jtayl.org

Дороги района под контролем власти днем и ночью

Повідомляє голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:
Щойно повернувся з сіл району. Їздив не трактором чи джипом, а службовою “дев’яткою”. Загруз всього три рази.
З позитивного: дороги таки розчищено, десь краще, десь гірше, але їхати можна. Техніка (див фото) працює й пізно ввечері. Маршрутки (див фото) їздять.
З негативного: майже ніде немає піску, слизько, майже не чистились у селах сільські дороги..
Запитання скептикам: назвіть рік, коли ще ТАКУ (оцініть на відео) кількість снігу було прибрано з доріг у перший день після опадів та забезпечено проїзд майже по всіх дорогах району? Коли раніше залучалась така кількість техніки? Я ж можу легко назвати роки, коли у нас Мости чи Мощаниці не розчищалися тижнями після того, як їх замело.
Ми могли нічого не робити і кивати на автодор, який мав би розчистити державні та обласні дороги (тобто всі основні шляхи району). Могли кивати на сільських голів: ви там на місцях господарі і самі вирішуйте свої проблеми. Значно важче було взяти на себе координацію процесу, укладання договорів з власниками техніки (щоб не бути попрошайками, а відшкодувати пальне), Колоденською ДЕД, РЕСівцями, які ще зранку не могли доїхати до всіх “обривів”…

Спочатку поїхали на Гурби. Здовбиця, Уїздці, Кунин,Озірко та самі Мости розчищено (так само, як і дороги на Дермань-1, Бущу, Будераж). Піску дуже не вистачає, але у нас немає такої техніки, вона є в дорожників, але наразі так. Згодом поїхали на Мізоч, в центрі селища загрузли, але їхати можна. Поїхали і доїхали до Півче, Суймів, Нової Мощаниці (все є на фото). Повернувшись, відвідали Урвенну, Гільчу, там все норм. Із траси заїхали на Миротин та Івачків, там дороги розчищені найкраще. Дещо гірша ситуація в Копиткові, Новомильську, там на дорогах багато снігу, але їхати можна.
Завдання на завтра: пробити дороги до Зеленого Дуба, Борщівки-1, дорогу зі Спасова до Мізоча, на Новосілки через Копитків. Центральні дороги посипати піском та нагадати маршрутчикам, що пора б змінити гуму! Треба чистити й не центральні дороги по селах, по тій же Здовбиці лишаються не розчищеними понад 10 вулиць. Але, загалом, маю всі підстави подякувати усім причетним до процесу, адже зроблено чимало по усуненню наслідків негоди.
Р.S. Чи виявилась готовою до таких опадів у листопаді влада судіть самі, я ж зазначу, що до снігу виявилась не готовою сама природа. По дорозі зустріли двох зайців. Вухасті ще не змінили свої кожушки на білі, продовжуючи носити сірі шубки і гарно виділяючись на пухнастому снігу. Для них зима прийшла зненацька… ))
Для них зима пришла неожиданно... )) ..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Для чего нужна шпатлевка
При возведении различных конструкций, в строительстве и отделке не избежать неровностей и дефектов. Исправить их можно специальными строительными смесями, в частности, шпатлевками. О них, незаменимых помощниках при любом ремонте, и пойдет речь. Какая она, шпатлевка? Любая шпатлевка представляет собой пастообразный отделочный состав. Все они состоят из вяжущего, базового компонента (это может быть гипс, цемент или полимер) и различных добавок. По степени готовности к применению шпатлевки бывают сухими или уже готовыми к применению. Сухая шпатлев...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7