jtayl.org

Joker Fest зажигал музыкальные сердца в Шацке!

Спекотно, драйвово, фантастично та незабутньо..Ви знаєте про що це? Це Joker FEST 2016 – фестиваль електронної танцювальної музики (EDM music), який відбувся цього року 22-24 липня на березі мальовничого озера Шацьк.

Захід зібрав більше 3 тисяч людей та близько 20 діджеїв. 3 дні та 3 ночі усі бажаючі могли витоптувати місцеву поляну під ритми таких зірок як Omnia, Arston, Mary Jane.

У другу ніч фестивалю серця запалював найкращий DJ України та перший український диск жокей, який два роки тому зайняв 58 позицію у світовому ТОПі найкращих.
«Здолбунів CITY» вдалося поспілкуватися з двома головними хедлайнерами.

Отож, Omnia:
Впринципі для мене Omnia – це все, це проект яким я займаюсь 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Стосовно назви..Чесно кажучи, я особливо не ‘парився’. Мені здається така назва найкраще підходить для музики, яку я граю. До того ж вона коротка та добре запам’ятовується в слухачів
Ти пам’ятаєш як ти почав свою кар’єру?
У мене не було якогось різкого взльоту на кар’єрну вершину. Я починав з того, що грав свої сети в рідному місті Донецьку. Це почалося в 2009 році і перший час я, як правило, грав на місцевих дискотеках та найближчих клубах. Виробивши свій певний стиль, мене почали запрошувати на інші заходи, а згодом і за кордон. 
Який проект(-и) принесли тобі найбільше моральне задоволення?
Насправді я виділив би 2 таких масштабних фестивалі в своєму житті: спочатку це був ‘Estate of Trance’, який був організований Арміном ван Бюреном в 2012 році в Києві, це будо дуже хвилююче тримати свої емоції при собі. Мусив просто завести величезну публіку. Другим фестивалем, на світанку моєї кар’єри став ‘Tomorrowland’, це було 2 роки тому. Вимушений признати – це дійсно настільки круто, як його описують. 
Як ти ставишся до поняття «зіркова хвороба» і чи чув заяви в свою сторону?
Мені здається, це те, що кожен слухач може асоціювати практично з кожним діджеєм. Взагалі, я намагаюся побудувати всі свої виступи на контакті з публікою. Для цього достатньо відчути на якій ‘хвилі’ твій слухач ось і все. Зараз я дуже сподіваюся, що немає у мене ніякої зіркової хвороби. Вся моя робота – дати людям те, що вони хочуть. 
Другим головним гостем був білоруський діджей Arston:

Отже, Арстон:
Що для тебе значить цей проект?
Для мене Arston – це моя мрія, це стиль життя. Спочатку я навіть не розраховував, що моє захоплення переросту у кар’єру.
Чи пам’ятаєш ти свій перший проект, який приніс тобі перші реальні гроші?
Здається, це був якийсь ремікс. Я не пам’ятаю точно який, але так, це був щось в цьому плані.
Які заходи принесли найбільше морального задоволення?
Мабуть, теперішній мій вікенд. В п’ятницю це було ‘Future People’, в суботу ‘Europe plus life’ і зараз ‘JokerFest 2016’
Як ти ставишся до поняття «зіркова хвороба» і чи чув заяви в свою сторону?
Я думаю не буде зараз претензій в мою сторону стосовно зіркової хвороби. Та і веду я себе адекватно та порядно, сподіваюся, по відношенню до інших. Я просто пишу музику, намагаюся дати людям те, що вони хочуть. Це все. Тому ніякої хвороби у мене поки що не має і сподіваюся не буде

Прекрасно, що талановиті та перспективні музиканти виступають перед нашою публікою.
Окрім того варто зазначити, що вся територія була підготованою до початку наступання «музично голодного» натовпу. Як і будь-де, були певні затримки в часі та деякі корективи, але на загальні враження це ніяк не вплинуло.


Кальянна зона, польова кухня, наметове містечко, сувеніри, бари – хороші атрибути подібних фестивалів, і все це було присутнє тут, на Джокер фесті!
Приєднуйтесь наступного року, буде круто!

Відео та матеріал – Андрій Орлов, фото – Віталій Ткачук
Жарко, драйвово, фантастически и незабываемо..Вы знаете о чем это? Это Joker FEST 2016 – фестиваль электронной танцевальной музыки (EDM music), который состоялся в этом году 22-24 июля на берегу живописного озера Шацк.

Мероприятие собрало более 3 тысяч человек и около 20 диджеев3 дня и 3 ночи все желающие могли вытаптывать местную поляну под ритмы таких звезд как Omnia, Arston, Mary Jane.

Во вторую ночь фестиваля сердца зажигал лучший DJ Украины и первый украинский диск жокей, который два года назад занял 58 позицию в мировом Топе лучших.
«Здолбунов CITY» удалось пообщаться с двумя главными хедлайнерами.

Итак, Omnia:
Впринципе для меня Omnia – это все, это проект которым я занимаюсь 24 часа в сутки, 7 дней в тижденьСтосовно названия..Честно говоря, я особо не ‘парився'Мені кажется такое название лучше всего подходит для музыки, которую я граюДо тому же она короткая и хорошо запоминается в слушателей
Ты помнишь как ты начал свою карьеру?
У меня не было какого-то резкого взлета на карьерную вершинуЯ начинал с того, что играл свои сеты в родном городе ДонецькуЦе началось в 2009 году и первое время я, как правило, играл на местных дискотеках и ближайших клубахВиробивши свой определенный стиль, меня начали приглашать на другие мероприятия, а впоследствии и за границу.
Проект(-ы) принесли тебе больше моральное удовлетворение?
На самом деле я выделил бы 2 таких масштабных фестивале в своей жизни: сначала это был ‘Estate of Trance’, который был организован Армином ван Бюреном в 2012 году в Киеве, это было очень волнительно держать свои эмоции при собіМусив просто завести огромную публікуДругим фестивалем, на заре моей карьеры стал ‘Tomorrowland’, это было 2 года томуВимушений признать – это действительно настолько круто, как его описывают.
Как ты относишься к понятию «звездная болезнь» и слышал заявления в свою сторону?
Мне кажется, это то, что каждый слушатель может ассоциировать практически с каждым діджеємВзагалі, я пытаюсь построить все свои выступления на контакте с публікоюДля этого достаточно почувствовать на которой ‘волны’ твой слушатель вот и всеЗараз я очень надеюсь, что нет у меня никакой звездной хворобиВся моя работа – дать людям то, что они хотят.
Вторым главным гостем был белорусский диджей Arston:

Итак, Арстон:
Что для тебя значит этот проект?
Для меня Arston – это моя мечта, это стиль життяСпочатку я даже не рассчитывал, что мое увлечение перерасту в карьеру.
Помнишь ли ты свой первый проект, который принес тебе первые реальные деньги?
Кажется, это был какой-то реміксЯ не помню точно, но да, это было что-то в этом плане.
Какие меры принесли больше морального удовлетворения?
Пожалуй, нынешний мой вікендВ пятницу это было ‘Future People’ в субботу ‘Europe plus life’ и ‘JokerFest 2016’
Как ты относишься к понятию «звездная болезнь» и слышал заявления в свою сторону?
Я думаю не будет сейчас претензий в мою сторону относительно звездной хворобиТа и веду я себя адекватно и порядочно, надеюсь, по отношению к іншихЯ просто пишу музыку, стараюсь дать людям то, что они хочутьЦе всеТому никакой болезни у меня пока нет и надеюсь не будет

Прекрасно, что талантливые и перспективные музыканты выступают перед нашей публикой.
Кроме того стоит отметить, что вся территория была подготовленной к началу наступления «музыкально голодного» толпы..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Аренда строительной техники
Практика определила такую закономерность, что в том случае, если возникает необходимость проведения периодических или же сезонных земляных работ, то выгоднее арендовать весьма дорогостоящую бульдозерную технику, а не приобретать её. Наша компания предлагает аренду бульдозера именно на такой срок, который необходим вам для проведения работ, а сама аренда позволит вам более рационально использовать ваши собственные денежные средства. Помимо всего прочего, у вас также не возникнет проблем с транспортировкой такого транспорта, а также его хранением...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8