jtayl.org

Календарь, заявка, таблица чемпионата по мини-футболу

Як кажуть в народі – в останній вагон останнього тамбуру відправляючого потяга… Команда «Хаос» с.Богдашів встигла у регламентні терміни подати заявку на участь у 2-му чемпіонаті Здолбунівського району з міні-футболу. Таким чином у нас на старті 16 команд. Наводимо нижче змінені терміни проведення турів, бланк заявки та календарі змагань у групах.
Другий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу
Склади груп:

Група «А»
Група «В»
Група «С»

1. «Глинськ»   
   (с.Глинськ)

1. «Мізоч»
   (смт.Мізоч)

1. «Неямайка»   
   (м.Здолбунів)

2. «Вікторія»
   (с.Копитків)

2. «Стеблівка»
   (с.Стеблівка)

2. «Шкільна»  
   (м.Здолбунів)

3. СК «Меридіан»
   (с.Гільча)

3. «Нова Мощаниця»
   (с.Нова Мощаниця)

3. «Хемп-01»  
   (м.Здолбунів)

4. «Dream-team»
   (с.Новомильськ)

4. «Білашів-1»
   (с.Білашів)

4. «Хлібороб»
   (м.Здолбунів)

5. ДЮСШ
   (с.Здовбиця)

5. «Білашів-2»
   (с.Білашів)

5. «Хаос»
   (с.Богдашів)

6. «Армагедон»    
   (с.Здовбиця)
 
 

 
Терміни проведення турів:

1 тур
3 липня
Група «А» с.Здовбиця

2 тур
10 липня
Група «А» с.Гільча

Група «В» смт.Мізоч

Група «С» м.Здолбунів

3 тур
17 липня
Група «А» с.Глинськ

Група «В» с.Білашів

Група «С» м.Здолбунів

4 тур
24 липня
Група «А» с.Копитків

Група «В» с.Нова Мощаниця

Група «С» с.Богдашів

5 тур
31 липня
Група «А» с.Новомильськ

Група «В» с.Стеблівка

Група «С» м.Здолбунів

1-й півфінальний тур
7 серпня
4 команди (рейтинг-жереб)

2-й півфінальний тур
14 серпня
4 команди (рейтинг-жереб)

фінал
23 серпня
4 команди (по два переможці 1/2)

 
 
 
 
 
 
місце печатки                           Заявка команди ______________________________________
  лікарського закладу                     на участь у чемпіонаті Здолбунівського району
                                                         з міні-футболу 2016 року
  


п/п

Прізвище, ім’я,
 по-батькові

Дата та місце
народження
Місце  прописки
Віза лікаря

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

 
Представник команди                                                            (                                            )
                                                       підпис                                          прізвище та ініціали     
 
     мобільний телефон представника команди:
  

Група «А»

1. «Глинськ» (с.Глинськ)

2. «Вікторія» (с.Копитків)

3. СК «Меридіан» (с.Гільча)

4. «Dream-team» (с.Новомильськ)

5. ДЮСШ (с.Здовбиця)

6. «Армагедон» (с.Здовбиця)

 

1 тур 3 липня с.Здовбиця господарі туру
ДЮСШ (с.Здовбиця) + «Армагедон» (с.Здовбиця)

1
10.00
«Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця)

2
10.40
«Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)

3
11.20
«Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)

4
12.00
«Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)

5
12.40
ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)

6
13.20
СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)

2 тур 10 липня с.Гільча господар туру ФК«Меридіан» (с.Гільча)

7
10.00
«Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)

8
10.40
«Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця)

9
11.20
«Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)

10
12.00
ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)

11
12.40
СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця)

12
13.20
«Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)

3 тур 17 липня с.Глинськ господар туру «Глинськ» (с.Глинськ)

23
10.00
«Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)

24
10.40
«Армагедон» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)

25
11.20
ДЮСШ (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)

26
12.00
«Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)

27
12.40
СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)

28
13.20
ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагедон» (с.Здовбиця)

4 тур 24 липня с.Копитків господар туру «Вікторія» (с.Копитків)

39
10.00
«Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча)

40
10.40
«Dream-team» (с.Новомильськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)

41
11.20
«Армагедон» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)

42
12.00
ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)

43
12.40
СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Глинськ» (с.Глинськ)

44
13.20
«Dream-team» (с.Новомильськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)

5 тур 31 липня с.Новомильськ господар туру «Dream-team» (с.Новомильськ)

55
10.00
«Вікторія» (с.Копитків) – «Dream-team» (с.Новомильськ)

56
10.40
«Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)

57
11.20
«Глинськ» (с.Глинськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)

58
12.00
«Вікторія» (с.Копитків) – «Армагедон» (с.Здовбиця)

59
12.40
«Dream-team» (с.Новомильськ) – «Глинськ» (с.Глинськ)

60
13.20
СК «Меридіан» (с.Гільча) – ДЮСШ (с.Здовбиця)

 

Група «Б»

1. «Мізоч» (смт.Мізоч)

2. «Стеблівка» (с.Стеблівка)

3. «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

4. «Білашів-1»(с.Білашів)

5. «Білашів-2»(с.Білашів)

 

2 тур 10 липня смт.Мізоч господар туру «Мізоч» (смт.Мізоч)

13
10.00
«Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів)

14
10.40
«Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2»(с.Білашів)

15
11.20
«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів)

16
12.00
«Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)

17
12.40
«Білашів-2»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

3 тур 17 липня с.Білашів господарі туру
«Білашів-1»(с.Білашів) + «Білашів-1»(с.Білашів)

29
10.00
«Білашів-1»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)

30
10.40
«Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

31
11.20
«Білашів-1»(с.Білашів) – «Білашів-2»(с.Білашів)

32
12.00
«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)

33
12.40
«Білашів-2»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)

4 тур 24 липня с.Нова Мощаниця господар туру
«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

45
10.00
«Білашів-1»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)

46
10.40
«Білашів-2»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)

47
11.20
«Білашів-1»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

48
12.00
«Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)

49
12.40
«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-2»(с.Білашів)

5 тур 31 липня с.Стеблівка господар туру «Стеблівка» (с.Стеблівка)

61
10.00
«Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-1»(с.Білашів)

62
10.40
«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Мізоч» (смт.Мізоч)

63
11.20
«Білашів-2»(с.Білашів) – «Білашів-1»(с.Білашів)

64
12.00
«Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

65
12.40
«Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-2»(с.Білашів)

 

Група «С»

1. «Неямайка» (м.Здолбунів)

2. «Шкільна» (м.Здолбунів)

3. «Хемп-01» (м.Здолбунів)

4. «Хлібороб» (м.Здолбунів)

5. «Хаос» (с.Богдашів)

 

2 тур 10 липня м.Здолбунів господар туру «Хлібороб» (м.Здолбунів)

18
10.00
«Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)

19
10.40
«Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)

20
11.20
«Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)

21
12.00
«Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)

22
12.40
«Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)

3 тур 17 липня м.Здолбунів господар туру «Шкільна» (м.Здолбунів)

34
10.00
«Хаос» (с.Богдашів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)

35
10.40
«Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)

36
11.20
«Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)

37
12.00
«Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)

38
12.40
«Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)

4 тур 24 липня с.Богдашів господар туру «Хаос» (с.Богдашів)

50
10.00
«Хаос» (с.Богдашів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)

51
10.40
«Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)

52
11.20
«Хаос» (с.Богдашів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)

53
12.00
«Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)

54
12.40
«Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)

5 тур 31 липня м.Здолбунів господар туру «Неямайка» (м.Здолбунів)

66
10.00
«Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)

67
10.40
«Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)

68
11.20
«Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)

69
12.00
«Шкільна» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)

70
12.40
«Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)

Милян Сергій, голова ЗРФФ
«Мизоч» (пгт.Мизоч)

2«Стебливка» (с.Стеблівка)

3«Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница)

4«Белашов-1»(с.Белашов)

5«Белашов-2»(с.Белашов)

 

2 тур 10 июля пгт.Мизоч хозяин тура «Мизоч» (пгт.Мизоч)

13
10.00
«Мизоч» (пгт.Мизоч) – «Белашов-1»(с.Белашов)

14
10.40
«Стебливка» (с.Стеблівка) – «Белашов-2»(с.Белашов)

15
11.20
«Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) – «Белашов-1»(с.Белашов)

16
12.00
«Стебливка» (с.Стеблівка) – «Мизоч» (пгт.Мизоч)

17
12.40
«Белашов-2»(с.Белашов) – «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница)

3 тур 17 июля с.Белашов хозяева тура
«Белашов-1»(с.Белашов) + «Белашов-1»(с.Белашов)

29
10.00
«Белашов-1»(с.Белашов) – «Стебливка» (с.Стеблівка)

30
10.40
«Мизоч» (пгт.Мизоч) – «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница)

31
11.20
«Белашов-1»(с.Белашов) – «Белашов-2»(с.Белашов)

32
12.00
«Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) – «Стебливка» (с.Стеблівка)

33
12.40
«Белашов-2»(с.Белашов) – «Мизоч» (пгт.Мизоч)

4 тур 24 июля с.Новая Мощаница хозяин тура
«Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница)

45
10.00
«Белашов-1»(с.Белашов) – «Мизоч» (пгт.Мизоч)

46
10.40
«Белашов-2»(с.Белашов) – «Стебливка» (с.Стеблівка)

47
11.20
«Белашов-1»(с.Белашов) – «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница)

48
12.00
«Мизоч» (пгт.Мизоч) – «Стебливка» (с.Стеблівка)

49
12.40
«Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) – «Белашов-2»(с.Белашов)

5 тур 31 июля с.Стебливка хозяин тура «Стебливка» (с.Стеблівка)

61
10.00
«Стебливка» (с.Стеблівка) – «Белашов-1»(с.Белашов)

62
10.40
«Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница) – «Мизоч» (пгт.Мизоч)

63
11.20
«Белашов-2»(с.Белашов) – «Белашов-1»(с.Белашов)

64
12.00
«Стебливка» (с.Стеблівка) – «Новая Мощаница» (с.Новая Мощаница)

65
12.40
«Мизоч» (пгт.Мизоч) – «Белашов-2»(с.Белашов)

 

Группа «С»

1«Неямайка» (г.Здолбунов)

2«Школьная» (г.Здолбунов)

3«Хемп-01» (г.Здолбунов)

4«Хлебороб» (н.Здолбунов)

5«Хаос» (с.Богдашів)

 

2 тур 10 июля м.Здолбунов хозяин тура «Хлебороб» (н.Здолбунов)

18
10.00
«Хлебороб» (н.Здолбунов) – «Хаос» (с.Богдашів)

19
10.40
«Школьная» (г.Здолбунов) – «Хемп-01» (г.Здолбунов)

20
11.20
«Неямайка» (г.Здолбунов) – «Хаос» (с.Богдашів)

21
12.00
«Школьная» (г.Здолбунов) – «Земледелец».Здолбунов)

22
12.40
«Хемп-01» (г.Здолбунов) – «Неямайка» (г.Здолбунов)

3 тур 17 июля г.Здолбунов хозяин тура «Школьная» (г.Здолбунов)

34
10.00
«Хаос» (с.Богдашів) – «Школьная» (г.Здолбунов)

35
10.40
«Хлебороб» (н.Здолбунов) – «Неямайка» (г.Здолбунов)

36
11.20
«Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (г.Здолбунов)

37
12.00
«Неямайка» (г.Здолбунов) – «Школьная» (г.Здолбунов)

38
12.40
«Хемп-01» (г.Здолбунов) – «Земледелец».Здолбунов)

4 тур 24 июля с.Богдашів хозяин тура «Хаос» (с.Богдашів)

50
10.00
«Хаос» (с.Богдашів) – «Земледелец».Здолбунов)

51
10.40
«Хемп-01» (г.Здолбунов) – «Школьная» (г.Здолбунов)

52
11.20
«Хаос» (с.Богдашів) – «Неямайка» (г.Здолбунов)

53
12.00
«Хлебороб» (н.Здолбунов) – «Школьная» (г.Здолбунов)

54
12.40
«Неямайка» (г.Здолбунов) – «Хемп-01» (г.Здолбунов)

5 тур 31 июля м.Здолбунов хозяин тура «Неямайка» (г.Здолбунов)

66
10.00
«Школьная» (г.Здолбунов) – «Хаос» (с.Богдашів)

67
10.40
«Неямайка» (г.Здолбунов) – «Земледелец».Здолбунов)

68
11.20
«Хемп-01» (г.Здолбунов) – «Хаос» (с.Богдашів)

69
12.00
«Школьная» (г.Здолбунов) – «Неямайка» (г.Здолбунов)

70
12.40
«Хлебороб» (н.Здолбунов) – «Хемп-01» (г.Здолбунов)

Милян Сергей, председатель ЗРФФ..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

В Белгородской области заканчивается строительство крупного агропромышленного объекта, объем вложений в реализацию проекта которого оценивается в сумму около 1,8 миллиарда рублей, - Яковлевского завода по производству гранулированных комбикормов. Проект реализует ГК "Агро-Белогорье" - один из крупнейших агропромышленных холдингов страны. Ожидается, что уже через месяц - в январе следующего года - новый завод получит первое сырье для переработки. А еще через месяц обеспечит на свиноводческие комплексы поставку своей первой продукции. Выход на пр...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7