jtayl.org

Мастер-класс от Flying Boys

Flying bag знову завітав до Здолбунова. На цей раз міжнародний дитячий рух завдяки партнерам голові Здолбунівської РДА Сергію Кондрачуку, депутату облради Владиславу Сухляку, гостинному директору Івану Гнатюку, дитячому координатору в Україні Софії Орловій, зміг продемонструвати школярам   Flying Boys. Так, так, літаючих хлопців-спортсменів, віце-чемпіонів України в студентській волейбольній лізі.
Браву четвірку презентував в гімназії кандидат в майстри спорту, кращий розігруючий СВЛ, Микола Куранов. Він з колегами розповіли про нюанси волейболу та перейшли до конкретних вправ. І якщо із старшокласниками вже відточували майстерність то з п’ятикласниками давали лише перші уроки волейбольної справи. Показували як руки правильно скласти для прийому м’яча, як пас зробити. Завершення двогодинної зустрічі в гімназії стала гра між збірною закладу та гостями. Несподіванки не трапилось, але гімназисти показали достойний рівень гри.
Неожиданности не случилось, но гимназисты показали достойный уровень игры. ..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Ступени из мрамора
Мрамор – необычная порода природного камня. Сегодня насчитывают сотни разновидностей камня, каждая из которых отличается индивидуальной фактурой и расцветками. Лестничные ступени из мрамора автоматически отправляют внутреннее убранство дома в далекую античность. Как правило, ступени вырезают из определенной породы камня, что не препятствует игре красок. Купить ступени из мрамора в Ростове-на-Дону можно на сайте Гранитный двор. Виды ступеней Ступени, изготовленные из мрамора, классифицируются на следующие виды: Накладные ступени изготавливаются...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7