jtayl.org

Достижений еще нет, а прибавка уже есть

Друге пленарне засідання першої сесії Здолбунівської районної ради відбулось швидко і не цікаво.
Проекти рішень головуючим не оголошувались, тому всім, хто був запрошений на сесію і не був попередньо ознайомлений з ними було неможливо зрозуміти за що голосують депутати.
І голова і заступник завдяки підтримці більшості депутатів отримали по максимуму розмір зарплати, надбавок і допомог в т.ч на оздоровлення і на вирішення соціально-побутових питань, які виплачуються разом із «відпускними». Апелювання депутата Леоніда Власюка до колег про те, що не всі в районі отримують індексацію зарплати не кажучи про допомоги на вирішення соціально-побутових питань, не мали успіху. Депутатська коаліція Аграрної партії+Укроп+Батьківщина (за виключенням О.Колінька), РПЛ+Свобода підтримали матеріальне благополуччя керівників ради.
Вже із завтрашнього дня ці керівники по ідеї мали б проявляти чудеса працездатності, щоб ні в одного бюджетника району не закралося крамольної думки за що ж то такі блага і з перших днів роботи.
Про оплату праці 
заступника голови 
районної ради Бухала О.П.
Керуючись пунктом 4 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», згідно з статтями 14, 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з метою визначення умов оплати праці заступника голови районної ради Бухала Олександра Павловича, районна рада
вирішила:
1. Бухалу Олександру Павловичу – заступнику голови районної ради встановити місячний посадовий оклад згідно постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів». Індексацію проводити відповідно до вимог чинного законодавства.
2. Бухалу О.П. зберегти 5 ранг посадової особи органів місцевого самоврядування та встановити надбавку за ранг в розмірі 130 гривень. Визначити стаж служби в органах місцевого самоврядування станом на 19 листопада 2015 року – 8 місяців 6 днів.
3. Бухалу О.П. встановити надбавку за високі досягнення у праці у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років.
4. Бухалу О.П. виплачувати матеріальну допомогу на оздоровлення при виході у відпустку та для вирішення соціально – побутових питань в розмірі середньомісячної заробітної плати кожна щорічно.
5. Виплата надбавок та матеріальних допомог, установлених пунктами 3,4 даного рішення здійснюються в межах затверджених районною радою річних видатків на оплату праці за наявності коштів.
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету та фінансів 
Голова ради                                      О. Дацюк
Депутатські комісії навіть не стали обговорювати. Лише Самопоміч, яка єдиною разом із поодинокими спробами від БПП Солідарність вносила якесь пожвавлення в сесію, заявила про те, що не буде приймати участь у розподілі керівних посад в комісіях і відмовилась від них, залишившись просто членами в цих комісіях.
Проект рішення по комісіях виглядає так:
Обрати постійні комісії районної ради в складі:
Постійна комісія з питань депутатської діяльності, етики, законності, боротьби зі злочинністю, соціального захисту населення, учасників АТО та членів їх сімей
Ковальчук Василь Васильович – голова комісії
Бондаренко Олег Володимирович – заступник голови комісії
Назаревич Валерій Васильович – секретар комісії
 Постійна комісія з питань бюджету та фінансів
Жовтанюк Ігор Богданович – голова комісії
Колінько Олександр Васильович – заступник голови комісії
Герба Олександр Володимирович – секретар комісії
Члени комісії:
Андріюк Олександр Мойсейович
Власюк Леонід Петрович
Єнич Наталія Андріївна
Ліщинський Анатолій Дмитрович
Сац Світлана Віталіївна
Щебет Ігор Петрович
Постійна комісія з питань економічного розвитку, комунальної власності та енергозбереження
Пасічник Микола Вікторович – голова комісії
Омельчук Анатолій Володимирович – заступник голови комісії
Богатько Валерій Анатолійович –
Члени комісії:
Тимощук Василь Олексійович
Сірак Юрій Борисович
   Постійна комісія з питань агропромислової політики, земельних відносин, розвитку села та охорони навколишнього природного середовища
Данилюк Олександр Григорович – голова комісії
Балабат Володимир Антонович – заступник голови комісії
Красовський Руслан Борисович – секретар комісії
Члени комісії:
Дрозд Павло Анатолійович
Мороз Василь Адамович
Нечипорук Володимир Васильович
 Постійна комісія з питань освіти, культури, охорони здоров я, молодіжної політики, фізкультури та спорту
Кондратюк Богдан Олексійович – голова комісії
Шадий Юрій Віталійович –
Кравчук Вадим Олександрович –
Члени комісії:
Бабич Микола Віталійович
Куляша Оксана Василівна
Марчук Ольга Валеріївна
Тимощук Володимир Іванович
Ужелін Микола Дмитрович
Яріш Олег Семенович
За організаційні і процедурні моменти поки говорити не приходиться. Повторні голосування називаються «підніміть вище руки, бо не встигли порахувати». При тому результат встигає змінюватись від «не прийнято» до «прийнято». Чи то будучи впевненим у кількості голосів чи то від незвички ведення сесії, головуючий часто ставив питання порядку денного у форматі «хто ЗА», не завжди питаючи, а хто ж проти чи утримався.
Є сподівання, що з часом навички прийдуть, але зараз навіть неозброєним оком до порозуміння і компромісів в раді ще далеко.
У «різному» голова райради привітав з наступаючим днем місцевого самоврядування, депутат Олександр Колінько висловив побажання почути на наступній сесії який стан справ у соціальному забезпеченні демобілізованих бійців АТО, а також почути позицію керівництва ради щодо децентралізації в районі.
На тому проспівали гімн і розійшлися.
Фото – прес-служба РДА
Повторные голосования называются «поднимите выше руки, потому что не успели посчитать»При том результат успевает варьироваться от «не принято» до «принято»то Ли будучи уверенным в количестве голосов то ли от непривычки ведения сессии, председательствующий часто задавал вопросы повестки дня в формате «кто ЗА», не всегда спрашивая, а кто же против или воздержался.
Есть надежда, что со временем навыки придут, но сейчас даже невооруженным глазом к согласию и компромиссам в раде еще далеко.
В «разном» председатель райсовета поздравил с наступающим днем местного самоуправления, депутат Александр Колинько высказал пожелание услышать на следующей сессии состояние дел в социальном обеспечении демобилизованных бойцов АТО, а также услышать позицию руководства совета по децентрализации в районе.
На том пропели гимн и разошлись.
Фото – пресс-служба РГА..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Советы по выбору пиломатериалов
Строительство любого загородного дома или дачи не обходится без масштабного процесса закупки пиломатериалов. Именно поэтому очень важно знать основные критерии их выбора, ведь это позволит приобрести качественную продукцию и сэкономить значительную часть бюджета. При этом, немаловажную при выборе роль играет время года, погодные условия и условия хранения материалов. Виды пиломатериалов Все пиломатериалы делятся на две основные группы и могут быть: обрезными; необрезными. При этом, вне зависимости от своего типа, все пиломатериалы отличаются...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7