jtayl.org

21-й ВІДКРИТИЙ ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ ЗДОЛБУНІВСЬКОГО РАЙОНУ
З МІНІ-ФУТБОЛУ ПАМ’ЯТІ ГАЙДУЧИКА Я.Д. СЕЗОНУ 2016 РОКУ

10 ГРУДНЯ (СУБОТА)
11 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

37.
1:3
ДЮСШ-Здолбунів – Атлетик
46.
4:2
Ямайка – Арсенал-Глинськ

38.
0:7
Хемп-01 – Діана
47.
3:1
Вікторія – Нова Мощаниця

39.
1:4
ПТГО – ХФК Надія
48.
7:6
Альфа-Центавра – Атлетик

40.
1:2
ХФК Надія-юнаки – Хаос
49.
2:6
Івачків – ФК Розваж

41.
6:2
Івачків – Джерело
50.
5:0
Танчик – Експрес

42.
1:1
Шкільна – Зірка
51.
2:5
ФК ЛМЗ Квасилів – ФК Петрус

43.
5:2
Медик – ФК Розваж
52.
3:5
Медик – Будкомфорт

44.
7:0
Benny Hill – ДЮСШ-Шкільна-2
53.
6:5
Олімпік – Джерело

45.
0:7
FC Germania-2 – Стеблівка
54.
1:1
Б-52 – FC Germania

ТУРНІРНЕ СТАНОВИЩЕ КОМАНД на 12 грудня:
       
          ГРУПА «А»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА
4
4
0
0
13:8
12

2
ТАНЧИК
3
3
0
0
21:2
9

3
БІЛАШІВ
4
2
0
2
8:12
6

4
ЕКСПРЕС
3
1
0
2
4:8
3

5
АТЛЕТИК
5
1
0
4
11:22
3

6
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ
3
0
0
3
2:7
0

 
        ГРУПА «В»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1
ДІАНА
3
3
0
0
14:2
9

2
ХФК НАДІЯ
3
2
1
0
8:4
7

3
ЯМАЙКА
3
1
1
1
6:6
4

4
ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ
3
1
1
1
5:6
4

5
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК
3
0
1
2
4:9
1

6
ХЕМП-01
3
0
0
3
3:13
0

 
          ГРУПА «С»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1
БУДКОМФОРТ
4
4
0
0
25:6
12

2
ОЛІМПІК
4
3
0
1
12:9
9

3
ФК РОЗВАЖ
4
2
0
2
11:10
6

4
ІВАЧКІВ
5
2
0
3
14:20
6

5
МЕДИК
4
2
0
2
18:13
6

6
ХФК ДЖЕРЕЛО
5
0
0
5
11:33
0

 
         ГРУПА «D»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1
ШКІЛЬНА
3
2
1
0
8:5
7

2
BENNY HILL
3
2
0
1
15:4
6

3
ХАОС
4
2
0
2
5:9
6

4
ЗІРКА
3
1
1
1
4:6
4

5
ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2
4
1
0
3
7:15
3

6
ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ
3
1
0
2
8:8
3

      
          ГРУПА «E»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1
DREAM-TEAM
2
1
1
0
5:2
4

2
СТЕБЛІВКА
2
1
0
1
8:4
3

3
Б-52
2
0
2
0
2:2
2

4
FC GERMANІА
1
0
1
0
1:1
1

5
FC GERMANІА-2 (DMYTRIVKA)
1
0
0
1
0:7
0

 
          ГРУПА «F»                                          І                   В                 Н                 П               Р/М             ОЧ

1
ФК ПЕТРУС
3
2
1
0
17:6
7

2
ВІКТОРІЯ
3
2
1
0
7:4
7

3
ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ
3
1
0
2
6:8
3

4
НОВА МОЩАНИЦЯ
3
1
0
2
6:7
3

5
СК МЕРИДІАН
2
0
0
2
3:14
0

 
Серед бомбардирів лідирують:
(Після групових змагань голи забиті командам, які зайняли
5-6 місця, в залік бомбардирів враховуватись не будуть)

№ п/п
Прізвище гравця (команда)
Забиті м’ячі

1
Коляда М. (Будкомфорт)
14

2
Трофімчук М. (Танчик)
10

3
Гуменюк Ю. (Медик)
8

4-8
Савчук В. (Діана), Казмірук А. (ХФК Надія), Сіліхін П., Сьох Р. (обоє-Benny Hill),
5

 
Нижник Н. (Атлетик)
 

9-16
Гайдучик М. (Dream-team), Любар О. (ФК Петрус),Іванов О. (Альфа-Центавра),
4

 
Момотюк В. (Будкомфорт), Наумець А. (Танчик), Конюх К. (Медик),
 

 
Ковальов Р. (ХФК Джерело), Глущук О. (Івачків)
 

 
10-11 грудня попередження отримали:
Глущук О. (Івачків), Мельничук С. (Шкільна), Тлумак С. (ДЮСШ-Шкільна-2),
Цибульський О., Давидюк В. (обоє-Арсенал-Глинськ), Ковальчук В. (ФК ЛМЗ Квасилів),
Нагорний В., Климюк П. (обоє-Нова Мощаниця), Андрійчук В. (Експрес), Цюзь М. (Ямайка),
Зозуля О., Ткачук В. (обоє-ФК Петрус), Бондаренко О. (FC Germania)
Два попередження мають:
Півко О., Андрійчук В. (обоє-Експрес), Мельничук О. (Хемп-01), Мельничук С. (Шкільна),
Цюзь М. (Ямайка), Давидюк В. (Арсенал-Глинськ), Ткачук В. (ФК Петрус)
Вилучення:
Савончук В. (Б-52)
Штрафники:
Савончук В. (Б-52) – матч №62+рішення КДК
В 54 матчах командами забито 292 мячі, що становить 5,41 гола за гру.
 
Положення 2-х команд (матчі з 1, 3 і 4 командами в групах) на 6 грудня:
 
                                                                                І                  В                 Н                 П                Р/М             ОЧ

1
ВІКТОРІЯ
3
2
1
0
7:4
7

2
ТАНЧИК
2
2
0
0
13:2
6

3
ОЛІМПІК
3
2
0
1
6:4
6

4
ХФК НАДІЯ
2
1
1
0
4:1
4

5
BENNY HILL
2
1
0
1
8:4
3

6
СТЕБЛІВКА
1
0
0
1
1:4
0

ГРУПА ,,А


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
ЕКСПРЕС
 
 
0:1/ 0
0:5/ 0
4:2/ 3
 
 
 
 
 
 
 

2
БІЛАШІВ
 
 
2:3/ 0
2:8/ 0
2:0/ 3
2:1/ 3
 
 
 
 
 
 

3
АЛЬФА-ЦЕНТАВРА
1:0/ 3
3:2/ 3
 
 
7:6/ 3
2:0/ 3
 
 
 
 
 
 

4
ТАНЧИК
5:0/ 3
8:2/ 3
 
 
8:0/ 3
 
 
 
 
 
 
 

5
АТЛЕТИК
2:4/ 0
0:2/ 0
6:7/ 0
0:8/ 0
 
3:1/ 3
1
0
4
11:22
3
 

6
ДЮСШ-ЗДОЛБУНІВ
 
1:2/ 0
0:2/ 0
 
1:3/ 0
 
 
 
 
 
 
 

 
ГРУПА ,,B”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
ДІАНА
 
3:0/ 3
4:2/ 3
7:0/ 3
 
 
 
 
 
 
 
 

2
АРСЕНАЛ-ГЛИНСЬК
0:3/ 0
 
2:4/ 0
 
 
2:2/ 1
 
 
 
 
 
 

3
ЯМАЙКА
2:4/ 0
4:2/ 3
 
 
0:0/ 1
 
 
 
 
 
 
 

4
ХЕМП-01
0:7/ 0
 
 
 
3:4/ 0
0:2/ 0
 
 
 
 
 
 

5
ХФК НАДІЯ
 
 
0:0/ 1
4:3/ 3
 
4:1/ 3
 
 
 
 
 
 

6
ПРОДТОРГОБЛАДНАННЯ
 
2:2/ 1
 
2:0/ 3
1:4/ 0
 
 
 
 
 
 
 

 
ГРУПА ,,C”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
БУДКОМФОРТ
 
5:3/ 3
3:2/ 3
 
8:1/ 3
9:0/ 3
 
 
 
 
 
1

2
МЕДИК
3:5/ 0
 
 
5:2/ 3
10:1/3
0:5/ 0
 
 
 
 
 
 

3
ОЛІМПІК
2:3/ 0
 
 
1:0/ 3
6:5/ 3
3:1/ 3
 
 
 
 
 
 

4
ФК РОЗВАЖ
 
2:5/ 0
0:1/ 0
 
3:2/ 3
6:2/ 3
 
 
 
 
 
 

5
ДЖЕРЕЛО
1:8/ 0
1:10/0
5:6/ 0
2:3/ 0
 
2:6/ 0
0
0
5
11:33
0
6

6
ІВАЧКІВ
0:9/ 0
5:0/ 3
1:3/ 0
2:6/ 0
6:2/ 3
 
2
0
3
14:20
6
 

 
ГРУПА ,,D”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
6
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
BENNY HILL
 
3:4/ 0
5:0/ 3
 
7:0/ 3
 
 
 
 
 
 
 

2
ШКІЛЬНА
4:3/ 3
 
 
 
3:1/ 3
1:1/ 1
 
 
 
 
 
 

3
ХАОС
0:5/ 0
 
 
2:1/ 3
3:1/ 3
0:2/ 0
 
 
 
 
 
 

4
ХФК НАДІЯ-ЮНАКИ
 
 
1:2/ 0
 
2:5/ 0
5:1/ 3
 
 
 
 
 
 

5
ДЮСШ-ШКІЛЬНА-2
0:7/ 0
1:3/ 0
1:3/ 0
5:2/ 3
 
 
 
 
 
 
 
 

6
ЗІРКА
 
1:1/ 1
2:0/ 3
1:5/ 0
 
 
 
 
 
 
 
 

 
ГРУПА ,,E”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М

1
FC GERMANІА
 
1:1/ 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2
Б-52
1:1/ 1
 
1:1/ 1
 
 
 
 
 
 
 
 

3
DREAM-TEAM
 
1:1/ 1
 
4:1/ 3
 
 
 
 
 
 
 

4
СТЕБЛІВКА
 
 
1:4/ 0
 
7:0/ 3
 
 
 
 
 
 

5
FC GERMANІА-2 (DMYTRIVKA)
 
 
 
0:7/ 0
 
 
 
 
 
 
 

 
ГРУПА ,,F”


п\п
НАЗВА КОМАНДИ
1
2
3
4
5
В
Н
П
Р/М
ОЧ
М
 

1
ФК ПЕТРУС
 
5:2/ 3
2:2/ 1
10:2/ 3
 
 
 
 
 
 
 
 

2
ФК ЛМЗ КВАСИЛІВ
2:5/ 0
 
1:2/ 0
 
3:1/ 3
 
 
 
 
 
 
 

3
ВІКТОРІЯ
2:2/ 1
2:1/ 3
 
 
3:1/ 3
 
 
 
 
 
 
 

4
СК МЕРИДІАН
2:10/ 0
 
 
 
1:4/ 0
 
 
 
 
 
 
 

5
НОВА МОЩАНИЦЯ
 
1:3/ 0
1:3/ 0
4:1/ 3
 
 
 
 
 
 
 
 

17 ГРУДНЯ (СУБОТА)
18 ГРУДНЯ (НЕДІЛЯ)

55.
8.30
Зірка – ДЮСШ-Шкільна-2
64.
8.30
Арсенал-Глинськ – Хемп-01

56.
9.20
СК Меридіан – Вікторія
65.
9.20
ДЮСШ-Здолбунів – Танчик

57.
10.10
Ямайка – ПТГО
66.
10.10
ФК Розваж – Будкомфорт

58.
11.00
Хаос – Шкільна
67.
11.00
ФК Петрус – Нова Мощаниця

59.
11.50
Діана – ХФК Надія
68.
11.50
ФК ЛМЗ Квасилів – СК Меридіан

60.
12.40
ХФК Надія-юнаки – Benny Hill
69.
12.40
Діана – ПТГО

61.
13.30
Білашів – Експрес
70.
13.30
Dream-team – FC Germania-2

62.
14.20
Б-52 – Стеблівка
71.
14.20
Benny Hill – Зірка

63.
15.10
FC Germania – FC Germania-2
72.
15.10
Стеблівка – FC Germania

 
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Утепление дома при помощи пенопласта
Как известно, в настоящее время проблема, заключающаяся в необходимости утепления дома, становится острой, чему способствует рост тарифов на отопительные услуги. Одним из самых распространенных материалов, созданных для термоизоляции фасада дома, является пенопласт. Благодаря своим уникальным техническим характеристикам, плотность материала во много раз ниже плотности его основной составляющей – полимера, он отличается высокими теплоизоляционными и звукоизоляционными качествами. Большим преимуществом является то, что утепление стен дома пенопла...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7