jtayl.org

Исполком сформирован, утвержден регламент – итоги сессии горсовета

9 грудня відбулася друга сесія Здолбунівської міської ради. У її роботі прийняло участь 22 депутати з 26 обраних. На порядку денному було 11 запитань, серед яких внесення змін до Регламенту, через що на попередній сесії була словесна перепалка, а також затвердження чисельного та персонального складу виконкому.
На цей раз активними в частині внесення пропозицій були депутати Юрій Білецький, Андрій Кардаш, Микола Орлов та інші.
Виконком був затверджений у складі 13 осіб. Персональний його склад наступний:
Значна частина пропозицій була врахована у голосуванні за остаточний варіант Регламенту. Відтепер документи на сайт міськради мають завантажуватися із вказанням дати їх розміщення, значно збільшиться довідкової інформації про діяльність ради, депутатів, звітні матеріали з комісій, виконкому і чи не найголовніше. 14 голосами ЗА підтримана пропозиція щодо ведення он-лайн трансляції всіх засідань ради, а в разі технічної неможливості трансляції наживо-здійснювати  хронометражний запис  з подальшим його викладенням на офіційному сайті ради. Була нетривала дискусія щодо технічних можливостей апарату ради вже найближчим часом забезпечити це нововведення, однак після слів присутніх у залі що хтось готовий подарувати вебкамеру аби тільки відеотрансляції стали реальністю, меру стало очевидно що така пропозиція може бути підтримана у залі. І так сталося.
Затвердили депутати склад депутатських комісій, порівняно з опублікованими ЗС раніше  складами, відбулася лише одна зміна. До бюджетної комісії приєднався ще один депутат і відтак вона стала найчисельнішою в раді. 8 депутатів із 26. По закінченні сесії відбулися організаційні засідання в комісіях. На них депутати обрали заступників та секретарів комісій.
У різному виступив Микола Орлов, який розказав про Меморандум за прозорий і зрозумілий бюджет для здолбунівчан і закликав депутатів ознайомитись із його коротким змістом та долучитися до нього своїм підписом. До цього дня там уже були підписи А.Українця, А.Кардаша, Д.Сироти, М.Орлова, Л.Ридош. Сьогодні до Меморандуму долучився лише Д.Терепенчук. Решта депутатів можна вважати, що проти Прозорого і Зрозумілого бюджету для здолбунівчан?? Серед них сім із восьми членів бюджетної комісії разом із головою, заступником і секретарем.
На самому засіданні бюджетної комісії всім її членам Микола Орлов вручив «Пам’ятку депутату» щодо розробки і затвердження бюджету міста.
Наступну сесію заплановано на 23 грудня. Вона має стати «бюджетною», т.то затвердити програми розвитку міста та кошторис Здолбунова-2016.
Чи будуть проведені обговорення, чи будуть залучені до цього надважливого процесу експерти, самі громадяни чи все розпочнеться і закінчиться в кабінетах міської ради буде видно вже протягом цих двох тижнів.
Она должна стать «бюджетной», т.то утвердить программы развития города и смету Здолбунова-2016.
Будут проведены обсуждения, будут привлечены к этому важнейшему процессу эксперты, сами граждане или все начнется и закончится в кабинетах городского совета будет видно уже в течение этих двух недель...

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Осадки зданий и наблюдение за ними
При проектировании зданий и других инженерных сооружений архитекторам приходится учитывать множество различных факторов, способных повлиять на устойчивость и долговечность планируемого объекта. Одним из таких факторов являются характеристики грунта — его плотность, сыпучесть, однородность, влажность, подвижность и т.д. Характеристики участка на месте строительства важны потому, что от них напрямую зависят будущие осадки зданий и сооружений, их скорость, направление и амплитуда. Неправильно рассчитанная степень осадки или вовсе неучтенные характ...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7