jtayl.org

Как желание превратить в реальность

Мова не про дівочі бажання і гадання на Андрія. Мова про людські потреби які набули реальних обрисів завдяки декільком обставинам про які і поговоримо.
Наприкінці минулого року громадські активісти від ЗЕОНу в рамках проекту «Прозорий бюджет…» почали збирати пропозиції до бюджету міста. Куди вважали за потрібне потратити міські кошти самі ж здолбунівчани. Декілька пропозицій повторилися неодноразово, серед них і облаштування автобусної зупинки при виїзді з міста в сторону обласного центру (траса Рівне-Острог). Її теж подали серед інших в надії на фінансування з міського бюджету, однак ці роботи знаходилися поза межами компетенції міської ради, оскільки були сферою відповідальності Служби автомобільних доріг Рівненської області.
 Мешканці створили Петицію на платформі Розумне місто Здолбунів і почався збір підписів у її підтримку. Потреби міста виявилися небайдужими депутату обласної ради від міста Здолбунів Владиславу Сухляку, який повідомив  що бере під свою опіку облаштування зупинки у цьому місці. І закипіла робота, до якої депутат підключив таки службу автомобільних доріг, які підготовлювали місце, обрізали дерева та облаштовували бордюри. Депутат подбав щоб стоянка була не лише як майданчик і знак зупинки, а й з накритим просторим навісом під яким багато пасажирів зможуть навіть у негоду дочекатися транспорту.
До речі про непогоду. Як тільки в соцмережах в групі ЗС почались чи то продовжились обговорення робіт навколо зупинки як коментатори одразу зауважили, що до цієї гарної зупинки – навісу ще якось треба дійти метрів 30 по бездоріжжю на кому відсутній асфальт (від повороту з вулиці Шкільної на Коперніка). І тут втрутився Владислав Сухляк. Він пообіцяв, що вже замовлено десятки тон асфальту які цю проблему теж вирішать.
Ну що ж, як бачимо рецепт перетворення ідеї в реальність у цьому випадку дуже простий: заявити про проблему мешканцям, створити Петицію, зацікавити владу, депутатів у нагальності вирішення питання і сподіваємось, бережливо ставитись після вирішення проблеми до самої зупинки! Ми би на місці депутата тут би один пункт додали – участь самих мешканців у, наприклад фарбуванні зупинки, щоб ні у кого не склалось враження, що це так просто та і щоб ціна людської праці та допомоги була відчутнішою.
Як зазначив Владислав Олегович: “Облаштування зупинки ще триває, буде відновлено покриття та знак зупинки. Дуже хочеться вірити, що здолбунівчани не будуть нищити те про що самі ж просили, що будуть бережливо ставитися до майна, не битимуть пляшки, не відриватимуть дошки, не клеїтимуть папір і оголошення. Я як депутат почув здолбунівчан і готовий чути ще, проте сподіваюсь на взаємність”. Але факт залишається фактом, перша Петиція, розміщена на платформі Розумне місто Здолбунів – виконана, дякуємо усім хто її перетворив у реальність!

Я как депутат услышал здолбунівчан и готов слышать еще, однако надеюсь на взаимность”. Но факт остается фактом, первая Петиция, размещена на платформе Умный город Здолбунов – выполнена, спасибо всем кто ее превратил в реальность!

..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Ускорители схватывания бетона на основе гидроксида алюминия
Максимальная прочность после окончательного твердения цементного раствора наступает почти через месяц после заливки. Такая скорость не устраивает современные темпы строительных работ. Перед строительной химией была поставлена задача ускорения процесса твердения цементных растворов и бетонов. Ускорение твердения – реальная выгода Интенсификация процесса твердения несет в себе прямой и скрытый экономический эффект: использование сухих строительных смесей, строительных цементных и бетонных растворов при пониженных температурах; многократное ускор...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7