jtayl.org

Эмоциональный Михо “завелся” с полоборота от Ольги Ферар

Сотня журналістів зі всієї України завітала до студії Савік Шустер, щоб поспілкуватися із відомими в Україні політиками. Серед запрошених був і Міхаел Саакашвілі, який пробує розвивати в Україні свій новий політичний рух, та несподіванно зіткнувся не в повальними оваціями у залі та захмарними % підтримки від аудиторії, а складними запитаннями. Поставила своє запитання і громадська журналістка Ольга Ферар. Стосовно майбутніх кроків Саакашвілі в Україні та рецептів від популізму, що інколи закидають лідеру нового руху. Відповідь виявилась дууууже емоційною, яскраво збагаченою на образи та ярлики. Продовжилось це мікро-шоу і після ефіру, де на своїй сторінці у ФБ екс-Президент дружньої Грузії приділив цілий пост Ольгі Ферар, яку до того ж приписав у помічники депутата Миколи Орлова якого теж не забув обвішати ярликами. Соціальні мережі бурхливо обговорюють подію, деякі ЗМІ вже оперативно відкоментували побачене на екранах. Як можна судити із прінт-скрінів, сварка із молодою дівчиною не пішла на користь гарячому грузинському чоловікові. Прокоментував згадку про себе на сторінці Саакашвілі і Микола Орлов:
Шановний пане Президенте! Із прикрістю довідався про ваш допис у соціальній мережі і не повірив що так легко може роздавати ярлики і звинувачення така людина як Ви. Ваші помічники у бажанні знайти такі дратівливі для вас три букви БПП не дуже переймалися пошуком та уточненням інформації, яку ви оприлюднили. Я впевнений, що ви не читали жодного мого АНТИкорупційного розслідування, не вивчали результатів моєї депутатської діяльності, не знаєте моєї громадянської позиції, не досліджували хто у кого є помічником, а ГРОМАДСЬКУ журналістку яка задала гостре питання одразу записали до продажних. Не шукайте, пане Міхаїл, ворогів там де їх немає, не налаштовуйте усю журналістську та громадську спільноту проти себе. От хлопці з громадської організації, яка є засновником скромного регіонального видання, сидять і гадають чи то вони баригі чи то олігархі, і де їх мішок бурштину. Це не перший прокол ваших помічників, які у погоні за швидкою медійною вигодою не помічають людей навколо, тому вірю що людина, яка стільки зробила для близької нам Грузії вибираючи між ярликами і популізмом, яким багато хто страждає в Україні та Президентською мудрістю, вибере останне.

Это не первый прокол ваших помощников, которые в погоне за быстрой медийной выгодой не замечают людей вокруг, поэтому верю что человек, который столько сделал для близкой нам Грузии выбирая между ярлыками и популизмом, которым многие страдают в Украине и Президентской мудростью, выберет последнее.
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Виды стальных труб и сфера их использования
Стальные трубы – разновидность металлопроката, используемая практически во всех сферах промышленности. Их популярность обусловлена высоким уровнем качества, прочностью, а также большим разнообразием. Длина стальных труб может варьироваться в пределах от нескольких сантиметров до десятков метров, что делает их универсальными и незаменимыми. Что касается толщины стенок металлических труб, то она напрямую зависит от маркировки производителя. Сейчас купить трубу стальную холоднокатаную можно, воспользовавшись услугами специализированной компании, п...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
38%
Нет, но хочу построить
50%
Нет
13%
Всего голосов: 8