jtayl.org

Как желание превратить в реальность

Мова не про дівочі бажання і гадання на Андрія. Мова про людські потреби які набули реальних обрисів завдяки декільком обставинам про які і поговоримо.
Наприкінці минулого року громадські активісти від ЗЕОНу в рамках проекту «Прозорий бюджет…» почали збирати пропозиції до бюджету міста. Куди вважали за потрібне потратити міські кошти самі ж здолбунівчани. Декілька пропозицій повторилися неодноразово, серед них і облаштування автобусної зупинки при виїзді з міста в сторону обласного центру (траса Рівне-Острог). Її теж подали серед інших в надії на фінансування з міського бюджету, однак ці роботи знаходилися поза межами компетенції міської ради, оскільки були сферою відповідальності Служби автомобільних доріг Рівненської області.
 Мешканці створили Петицію на платформі Розумне місто Здолбунів і почався збір підписів у її підтримку. Потреби міста виявилися небайдужими депутату обласної ради від міста Здолбунів Владиславу Сухляку, який повідомив  що бере під свою опіку облаштування зупинки у цьому місці. І закипіла робота, до якої депутат підключив таки службу автомобільних доріг, які підготовлювали місце, обрізали дерева та облаштовували бордюри. Депутат подбав щоб стоянка була не лише як майданчик і знак зупинки, а й з накритим просторим навісом під яким багато пасажирів зможуть навіть у негоду дочекатися транспорту.
До речі про непогоду. Як тільки в соцмережах в групі ЗС почались чи то продовжились обговорення робіт навколо зупинки як коментатори одразу зауважили, що до цієї гарної зупинки – навісу ще якось треба дійти метрів 30 по бездоріжжю на кому відсутній асфальт (від повороту з вулиці Шкільної на Коперніка). І тут втрутився Владислав Сухляк. Він пообіцяв, що вже замовлено десятки тон асфальту які цю проблему теж вирішать.
Ну що ж, як бачимо рецепт перетворення ідеї в реальність у цьому випадку дуже простий: заявити про проблему мешканцям, створити Петицію, зацікавити владу, депутатів у нагальності вирішення питання і сподіваємось, бережливо ставитись після вирішення проблеми до самої зупинки! Ми би на місці депутата тут би один пункт додали – участь самих мешканців у, наприклад фарбуванні зупинки, щоб ні у кого не склалось враження, що це так просто та і щоб ціна людської праці та допомоги була відчутнішою.
Як зазначив Владислав Олегович: “Облаштування зупинки ще триває, буде відновлено покриття та знак зупинки. Дуже хочеться вірити, що здолбунівчани не будуть нищити те про що самі ж просили, що будуть бережливо ставитися до майна, не битимуть пляшки, не відриватимуть дошки, не клеїтимуть папір і оголошення. Я як депутат почув здолбунівчан і готовий чути ще, проте сподіваюсь на взаємність”. Але факт залишається фактом, перша Петиція, розміщена на платформі Розумне місто Здолбунів – виконана, дякуємо усім хто її перетворив у реальність!

Я как депутат услышал здолбунівчан и готов слышать еще, однако надеюсь на взаимность”. Но факт остается фактом, первая Петиция, размещена на платформе Умный город Здолбунов – выполнена, спасибо всем кто ее превратил в реальность!

..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Надежные агрегаты от Buderus
Компания Будерус была основана в XVIII в. в Германии. Сначала она была производителем чугуна и чугунных компонентов для печей, а также поставляла чугун для последующей переработки. В XIX в. компания начала производить чугунные котлы. С XХ в. это самая сильная компания по производству отопительной техники. Ее филиалы есть во всех странах Европы. Филиал компании подразумевает расположение офиса, учебного центра и склада в одном месте. Это обеспечивает комфортное сотрудничество с клиентами, а также ремонт приобретенной продукции. Компания Будерус...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8