jtayl.org

Конкурс от «Добродел»: победители отправятся на стажировку за рубежом

1 травня розпочався другий етап конкурсу на кращу добру справу. Він триватиме до 31 липня включно. Переможці другого етапу візьмуть участь у стажуваннях в Словаччині.
Конкурс від “Добродел” спрямований на підтримку громадських ініціатив. Взяти у ньому участь, перемогти та поїхати на стажування до Європи, може кожен охочий повнолітній українець, який втілює справу для розвитку, поліпшення життя громади загалом або певного її прошарку.
ЗЕОН РЕКОМЕНДУЄ!!
Якщо ви самостійно або з командою однодумців робите щось соціально значиме, скажімо, ремонтуєте чи будуєте дитячі, спортивні майданчики у дворах, підтримуєте переселенців, проводите дозвільні заходи для підлітків та дітей, благодійні курси, озеленюєте території, організовуєте волонтерський рух за певним напрямком – ви потенційний учасник конкурсу.
Детально про умови участі в конкурсі читайте за посиланням: http://ahalar.org/news/555

У першому етапі конкурсу на кращу добру справу від «Добродел» визначено двох переможців. У навчальну поїздку до Польщі вирушать Андрій Терещенко з Чернігова та Олег Чупринський з Костополя.
Андрій Терещенко організував онлайн курси гри на гітарі для людей з інвалідністю. За словами автора проекту, охочих доволі багато: серед них ті, кому важко пересуватися містом, а також сільські мешканці Чернігівщини.
Ознайомитися детальніше з громадською ініціативою Андрія Терещенка, а також стежити за її перебігом, можна на платформі “Добродел”: http://www.dobrodel.org.ua/project/805/
Учасник зареєстрував свою справу на платформі 6 лютого, тобто через декілька днів після початку конкурсу. За час проведення змагань оновлень у справі не робив, утім отримав коментарі до неї у соціальних мережах та на платформі “Добродел”, що дозволило підняти рейтинг.
Олег Чупринський – автор проекту “Англійський розмовний клуб FRI-D” (https://www.facebook.com/fridclublvivua/). Мета інціативи у тому, щоб допомогти людям подолати психологічні бар`єри під час вивчення іноземної мови. Невимушена дружня атмосфера, безоплатність навчання та акцент на засвоєнні мовних навичок – основні особливості проекту. Реалізується він у Львові. Деталі справи – на “Добродел”: http://www.dobrodel.org.ua/project/830/
Учасник зареєстрував справу на платформі “Добродел” 11 березня. За час проведення конкурсу зробив 6 оновлень, в яких розповідав про перебіг проекту. Отримав декілька коментарів. Усе це допомогло йому отримати достатній для перемоги рейтинг.
Переможці конкурсу візьмуть участь у навчальній поїздці у Польщу, що запланована на червень. Це – унікальна нагода впродовж 5 днів поспілкуватися з колегами з-за кордону, на власні очі побачити та дізнатися про те, як відбувається процес втілення громадських ініціатив у сусідніх країнах, перейняти європейський досвід у цій сфері.
Конкурс на кращу добру справу відбувається вдруге.
Наш учасник:
1. Втілює будь-яку соціально значиму справу на території України;
Під такою справою розуміється ініціатива, що реалізується на засадах взаємодопомоги людей і поліпшує життя громади загалом або якогось її прошарку (допомога ремонт та будівництво дитячих майданчиків, підтримка переселенців, проведення дозвільних заходів для підлітків та дітей, благодійних курсів іноземної мови, озеленення дворів, волонтерський рух тощо).
2. Готовий зареєструвати або уже зареєстрував свою ініціативу на платформі добрих справ: http://www.dobrodel.org.ua/ і, поки триває конкурс, активно веде сторінку своєї справи на «Добродел» (організатори охоче консультують учасників щодо ведення сторінки своєї справи);
3. Для реєстрації в конкурсі надіслав листа на адресу ahalar@gmail.com з темою «Добродел в Европе» у якому вказав:
назву і номер справи на «Добродел»,
П.І.Б. (так, як записано у закордонному паспорті – латинкою),
електронну адресу,
номер телефону,
контактні дані зі «Skype» чи будь-якої соцмережі (за бажанням).
3. Має дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
4. Має вік не менше 18 років.
* до участі у конкурсі не допусткаються дійсні учасники навчальних програм Території розвитку “Ахалар”.
Умови:
1. Головна умова: бути ентузіастом своєї справи і втілювати ініціативу зі щирим наміром поліпшити життя громади.
2. Справа має бути реально діючою. Організатори конкурсу охоче і в будь-який час відвідують учасників у містах і селах, де втілюються добрі справи і стежать за тим, як «кипить» робота.
3. Від початку конкурсу (або ж з моменту реєстрації вашої справи на «Добродел», якщо ви не встигнете зробити це до початку конкурсу) і до завершення справа має набрати щонайбільше балів рейтингу на платформі http://www.dobrodel.org.ua/.
До уваги братиметься рейтинг учасників за станом на 00:00 31 липня (другий етап).
Детально про умови участі в конкурсі (дедлайн – 31 липня 2016 року) читайте за посиланням: http://ahalar.org/news/555
Також для консультування і зручності учасників – захід під назвою «Конкурс «Добродел в Европе» у соцмережі Facebook – http://bit.ly/1NjQJio , де ви швидко отримаєте відповіді на запитання, що у вас виникатимуть щодо участі в конкурсі, а також розширену інформацію щодо умов та деталей змагання.
Конкурс проходить за підтримки Фонду NED, а також за фінансової підтримки офіційної допомоги Словацької республіки SlovakAid в партнерстві зі словацькою організацією Partnership for Democratic Changes in Slovak (PDCS).
1 мая начался второй этап конкурса на лучшую добрую справуВін продлится до 31 июля включноПереможці второго этапа примут участие в стажировках в Словакии.
Конкурс от “Добродел” направлен на поддержку общественных ініціативВзяти в нем участие, победить и поехать на стажировку в Европу, может каждый желающий совершеннолетний украинец, который воплощает дело для развития, улучшения жизни общества в целом или определенного ее слоя.
ЗЕОН РЕКОМЕНДУЕТ!!
Если вы самостоятельно или с командой единомышленников делаете что-то социально значимое, скажем, ремонтируете или строите детские, спортивные площадки во дворах, поддерживаете переселенцев, проводите развлекательные мероприятия для подростков и детей, благотворительные курсы, озеленюєте территории, организовываете волонтерское движение по определенному направлению – вы потенциальный участник конкурса.
Подробно об условиях участия в конкурсе читайте по ссылке: http://ahalar.org/news/555

В первом этапе конкурса на лучшую доброе дело от «Добродел» определено двух переможцівУ учебную поездку в Польшу отправятся Андрей Терещенко из Чернигова и Олег Чупринский из Костополя.
Андрей Терещенко организовал онлайн курсы игры на гитаре для людей с інвалідністюЗа словам автора проекта, желающих довольно много: среди них те, кому трудно передвигаться по городу, а также сельские жители Черниговщины.
Ознакомиться подробнее с общественной инициативой Андрея Терещенко, а также следить за ее ходом, можно на платформе “Добродел”: http://www.dobrodel.org.ua/project/805/
Участник зарегистрировал свое дело на платформе 6 февраля, то есть через несколько дней после начала конкурсуЗа время проведения соревнований обновлений в деле не делал, впрочем получил комментарии до нее в социальных сетях и на платформе “Добродел”, что позволило поднять рейтинг.
Олег Чупринский – автор проекта “Английский разговорный клуб FRI-D” (https://www.facebook.com/fridclublvivua/)Цель инициативы в том, чтобы помочь людям преодолеть психологические барьеры при изучении иностранного мовиНевимушена дружеская атмосфера, бесплатное обучение и акцент на усвоении речевых навыков – основные особенности проектуРеалізується он в ЛьвовіДеталі дела – на “Добродел”: http://www.dobrodel.org.ua/project/830/
Участник зарегистрировал дело на платформе “Добродел” 11 березняЗа время проведения конкурса сделал 6 обновлений, в которых рассказывал о ходе проектуОтримав несколько коментарівУсе это помогло ему получить достаточный для победы рейтинг.
Победители конкурса примут участие в учебной поездке в Польшу, которая запланирована на червеньЦе – уникальная возможность в течение 5 дней пообщаться с коллегами из-за рубежа, воочию увидеть и узнать о том, как происходит процесс воплощения общественных инициатив в соседних странах, перенять европейский опыт в этой сфере.
Конкурс на лучшее доброе дело происходит во второй раз.
Наш участник:
1Втілює любую социально значимую дело на территории Украины;
Под таким делом понимается инициатива, реализуемая на принципах взаимопомощи людей и улучшает жизнь общества в целом или какого-то ее прослойки (помощь ремонт и строительство детских площадок, поддержка переселенцев, проведение разрешительных мероприятий для подростков и детей, благотворительных курсов иностранного языка, озеленение дворов, волонтерское движение и др).
2Готовий зарегистрировать или уже зарегистрировал свою инициативу на платформе добрых дел: http://www.dobrodel.org.ua и, пока длится конкурс, активно ведет страничку своего дела на «Добродел» (организаторы охотно консультируют участников по ведению страницы своего дела);
3Для регистрации в конкурсе направил письмо на адрес ahalar@gmail.com с темой «Добродел в Европе» в котором указал:
название и номер дела на «Добродел»,
П.И.Бы(так, как записано в загранпаспорте – латиницей),
электронный адрес,
номер телефона,
контактные данные «Skype» или любой соцсети (по желанию).
3Має действительный паспорт гражданина Украины для выезда за границу;
4Має возраст не менее 18 лет.
* к участию в конкурсе не допусткаються действительные участники учебных программ развития Территории “Ахалар”.
Условия:
1Головна условие: быть энтузиастом своего дела и воплощать инициативу с искренним намерением улучшить жизнь общины.
2Справа должно быть реально діючоюОрганізатори конкурса охотно и в любое время посещают участников в городах и селах, где воплощаются добрые дела и следят за тем, как «кипит» работа.
3..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Как выбрать антисептик для дерева
Дерево, по причине своей натуральности и способности «дышать», а также непревзойденным визуальным характеристикам, пользуется большим спросом в качестве современного строительного материала. В особенности спрос на дерево, как на строительный материал, растет с популярностью жизни за городской чертой. Не секрет, что многие жители мегаполисов предпочитают продавать недвижимость в шумном городе и переезжать в уютный загородный коттедж. Однако древесина, как и многие другие натуральные материалы для строительства и ремонта, нуждается в тщательном у...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8