jtayl.org

Эмоциональный Михо “завелся” с полоборота от Ольги Ферар

Сотня журналістів зі всієї України завітала до студії Савік Шустер, щоб поспілкуватися із відомими в Україні політиками. Серед запрошених був і Міхаел Саакашвілі, який пробує розвивати в Україні свій новий політичний рух, та несподіванно зіткнувся не в повальними оваціями у залі та захмарними % підтримки від аудиторії, а складними запитаннями. Поставила своє запитання і громадська журналістка Ольга Ферар. Стосовно майбутніх кроків Саакашвілі в Україні та рецептів від популізму, що інколи закидають лідеру нового руху. Відповідь виявилась дууууже емоційною, яскраво збагаченою на образи та ярлики. Продовжилось це мікро-шоу і після ефіру, де на своїй сторінці у ФБ екс-Президент дружньої Грузії приділив цілий пост Ольгі Ферар, яку до того ж приписав у помічники депутата Миколи Орлова якого теж не забув обвішати ярликами. Соціальні мережі бурхливо обговорюють подію, деякі ЗМІ вже оперативно відкоментували побачене на екранах. Як можна судити із прінт-скрінів, сварка із молодою дівчиною не пішла на користь гарячому грузинському чоловікові. Прокоментував згадку про себе на сторінці Саакашвілі і Микола Орлов:
Шановний пане Президенте! Із прикрістю довідався про ваш допис у соціальній мережі і не повірив що так легко може роздавати ярлики і звинувачення така людина як Ви. Ваші помічники у бажанні знайти такі дратівливі для вас три букви БПП не дуже переймалися пошуком та уточненням інформації, яку ви оприлюднили. Я впевнений, що ви не читали жодного мого АНТИкорупційного розслідування, не вивчали результатів моєї депутатської діяльності, не знаєте моєї громадянської позиції, не досліджували хто у кого є помічником, а ГРОМАДСЬКУ журналістку яка задала гостре питання одразу записали до продажних. Не шукайте, пане Міхаїл, ворогів там де їх немає, не налаштовуйте усю журналістську та громадську спільноту проти себе. От хлопці з громадської організації, яка є засновником скромного регіонального видання, сидять і гадають чи то вони баригі чи то олігархі, і де їх мішок бурштину. Це не перший прокол ваших помічників, які у погоні за швидкою медійною вигодою не помічають людей навколо, тому вірю що людина, яка стільки зробила для близької нам Грузії вибираючи між ярликами і популізмом, яким багато хто страждає в Україні та Президентською мудрістю, вибере останне.

Это не первый прокол ваших помощников, которые в погоне за быстрой медийной выгодой не замечают людей вокруг, поэтому верю что человек, который столько сделал для близкой нам Грузии выбирая между ярлыками и популизмом, которым многие страдают в Украине и Президентской мудростью, выберет последнее.
..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Комплектующие для натяжных потолков
Натяжной потолок как конечный продукт представляет из себя совокупность разнообразных элементов, правильный подбор которых позволяет добиться высокого качества исполнения готового результат. Главное помнить, что качественные комплектующие для натяжных потолков – цена Вашего успеха на рынке монтажа и производства натяжных потолков, и что недостаточно просто купить фурнитуру для натяжных потолков, ту которая попалась самой первой на глаза. Далее в тексте представим наиболее популярные комплектующие для натяжных потолков, цена которых является опт...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7