jtayl.org

Мастер-класс от Flying Boys

Flying bag знову завітав до Здолбунова. На цей раз міжнародний дитячий рух завдяки партнерам голові Здолбунівської РДА Сергію Кондрачуку, депутату облради Владиславу Сухляку, гостинному директору Івану Гнатюку, дитячому координатору в Україні Софії Орловій, зміг продемонструвати школярам   Flying Boys. Так, так, літаючих хлопців-спортсменів, віце-чемпіонів України в студентській волейбольній лізі.
Браву четвірку презентував в гімназії кандидат в майстри спорту, кращий розігруючий СВЛ, Микола Куранов. Він з колегами розповіли про нюанси волейболу та перейшли до конкретних вправ. І якщо із старшокласниками вже відточували майстерність то з п’ятикласниками давали лише перші уроки волейбольної справи. Показували як руки правильно скласти для прийому м’яча, як пас зробити. Завершення двогодинної зустрічі в гімназії стала гра між збірною закладу та гостями. Несподіванки не трапилось, але гімназисти показали достойний рівень гри.
Неожиданности не случилось, но гимназисты показали достойный уровень игры. ..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

По итогам 2016 года в Кемерове планируется ввести в эксплуатацию не менее 320 тысяч квадратных метров жилья, что станет абсолютным историческим рекордом за всю историю города. Об этом сообщил в понедельник, 19 декабря, глава города Илья Середюк на пресс-конференции. По его словам, предыдущий строительный рекорд был достигнут в 2009 году - тогда в городе было введено 309 тысяч квадратных метров жилья. Глава подчеркнул, что 320 тысяч квадратных метров станет той планкой, ниже которой город постарается не опускаться и в последующие годы. Потребнос...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7