, предпринимателей поселка и исполнительного комитета Мизоцкую поссовета праздник прошел на УРА!
Праздничное мероприятие завершилось дискотекой для молодежи.
Надежда Овдиюк..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Клееный брус и его применение в строительстве
Деревянные дома начинают пользоваться все большей популярностью и это не вызывает удивления. Все потому, что данный строительный материал отличается экологичностью, пользой для здоровья человека, прочностью и долговечностью. Кроме того, зачастую строительство деревянного дома обходится гораздо дешевле возведения дома из кирпича или бетона. Что касается древесины для строительства домов, то лидирующее положение на рынке занимает клееный брус, предлагаемый в каталоге специализированного магазина Лестрой, преимущества которого мы рассмотрим подроб...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8