jtayl.org

Лучшие специалисты в области бюджетной политики поделились знаниями с активистами

Другий тренінг  проекту “Доступно про місцеві бюджети” відбувся 18 червня у Рівному. Приємно, що знову на нього завітали учасники Здолбунова, Острога, Рівного, Вараша і Полтави, хоча спочатку від задумувався суто регіональним в межах області.
Спікерами цього дня були Анатолій Бондарчук-керівник проекту. Він розповів про досвід залучення громади міста Здолбунова до бюджетного процесу та презентував результати прозорості, участі та доброчесності бюджету у місті.
Про особливості складання міського бюджету, на прикладі бюджету Рівного розповів донедавна голова бюджетної комісії Рівнеради, а нині секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. У чудовій, доступній манері розповів важливі складові формування бюджету, як і на що можна впливати при використанні спецфонду, розкрив деякі секрети моніторингу витрат бюджетних коштів.
Про відмінності районного бюджету від бюджету міста обласного значення розповів один із найкваліфікованіших фінансистів Рівненської області Володимир Нечипорук. Він також зачепив тему фінансів об’єднаних територіальних громад та невідворотності децентралізації. До речі обидва спікери та учасники висловили суттєві зауваження до застосування системи Prozzoro. Вони стосувались складності і недоцільності використання системи при замовленні робіт та нетипових несерійних товарів.
Микола Орлов розповів про прогрес у використанні системи Розумне місто.Здолбунів, яка реалізується на Здолбунівщині в рамках співпраці громадських організації Здолбунова, Вараша і райдержадміністрації. Особлива увага була приділена модулям Відкриті фінанси та Відкритий бюджет.
На завершення учасники обміняли думками щодо  майбутніх тем своїх медійних, експертних матеріалів які мають бути підготовлені протягом літа і презентовані на власних сторінках в соціальних мережах, блогах, ЗМІ.
Даний проект  «Доступно про місцеві бюджети» виконується за підтримки “Українського медійного проекту” (У-Медіа), що реалізується Інтерньюз в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
Второй тренинг проекта “Доступно о местные бюджеты” состоялся 18 июня в Ровно. Приятно, что снова на него пришли участники Здолбунов, Острог, Ровно, Вараша и Полтавы, хотя изначально задумывался от сугубо региональным в пределах области.
Спикерами в этот день были Анатолий Бондарчук-руководитель проектуВін рассказал об опыте привлечения общественности города Здолбунова до бюджетного процесса и презентовал результаты прозрачности, участия и добропорядочности бюджета в городе.
Об особенностях составления городского бюджета на примере бюджета Равного рассказал недавно председатель бюджетной комиссии Горсовета, а ныне секретарь Горсовета Сергей ПаладійчукУ замечательной, доступной манере рассказал важные составляющие формирования бюджета, как и на что можно влиять при использовании спецфонда, раскрыл некоторые секреты мониторинга расходов бюджетных средств.
О различиях районного бюджета от бюджета города областного значения рассказал один из квалифицированных финансистов Ровенской области Владимир НечипорукВін также затронул тему финансов объединенных территориальных общин и неотвратимости децентралізаціїДо вещи оба спикеры и участники выразили существенные замечания к применению системы ProzzoroВони касались сложности и нецелесообразности использования системы при заказе работ и нетипичных несерийных товаров.
Николай Орлов рассказал о прогрессе в использовании системы Умный город.Здолбунов, которая реализуется на Здолбуновщине в рамках сотрудничества общественных организаций Здолбунова, Вараша и райгосадминистрации..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Отделка фасадов сайдингом
Сайдинг является универсальным материалом для различных отделочных работ. Он пригоден для отделки зданий из кирпича, из дерева, железобетона и тому подобное... Это материал не очень тяжелый и при использовании данного материала не важно, будет ли фундамент дома бы из ФБС 12 или из простого цемента. Не важно, так же, что служит перекрытием между подвалом и домом: ЖБИ плиты перекрытий или деревянный пол. Существует два вида сайдинга для внешней отделки. Это виниловый и металлический сайдинг. Рассмотрим каждый из них. Виниловый: Среди различных ва...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8